Къде сте ФЕВРУАРКИИ?

  • 17 005
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Хайде да се запишем и ние най сетне че много пустее този подфорум все още .
Бременна съм с трето дете в 5г.с., желано и очаквано с трепет. Винаги съм мечтала да имам най- малко три деца и съм щастлива че съм на път да сбъдна тази си мечта  Hug
Не съм ходила на лекар още и мисля чак в 7-8 седмица да ида, направо за сърчицето. Различните калкулатори различно говорят, но според мен термина ми ще е някъде 5-6 февруари. Чувствам се много добре, едва тази вечер усетих пристъп на гадене, дано ми се размине този път! Не съм качила нищо още, обещала съм си да не пълнея много както предните два пъти и дано устискам.

Айде престрашете се и се запишете! Hug

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Привет на първата февруарка 2008 Hug
Аз съм от миналогодишните и с голямо нетърпение очаквах да се появите за да ви приветствам и да пожелая лека и безпроблемна бременност. preggo
Моя термин беше на 06.02, а Ивка се роди на 01.02 smile3521
Дано ви се напълни темата с бремелинки, а аз ще "минавам" честичко оттук, да си припомня трепетите и вълненията за бременността Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 3 558
Привет и от мен на първата февруарка 2008,

И догодина по това време у вас да се смее още едно щастливо човече. А аз се надявам един ден да стигна твоята бройка дечица. Да са ти живи и здрави   bouquet

# 3
  • Мнения: 43
    Привет и от мен Simple Smile

   И аз съм от миналогодишните Февруарки, моят термин беше на 18.02, но Яни се роди доста по - рано 08.01 Simple Smile

   И аз като Sier често ще надниквам в темичката ви, за да си припомням вълненията около бременността  preggo - най - хубавото нещо което може да ти се случи в живота / и сега като пиша ми се насълзяват очите от вълнение за хубавите 9 месеца /
   Пожелавам на теб, на всички, който се запишат в тази темичка, а и на всички мами очакващи първо, второ, трето... дете лека бременност и хубави моменти.
   И аз си мечтая за най - малко три деца и ще се радвам ако и аз стигна до там newsm10
   Лек и слънчев ден newsm51

# 4
  • София
  • Мнения: 969
Здтавейте и от мен Simple Smile
и аз съм от миналогодишните февруарки. Пожелавам на всички тук лека и щастлива бременност и догодина едни здрави и послушни бебчета Hug

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Привет!! Аз пък съм от миналогодишните мартенки и от любитство погледнах , дали вече има февруарки!!
Честито!! Три дечица искам и аз, но с това раждане за сега отлагаме второто за след 3-4 години Grinning

# 6
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета! Радвам се че се обаждате и благодаря за прекрасните пожелания!
И аз като вас надничах при новите ноемврийки с много радост, носталгия и надежда че не ми е за последно, и слава Богу наистина имам шанса да го преживея поне още веднъж! Пожелавам на всяка от вас което копнее за същото да и се сбъдне! И да са ви живи и здрави рожбите!
Дано темичката се понапълни скоро, предполагам още се свенят новоусетилите се момичета или по скоро от суеверие, но ако е така ще ви успокоя, човек трябва да мисли и очаква само добро, иначе все едно не вярва в Бога и си мисли и пожелава само лошото! Hug

# 7
  • Мнения: 672
Здравейте и от мен!
Бременна съм с второто си дете, а терминът ми е на 7 февруари. Имам син на 10 години и винаги съм искала поне още едно дете. За съжаление дълго време не можех да забременея, но сега съм толкова щастлива, че ми се иска всички да научат.

# 8
  • Мнения: 4 242
Привет мама Нат! Hug Добре дошла в темичката и се радвам че желанието ти се е сбъднало!
Лека и красива бременност ти желая!

# 9
  • София
  • Мнения: 747
Привети от мен Grinning
Приятно ми е да се запознаем, Мери и мама нат!

По мои сметки терминът ми ще е около 5 февруари като на Мери Grinning. При нас също е желано бебе, планувано. Дано всичко да е наред. На никого още не сме казали- искаме първо да ида на гинеколог, но това ще е след 2-3- седмици. Дано скоро се включат още мами Grinning

# 10
  • Мнения: 4 242
Ехааа, събираме се малко по малко!
Здравей tchara, радвам се че се записа  Hug С теб значи заедно ще си чуем сърчицата, освен че заедно ще раждаме Wink

# 11
zdravejte.da spodelq radostta si-dnes napravih test za bremennost i 2 4erti4ki se vidqha-radost golqma.pravim opiti ot m.03.
predpolagaem termin kum 8.02.2008.
:)radvam se tolkova mnogo .
Uspeshna bremennost na wsi4ki frevruarski majki

# 12
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Здравейте на целият отбор "февруарски бремелинки" Grinning И аз съм с вас  Grinning Ще ми бъде приятно да споделим всички заедно радости, трепети и вълнения през тези девет месеца.

# 13
  • Мнения: 4 242
Супер, групата се заформя Party
Има ли някоя от вас вече гадене или други неразположения? Чудя се рано ли ми е или просто ще се размина този път? Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 747
Мери, на мен снощи ми се догади за първи път, ама си мисля, че е защото похапнах доста плодове, различни, и после салата и  ми стана едно воднисто...Иначе тази сутрин нищо ми  няма. С първата бременост не съм имала такива проблеми, дано и сега де така. На мен , обаче много ми се спи и първия път беше така, но малкият ми вампир изобщо не ми дава възможност за почивка.Той вече не спи наобяд и аз само клепам покрай него.

Общи условия

Активация на акаунт