ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 899
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Здравейте Hug
И аз съм за тази тема,защото не съм на някаква определена диета,и да следя ден по ден какво трябва да ям.Честно казано и аз съм спазвала определнеи диети,абее какво ли не съм пробвала и аз,свалях кг и после пак се качаха #Cussing out
Затова сега съм решила да си хапвам месо,зеленчуци и от време на време плодове.Просто сега има ягоди от градината и няма как да ги оставя да се заносат Embarassed
Месото съчетавам със сутрешно тичане Peace
Имам доста кг за сваляне,но този път съм решила по бавничко да ги свалям и същевременно здравословно,че после да не се завърнат пак като бумеранг Twisted Evil
И така-днес съм на ягоди и череши!

Успех  Wink

# 16
  • Мнения: 3 453
Браво мила  bouquetДобре дошла Hug

Да пишеш често и да споделяш дневното меню за да можем да черпим идеи. Peace

# 17
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
И аз съм тук !!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 453

Еееее супер Зечова Hugдобре дошла  bouquet
Ама казвай какво ще хапваш мила?Ти постигна май целта си и сега ще задържаш нали?

# 19
  • Мнения: 3 647
 Flutter Flutter хайде и аз в кюпа
и аз като Kpuccu съм пробвала какво ли  и в какви ли  не комбинации - е строгите диети  не са за мен ....
аз хапвам предимно  плодове зеленчуци и  млечни продукти - никакво Месо
 Hug Hug
 успешна и слабителна седмица
 

# 20
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ами не съм точно постигнала защото искам да съм 55 кг а сега съм 56 , но не съм на определена диета .Днес за обяд мисля един голям тарарот да изям   , а за вечеря още не съм измислила .Най вероятно салатка с нещо но ще видим   Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 3 453
Ами не съм точно постигнала защото искам да съм 55 кг а сега съм 56 , но не съм на определена диета .Днес за обяд мисля един голям тарарот да изям   , а за вечеря още не съм измислила .Най вероятно салатка с нещо но ще видим   Laughing Laughing

Като каза салатка newsm78Момичета кажете ми каква салатка да си хапна с рибата довечера newsm78 Нали не е хубаво да има сирене в салатата като се яде риба?

# 22
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Аз със рибката винаги си хапвам доматена салатка ,някъкси друго не ми върви  Laughing Laughing

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Добро утро и от мен  Hug Ще наминавам и през тази темичка да видя какво си хапвате, че така наистина ще ми е по-лесно  Peace Днес мисля да обядвам салатка, а за вечеря сигурно риба  newsm10

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Аз към рибката и домати и краставици си слагам, но без сирене  Peace

# 25
  • Мнения: 103
Крисси,можеш да хапнеш и зелева салата,било то от червено зеле или от бяло зеле+моркови .
Аз мисля,че салатата от зеле също е подходяща за риба Peace

# 26
  • Мнения: 3 453
Супер сте HugБлагодаря за идеите накрая май ще се спра на прясно зеле с доматче Peace

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Ей как ми се прияде зелева салатка  Laughing

# 28
  • Мнения: 621
Момичета, ще се включа към вас като стигна 60 кг, че и 58 няма да си ми излишни, ама вече ще съм на посвободен диетичен режим по-скоро за задържане отколкото за сериозно слабеене  Party Пожелавам ви успешна седмица и плиятни кантарни изненади  bouquet  bouquet  bouquet

Запазвам си място за в бъдеще в темичкатаааа Hug

# 29
  • Мнения: 552
Записвам се и аз  Peace
След почти 6-те кг, които свалих съм се приготвила да задържам известно време, за да ми посвикне организма. Спазвам само лунната, а иначе съм на ограничен режим на хранене, комбинирано с малко спорт.
Надявам се след 2-3 месеца да постигна желаното тегло.
Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт