Моля ви спешно за мнение за този лекар....

  • 846
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
За доктор Димитър Цветин. От Майчин Дом. Преди време пак бях писала.. не успях да намеря темата.. извинете ме. Моя много близка приятелка е при него и има известни притеснения... Моля ви, все някой трябва да е чувал това име - споделете впечатления, какво знаете за него...

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не съм чувала нищо за този лекар, но смятам че човек трябва да се доверява на вътрешното "аз".Ако приятелката ти му няма доверие да отиде изцяло при друг лекар или просто да води консултации при двама (дори и да се налага да плаща)

# 2
  • Мнения: 80
Гинеколог ли е?? Аз ходя там при др. Сариев. Страхотен специалист ! Препоръчвам й го! Няма да съжалява!!!! Hug

# 3
  • Мнения: 437
еми, май се опитва да я лъже най-безобразно... поискал и 450 лева за БХС!
и Най-странното е, че никой в Майчин Дом не се ангажира с мнение за него като специалист... странно ми е , че дори тук никой не е чувал за него.. до момента де.

# 4
  • Мнения: 80
Извинявай, заблудих се ! Помислих , че сава дума за  Майчин дом във Варна , но доколкото знам 2 пъти в седмицата др. Сариев ходи във София. Ама дали лекува пациенти там това вече не знам!!! Ако наистина има съмнения относно този лекар, нека да разпита тук -там ! Peace

# 5
  • Мнения: 2 401
еми, май се опитва да я лъже най-безобразно... поискал и 450 лева за БХС!
и Най-странното е, че никой в Майчин Дом не се ангажира с мнение за него като специалист... странно ми е , че дори тук никой не е чувал за него.. до момента де.

Я па тоя! Нищо друго не ми дойде като реплика на написаното. При това положение, изобщо да не ви интересува що за специялист е. Червен картон!

# 6
  • Мнения: 91
Аз съм раждала в Майчин дом. Там ми следиха и бременността, но този не съм го и чувала. Честно казано останах с впечатление, че там всички чакат нещо. Аз лично се доверих на доктор от тази болница, който води секциото по спешност, та но прегледите ми винаги беше с мен, за да контролира нещата, ако ме разбираш. И моето мнение е че щом твойта приятелка се притеснява да го сменя. Или поне да се консултира с още някой.

# 7
  • Мнения: 1 409
Гинеколог е да,но не мога да ти помогна с мнение,защото не го познавам лично,само съм чувала името му

# 8
  • Мнения: 437
чух само едно мнение за него.. извън форума, и то е: "мутра в престилка" ...
благодаря на всички.

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Следиха ми бременността в МД, раждах там, но този доктор не съм го чувала. Но като гледам цифрата, която иска за БХС, тотално е луд. БХС беше май 22 лева миналата година.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 19:45 от Picky

Общи условия

Активация на акаунт