Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 697
  • 859
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 425
Момичета, днес на МИСТЕУРОТО играх за кода за призето. Натиснах commande, после commander, oui. И сега какво, ще чакам ли вече?

# 61
  • Мнения: 1 425
Момичета, днес на МИСТЕУРОТО играх за кода за призето. Натиснах commande, после commander, oui. И сега какво, ще чакам ли вече?
Чакаш, то е на принципа на томбула. Ако не спечелиш ти връщат евротата и ти пишат писмо, че не си спечелил. Не мога да ти опиша колко пъри вече играх, но още не съм спечелила  Mr. Green Вече имам над 7 евро  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 942
Момичета, днес на МИСТЕУРОТО играх за кода за призето. Натиснах commande, после commander, oui. И сега какво, ще чакам ли вече?
Чакаш, то е на принципа на томбула. Ако не спечелиш ти връщат евротата и ти пишат писмо, че не си спечелил. Не мога да ти опиша колко пъри вече играх, но още не съм спечелила  Mr. Green Вече имам над 7 евро  Mr. Green

A там за колко евро е Макс Пака?

# 63
  • Мнения: 2 425
Момичета, днес на МИСТЕУРОТО играх за кода за призето. Натиснах commande, после commander, oui. И сега какво, ще чакам ли вече?
Чакаш, то е на принципа на томбула. Ако не спечелиш ти връщат евротата и ти пишат писмо, че не си спечелил. Не мога да ти опиша колко пъри вече играх, но още не съм спечелила  Mr. Green Вече имам над 7 евро  Mr. Green

A там за колко евро е Макс Пака?

2

# 64
  • Мнения: 2 425
estrela , мерси  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 942

И аз мерси  Heart Eyes можело значи да се уредя скоро с такъв.  Blush

# 66
  • Мнения: 2 425

И аз мерси  Heart Eyes можело значи да се уредя скоро с такъв.  Blush

Ако Боби не беше играл на платените игри Joy Joy Joy...

# 67
  • Мнения: 1 425

И аз мерси  Heart Eyes можело значи да се уредя скоро с такъв.  Blush
Силве аз се редя вече над 15 дни за макспак и още не съм спечелила  Confused Вече заглеждам разни плюшни играчки, защото май скоро няма да има макспак.

# 68
  • Мнения: 1 033
И аз се редя в Мистеурото за ен-ти път, ама то е  смотана работа - около 1500 участващи в томболата за 2 макспака на 2-3 дни, Трябва да си страшен късметлия, а аз не съм. Апропо аз още нищо не съм спечелила на призит:( ама си цъкам:)

# 69
  • Мнения: 1 028
Благодарско на Паци за разяснението,аз в Мистеуро за амнайсти път идрая за Макспак,ама цък-няма никой,а да питам там дето пише commander,нали има още два бутона,тоз последния дето искат 5 евро за какво е,на него пише"enchere"

# 70
  • Мнения: 885
А! Че какво да ти забранят?  newsm78 Какво ти излиза като се опиташ да влезеш?

Като вляза в сайта ,не виждам ковчежето си и някой от игрите Tired

Akо желаеш прати ми на ЛС името на акаунта си и паролата да вляза и да видя при мен как ще се поучи. После ще смениш паролата  Peace
На  Tools>Internet Optins>Delete cookies,Delete files>Refresh Peace

# 71
  • Мнения: 990
Благодарско на Паци за разяснението,аз в Мистеуро за амнайсти път идрая за Макспак,ама цък-няма никой,а да питам там дето пише commander,нали има още два бутона,тоз последния дето искат 5 евро за какво е,на него пише"enchere"
Търг с наддаване  Flutter

# 72
  • Мнения: 603
Да се похваля значи...

Смениха ми Painball-a със Secret garden-a. Просто писах през Contact us. Писах вчера и днес вече имах новата (стара) любима игра.  bowuu




Who`s the woman? A?



# 73
  • Мнения: 1 942
Айде народееееееее, пишете да си ви върнат цветенцата  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 2 883
ВерчИтУ   Praynig Кажи какво да напишем и къде Praynig Praynig Praynig Аз искам да ми върнат цветчетата и да ме махнат дяволчето-първата игра Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт