Какво ще правите през ваканцията?

  • 1 173
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Какво мислите да правите с децата през ваканцията? Кой ще се грижи за тях докато сте на работа? Ще ги записвате ли на курсове или друг вид занимални за деня?

Моите деца излизат ваканция края на Юни и все още нямам идея как да им уплътнявам времето. Нямаме роднини и хора на които да ги оставям за през деня.  Дайте идеи и споделете вие какво сте планували за лятото.

# 1
  • Мнения: 3 491
Големият ми син ще ходи всеки ден на летен лагер към учебния дистрикт (без преспиване), малкият - почасово при детегледачката си, докато аз работя, там ще има негови приятели и се надявам всичко да е наред.
За това лято такива са плановете. За по-нататък, ще видим.

# 2
  • Мнения: 811
Ще си ходим в Бг  Party

# 3
  • Мнения: 1 199
Дневен детски лагер. А за мен бременеене Laughing Повече от еднодневна екскурзия не предвиждаме защото ни е страх заради бременността ми. Напоследък става така, че на почивка ходим през пролетта.

# 4
  • Мнения: 4 458


Ееееххххх..... искрено ти завиждам. Весло изкарване и положителни емоции  Hug



блажка и heureuse тия лагери от училище ли се организират? Звучи много интересно. Къде ги водят децата? Аз все още незнам какво да ги правя моите деца. Чудя се дали забавачка е добра идея но там са повече бебета и деца на предучилищна възраст и предполагам ще им е скучно  Rolling Eyes Ако ги запиша на курсове.... знам ли дали ще им се учи....  Имам един месец за размисъл и приемам всякакви идеи.  Един колега днес предложи да им наема клоун за през деня  Joy  Просто не искам децата цял ден да се зомбират пред телевизота или DVDто а нямаме и детегледачка да ги наблюдава.....

heureuse лека бременност   bouquet



# 5
  • Мнения: 1 199
Здравей Киара,
Благодаря ти за пожеланието Grinning
Чувала съм и за лагери организирани от училището, ама рядко. Организират се от общината на квартала, от музеи, от разни домове на културата и т. н. При нас е от 9 до 4 всеки ден, като срещу доплащане може детето да се води по-рано и да се взима по-късно. Лагерите имат програма за всеки ден - може да е наука, някои дни маскарад, рисуване, някои дни готвят (има и специализирани лагери - за наука, изкуство или спорт), като обикновено почти всеки ден ги водят и на басеин. Обикновено веднъж в седмицата излизат някъде по-далеч - на музей, зоопарк, кино, такива неща. Цените варират, има субсидирани, които струват по 5 долара на ден, има и доста по-скъпи. Аз направо съм се родила с тези лагери. По цяло лято сме на такива.

# 6
  • Мнения: 3 491
При нас е като при heureuse, само дето не са евтини. И най-евтиният (към общината), където ще ходи синът ми, е достатъчно скъп. За социално слаби може да има разни отстъпки, не знам. Програмата тя добре е описала.
Иначе при нас има и към дистрикта.
Но за първи път ще опитвам такова нещо, ще видим как ще е.
kiara, успех ти желая!

# 7
# 8
  • Мнения: 1 049
И ние.
А Крис е записан  на летен лагер (без преспиване), организиран от общината за 3 седмици, за толкова ми стигнаха възможностите, през юли, а през останалото време дядото, ако не се изметне  Crossing Arms Whistling ooooh! Tired

# 9
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
дневен лагер. по4ти ниЩо интересно не праят. уж би трябвало по_големите сутрин да се занимават с домаШните за ваканцията, но на края на август все се оказва, 4е вси4ко е все оЩе за правене Rolling Eyes
организират някоя друга екскурзия, един ден в седмицата ходят на басеин, но обЩо взето си е един паркинг и толкова. алтернатива няма, оба4е... дори и "голямата" (11 год.) не мога да я оставя цял ден сама в къЩи  Confused

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
лятото задължително сме в България

# 11
  • Мнения: 1 128
Какво мислите да правите с децата през ваканцията? Кой ще се грижи за тях докато сте на работа? Ще ги записвате ли на курсове или друг вид занимални за деня?

Моите деца излизат ваканция края на Юни и все още нямам идея как да им уплътнявам времето. Нямаме роднини и хора на които да ги оставям за през деня.  Дайте идеи и споделете вие какво сте планували за лятото.
Няма нищо общо с темата,но да си кажа 4е ника ти ми е любимото женско име от мноооооого години насам Mr. Green.Ако Андрес се беше родил моми4е щеше да е Киара

# 12
  • Мнения: 7 914
ще си гледам бебчо Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 804
Нашата ваканция мина !
Съпруга ми няма лятна почивка , защото работи готвач на морето за това пък през зимата е месец и половина почивка .
Аз все още не работя та ще си гледам децата ще ходим на плаж и ще чакам да ни дойде на гости сестра ми  .

# 14
  • Мнения: 4 458
Ехххх, така като гледам за работещите мами се оформя лагер за децата.... 
Много интересно звучи и ми хареса програмата на лагерите. Grinning Де и при нас да имаше такова нещо, че да ги запиша децата без да се замислям  Rolling Eyes
Още не съм се разтърсила сериозно какво точно се предлага понеже за първа година ми се налага, но разбрах че някои училища организират летни курсове по определени предмети което май си е чисто училище  Thinking Освен да ги запиша на плуване или изкуство или компютър за да не го приемат като ходене на училище че милите едва чакат да свърши (училището)  Joy
За съжеление аз нямам възможност да си взема отпуск и ще съм си в къщи само събота и неделя  Tired

На всички които ще се завръщат по Родината, лек път и много весело и приятно изкарване. Поздрави на България от всички нас и да разказвате после   bouquet

friki, не знаех че има такова женско име  newsm78  моя ник е на Киара - дъщерята на Симба от "Цар Лъв" - любимка на едната щерка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт