за Черноморец

  • 7 711
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 580
Ние си изкарахме супер,за мен Черноморец си е идеално за семейства с деца.Сравнително спокойно,централния плаж не сме го ползвали и не мога да ти кажа как е ние ходихме на Градина и къмпинга на Черноморец  и ни хареса.Бяхме в хотел Роза писала съм за него няма да се повтарям че ще стане прекалено.Живот и здраве догодина пак сме там.

# 46
  • Мнения: 729
И ние заминаваме на 16.08 за Черноморец.В частна квартира със самостоятелен сан.възел-Резервирахме вчера.Пожелавам ви приятно изкарване и много слънце.

# 47
  • Мнения: 329
И аз резервирах от 28.08 студио във Вила Спика, надявам се да останем доволни. Ще бъдем с бебчо и баткото и дано и двамата да си намерят занимавка. Моля, препоръчайте някой ресторант, от който сте останали доволни и обслужването е на ниво, защото не искам децата да заспиват по масите, както беше писала една мама. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 11 607
Черноморец......

Всичко е индивидуално! Ние бяхме в станцията на Великотърновската епархия - на има няма 5 мин. от морето. Допаднаха ни цената и условията. Доволни сме от това. От стола останах разочерована обаче, но капанчета - бол! Магазини също, така че гладни не останахме.

В 2 заведения ни излъгаха със сметката, на едното място не успяхме да се усетим навреме, но на второто - не им мина номера. На 3 ден си намерихме едно бистро,което не изпуснахме до края - харесваше ни като кухня и обслужване.

На децата им хареса. На нас - общо взето също. Ходихме си на централния плаж....Оценка средна за него. Мъж ми с топ не успях да го накарам да идем до Градина. Но....по шестобалната система почивката си я оценявам с 5. Ходихме до Созопол, Бургас, видяхме се с познати и се върнахме пълни със спомени.

За догодина не си правя планове...има време до тогава......

# 49
  • София
  • Мнения: 7 013
И аз съм много доволна от почивката си в Черноморец. Квартирата ни беше точно до входа на Централният плаж. Шезлонг и чадър Х 4.00 лв. Заведения много. Харесахме си ресторант Кондрос и най-често вечеряхме там. Има две заведения с жива музика (поне аз толкова видях и те бяха единствените, от които звучеше чалга, но до 23-23.30 часа). Има въртележки, влакчета, бънджи и батути за децата. На плажа във водата също има батути и пързалки, заведението на плажа предлага доста богата и вкусна кухня (в интерес на истината не попаднахме на лоша храна в Черноморец, имахме късмет).

# 50
Здравейте,

искам да споделя мнението си за т.нар Семеен "хотел" Свилена в Черноморец.

Мястото е изключително мръсно и мърляво, "хотела"се води с три звезди, а няма дори човек на рецепцията. Всички чаршафи и калъфки са с лекета, няма кой да ви ги смени, няма кой да смени хавлията ви, няма кой да почисти.

Снимките в Интернет мамят! Мебелите са поне от 70-те, сигурно тогава е й освежен за последно и почистен.

"Басейна" беше толкова мръсен, че само бедняци чужденци могат да се пробват в него.

На всичко отгоре и цената е безумно висока за този разкош - 20 лв. на легло.

Дано някой прочете това преди да се набута, както направих аз....

# 51
  • София
  • Мнения: 580
Kirilvas много неприятно се е получило при вас относно хотела дано поне извън споменатото от теб сте си изкарали добре. Peace

# 52
  • Мнения: 781
Здравейте,

искам да споделя мнението си за т.нар Семеен "хотел" Свилена в Черноморец.

Мястото е изключително мръсно и мърляво, "хотела"се води с три звезди, а няма дори човек на рецепцията. Всички чаршафи и калъфки са с лекета, няма кой да ви ги смени, няма кой да смени хавлията ви, няма кой да почисти.

Снимките в Интернет мамят! Мебелите са поне от 70-те, сигурно тогава е й освежен за последно и почистен.

"Басейна" беше толкова мръсен, че само бедняци чужденци могат да се пробват в него.

На всичко отгоре и цената е безумно висока за този разкош - 20 лв. на легло.

Дано някой прочете това преди да се набута, както направих аз....
Мислихме да го посетим това лято  ooooh!

# 53
  • Мнения: 234
Сенди,в този хотел в който си решила да отседнете може и да ти хареса,но не съм сигурна дали ще останеш доволна от самото село Черноморец.Миналото лято аз и моето семейство напук на всички,които бяха изразили негативно мнение за почивка в Черноморец,отидохме там.Отседнахме във вила "Камелия".Забележки към самото семейно хотелче нямам абсолютно никакви.Хигиената и спокойствието бяха на ниво.Централния плаж не става за къпане-водата е много мръсна,мътна и плуват разни "екстри" из нея.Това,че е тясна плажната ивица,лично аз не го приемам като минус.Нашето семейство ходихме на плажа на къмпинг"Черноморец".На около 30 метра на вътре във водата ти е все дълбоко до кокалчета.Напълно подходящо за къпане на малки дечица,без да се притесняваш,че нещо може да му се случи.А водата е кристално чиста.Плажната ивица и там е тясна,но пък е много спокойно .Няма толкова хора като на централен плаж.Като си сложиш хавлията,покрай теб в радиус на около два метра няма никой,така че децата не пречат на никой да си играят на воля.За заведенията не искам да давам оценка,защото ще е най-ниската.Обслужването е под всякаква критика,а и самите ястия не стават за ядене.Аз не съм капризна,по отношение на вкусовете,но техните манджи не стават за нищо.Ако ти се хапва  скара ще се наложи да почакаш около час -час и нещо да ти я донесат.Цените са като навсякъде другаде.Не са по-високи.
Не се сещам какво друго да спомена,но ако има още нещо,което интересува някой,ще споделя.
Като заключение ще кажа,че плажа на къмкинг"Черноморец" и вила"Камелия" бих посетила и друг път,но всичко останало за нищо на света.   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние пък сме супер доволни от почивката си в Черноморец.Това лято да сме живи и здрави пак сме там.Хотел Спика,в който отседнахме е просто невероятен,значи пак ще сме там.На плаж си ходехме на къмпинг Градина.За мен този палж е невероятен,чист,плитък,не пренаселен,защото е голям.
Черноморец е спокойно местенце,идеално за отдих,особено с малко дете.Като искахме навалица ходехме до Созопол,Бургас и т.н.

# 55
  • Мнения: 104
 Ние  ще бъдем в хотел"Роза":http://www.alexandriatravel.bg/02/923-95-09/hotels/view.html?hid=6550&cid=70
Миналата година останахме много доволни.На плаж ходихме на Градина

Общи условия

Активация на акаунт