Искам да си взема крос-тренажор

  • 1 952
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Момичета , ако имате някакво инфо за цени и места от къде мога да си взема крос-тренажор моля ви , дайте го тука .  Praynig
Имам велоергометър , но ми се иска да си взема и крос-тренажор , защото май е по - добре ! Нали тренира цялото тяло , а и гори повече калории .
Дали ще се намери нещо докъм 500 лв , защото съм чувала за някакви суми над 800 лв нагоре ?!
  Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 6 958
МЕТРО до 650 лв. на Кетлер - Версо 100, Версо 200, Тенсо и т.н.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
И мен ме интересува темата, че и аз искам  да купувам.
Някой знае ли къде има фирмени магазини на Кетлер?

# 4
  • Мнения: 393
МЕТРО до 650 лв. на Кетлер - Версо 100, Версо 200, Тенсо и т.н.  Peace

Мерси , Миранда - искам точно на кетлер да си взема , но за в момента седи въпроса с това къде да го сложа ... имам вече няколко уреда и се колебая дали да продам велоергометъра ми , който също е на кетлер .
Но определено мисле , че кроса е по - добрия вариант - но заема и повече място !
А в нас все пак живеем , не е фитнес и се сърдят околните ! Joy

# 5
  • Мнения: 4 678
МЕТРО до 650 лв. на Кетлер - Версо 100, Версо 200, Тенсо и т.н.  Peace

Мерси , Миранда - искам точно на кетлер да си взема , но за в момента седи въпроса с това къде да го сложа ... имам вече няколко уреда и се колебая дали да продам велоергометъра ми , който също е на кетлер .
Но определено мисле , че кроса е по - добрия вариант - но заема и повече място !
А в нас все пак живеем , не е фитнес и се сърдят околните ! Joy


Нама ненужни уреди във фитнеса
Не продавай колелото
Може да ги редуваш през седмица  bouquet
Ще има по-голям ефект

# 6
  • Мнения: 6 958
МЕТРО до 650 лв. на Кетлер - Версо 100, Версо 200, Тенсо и т.н.  Peace

Мерси , Миранда - искам точно на кетлер да си взема , но за в момента седи въпроса с това къде да го сложа ... имам вече няколко уреда и се колебая дали да продам велоергометъра ми , който също е на кетлер .
Но определено мисле , че кроса е по - добрия вариант - но заема и повече място !
А в нас все пак живеем , не е фитнес и се сърдят околните ! Joy


Нама ненужни уреди във фитнеса
Не продавай колелото
Може да ги редуваш през седмица  bouquet
Ще има по-голям ефект

Така е не го продавай, а ги ПОЛЗВАЙ и двата уреда  Peace

За местото аз се лиших от големия си телевизор, заради кроса и сега имам една пуча въшка качена на стойка на стената  Joy hahaha Joy разчиствай малко излишна мебелировка и проблема ти е решен... аз мисля даже цялата стая да си опразня, само легло да оставя и компа, всичко останало ми се мотае в краката само  Whistling

Хайде като си купиш кажи какво си си взела, Вивиан и ти също да кажеш  Peace

# 7
  • Мнения: 4 678
ИЗХВЪРЛЕТЕ МЕБЕЛИТЕ-НАПРАВЕТЕ ФИТНЕС В КЪЩИ newsm62

# 8
  • Мнения: 6 958
ИЗХВЪРЛЕТЕ МЕБЕЛИТЕ-НАПРАВЕТЕ ФИТНЕС В КЪЩИ newsm62

Аз съм твърдо ''ЗА''  Peace Какво му трябва на човек ?!? Кростренажор и др. уреди + легло (не е зле и някой мъж в него) и всичко това за поддържането на добрата фигура  Joy hahaha Joy всички останали неща стават просто излишни  bowuu

# 9
  • Мнения: 4 678
ИЗХВЪРЛЕТЕ МЕБЕЛИТЕ-НАПРАВЕТЕ ФИТНЕС В КЪЩИ newsm62

Аз съм твърдо ''ЗА''  Peace Какво му трябва на човек ?!? Кростренажор и др. уреди + легло (не е зле и някой мъж в него) и всичко това за поддържането на добрата фигура  Joy hahaha Joy всички останали неща стават просто излишни  bowuu

Може и без легло,ще спи на пътеката Sick

# 10
  • Мнения: 6 958
ИЗХВЪРЛЕТЕ МЕБЕЛИТЕ-НАПРАВЕТЕ ФИТНЕС В КЪЩИ newsm62

Аз съм твърдо ''ЗА''  Peace Какво му трябва на човек ?!? Кростренажор и др. уреди + легло (не е зле и някой мъж в него) и всичко това за поддържането на добрата фигура  Joy hahaha Joy всички останали неща стават просто излишни  bowuu

Може и без легло,ще спи на пътеката Sick

Не е зле  Joy hahaha Joy

Хайде Сметана и Вивиан чакам да кажат на кой крос ще си спрат избора, определено инвестицията в него си залужава и не се колебайте изобщо  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Еми аз вероятно на тези, дето ти си предложила. Но ще е по-натам, че сега имаме други проблеми и не е момента за крос.
ИЗХВЪРЛЕТЕ МЕБЕЛИТЕ-НАПРАВЕТЕ ФИТНЕС В КЪЩИ newsm62

Ми то натам е тръгнало Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Какво му трябва на човек ?!? Кростренажор и др. уреди + легло (не е зле и някой мъж в него) 

То мъжа сам по себе си си е фитнес уред бе Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 393
Ааа не , аз освен фитнеса , държа и на уюта . А да се спъвам в разни уреди не е най - забавното нещо .
В момента колелото е в една ниша в коридора и не пречи , под леглото пък е уреда за корем AB Swing , там са и два вида гири - едни от килограм и едни от 3,5 кг , както и един диск за талията ( който сега го ползвам за поставка на тивито ), имам и нещо като диск за корема с две дръжки - но е прекалено сложно за моя милост ... а и едни въжета , които не знам точно как се ползват - останали са в нас от времето , когато майка ми беше полудяла да отслабва !
Докато не реша проблема с това къде да го сложа , ще трябва да изчакам ... а страшно много искам точно крос , а не колело . Колелото го карах много преди , сега само го бърша от прах .  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Лелеее, сметнка, във вас верно е фитнес ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт