Посетиха ме две девойчета днес

  • 2 991
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
 Звъни се, сама съм с хлапето. Отварям и отсреща ми две лъчезарни момичета на не повечеот 16-17. Поздравяват ме любезно на български, но със доста руски мотиви и започват да ме уговарят да ме научили как аджеба да съм живеела вечно. В първия момент помислих, че някакви билкови продукти продават, но уви ooooh! Естествено дойде и мига на истината, в който намесиха и Библията...те щели да ме научат как да я разбирам, какво искала да ми каже.... #2gunfire При което детето стои зад мен и аз все още с добър тон се насилавам да ги отпратя културно. Ами не, наложи се направо да ги изпъдя, понеже им било непонятно защо не ми се живеело вечно ooooh! Тряснах вратата накрая и взех да обяснявам на детето за какво става въпрос Tired Най-ме потресе , че бяха млади и лъчезарни, явно умишлено подбрани при специален кастинг. Не от онези костюмираните с лудост в погледа, а съвсем нормални момичета. Мислех, че "модата" на сектите отмина отдавна....Пак ли?!  Close

# 1
  • Мнения: 3 423
И на моята врата чукат разни такива.
Все им казвам, че имам своя религия и
знам отговорите на всички въпроси.
Усмихвайки се, ги разкарвам. Става бързо.

# 2
  • Мнения: 4 718
После ме хвана яд, че поне не се направих на заинтересована за да разбера към коя точно са....Дали им плащат за да го правят или и те самите са членове?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Пък аз мислех, че са продавали почистващи препарати. Явно отново се е сменила модата.

# 4
  • Мнения: 9 077
Наскоро ме посетиха двама младежи, с една баба Rolling Eyes
Добре говореха български, но с английски акцент.
Бяха от Свидетелите на Йехова и се опитаха да ми пробутат връзката между замърсяването на околната среда и думите на Господ...
бях учтива и по пижама, те предложиха засега да не ме притесняват, че явно не съм в кондиция, но скоро щели да минат пак, когато ми било удобно  Tired
Наистина минаваха още 2 пъти, но аз не отворих и спряха.

# 5
  • Мнения: 3 423
После ме хвана яд, че поне не се направих на заинтересована за да разбера към коя точно са....Дали им плащат за да го правят или и те самите са членове?

Не мисля, че им плащат. Дотолкова са
убедени, че са готови безплатно да те
въвеждат в играта. Впрочем, имаше един
гинеколог в Правителствена, синът му беше
хубаво, засукано парче, шеф на секта.
Кво стана с него и със сектата му?

# 6
  • Мнения: 4 718
Не се сещам Liso за чий син говориш, обаче мозъка ми не побира как при толкова информация има хора които се зарибяват ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 423
Касиди, пълно е с отчаяни, самотни,
тъжни, наивни, мили, добри хора.

# 8
  • Мнения: 4 718
Има всякакви, да. Обаче репликата за "вечния живот"..., трябва да си малоумен, а не отчаян за да се вържеш  ooooh!

# 9
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Аз пък много се надявам някой ден да бъда зарибена с нещо, да запълня празнините в душата си. Винаги си разговарям с просветените, които чукат на вратата, много старателно се опитвам да ги разбера, задавам въпроси. Обикновено постигам обратен на желания от мен ефект, появяват им си и на тях празнини... Ще отида в товато по вероизповеданията и ще помоля да регистрират емптизма като нещо официално, я религия, я секта, я НПО с идеална цел. И после почвам да ви чукам по вратите...

# 10
  • Мнения: 364
Когато бях в траур, редовно ме тормозеха такива особи. Поне веднъж в месеца ме спираха по улиците, за да ми говорят за задгробния живот. Close
Въпреки, че съм православна християнка, спирах и ги изслушвах, придавайки си голяма заинтересованост. После винаги исках да ми предоставят колкото се може повече брошури и материали. Те, естествено, ме зариваха с такива! Wink
Колко голямо беше щастието ми, когато натиквах всичките боклуци в първия контейнер за смет! Laughing
Не, че ще намалее количеството на материалите им, но все е нещо....

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пък аз мислех, че са продавали почистващи препарати. Явно отново се е сменила модата.

Едни такива бяха идвали в къщи докато майка ми гледаше малкия и й бяха продали соли за вана като нито ние нито тя имаме вана:) Да им се ненадява човек колко са убедителни.

# 12
  • Мнения: 4 718
Добре де, с каква цел ги изслушвате?!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 252
Мен ме спряха две млади дами, които ми се представиха като сестра Нина и сестра Вера. В първия момент си помислих, че са сестри - носеха почти еднакви дрехи: в това топло време бяха с кубинки и сиви ризи и тъмни сукмани до земята. Носеха и доста тежки раници. Казаха, че искали да ме спасят и се заслушах. Говореха една след друга и след няколко простотии им казах, че се грижа за спасението на душата си като се осланям на религията си. Упорито искаха да ми дадат някаква литература, дето ще ме вкара в техния път, но аз отказах. Naughty Накрая си признаха, че са мормонки и им казах, че е жалко дето се оставят на разни идиоти да им промиват мозъка и че тяхната "религия" е меко казана смешна - създадена от една детска приказка и използвана от секс маниаци да си узаконят многото си срамни връзки. Оставих ги смутени и #Crazy и се надявам да им дойде акъла в главата.

# 14
  • Мнения: 364
Добре де, с каква цел ги изслушвате?!

Ами как с каква - да им прибера материалите и после - в кофата! Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт