за Черноморец

  • 7 713
  • 55
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 580
До по миналата година ходехме на Слънчев бряг и Несебър.Но голяма е лудница сега сме вече с две деца и ми се иска нещо по-спокойно.Черноморец ми се струва малко градче ще се радвам ако някой сподели впечатления.Мислим да ходим м.юли

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Недей за Бога! Ще се отвратиш!  Sick Виж в черния списък по-горе.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Отдавна минаха годините, когато там беше малко, тихо и спокойно градче.
Сега  е пълен отврат.
Болно ми е да го кажа, защото освен няколко години на Обзор, винаги сме ходили там на почивка. А после и в к-г Градина.
Не бих си дала парите да почивам там.

# 3
  • Мнения: 176
На Черноморец има много хубави къщи и вили, миналото лято ходихме там. Наистина има много хора, но къде не е така. НО плажа нестава или поне този -централния.Ние ходихме на "Градина"- чисто, плитко, нямаше голяма навалица, за деца супер.

# 4
  • София
  • Мнения: 580
На Черноморец има много хубави къщи и вили, миналото лято ходихме там. Наистина има много хора, но къде не е така. НО плажа нестава или поне този -централния.Ние ходихме на "Градина"- чисто, плитко, нямаше голяма навалица, за деца супер.
да точно за това питам Градина близо ли е newsm78

# 5
  • Мнения: 176
Ами ние ходихме с кола, но е на около 2 км.

# 6
  • София
  • Мнения: 580
naj_mama би ли отишла пак там на почивка

# 7
  • Мнения: 27 524
И от мен не. Няма плаж, малко, смотано. Сестра ми и зет ми са се побъркали по това място и някакво семейно хотелче, искаха с тях да ходим, отказах. Просто не виждам какво ще правим там и как ще почиваме. От мен - отрицателно мнение  Tired

# 8
  • Мнения: 176
didimka , разбира се тази година пак сме там, вече и с новия член на семейството.

# 9
  • Мнения: 234
Ние също ще ходим на Черноморец тази година.Не сме били там досега,обаче ми се струва,че няма да е лошо.Поне от снимки и информация от интернета.

Цитат
И от мен не. Няма плаж, малко, смотано.Просто не виждам какво ще правим там и как ще почиваме. Tired

Блонди,не разбрах обаче кое точно не ти хареса на Черноморец.Защо да няма плаж-тясна е плажната ивица,но я има.Малко е ,защото все пак е село-не град.Защо да е смотано-защото  не звучи музика от всякъде и не е лудница като на някой курорт ли?
Ние сме с две деца на 2 и 10 год.Не търсим дискотеки и шумни атракции,а само спокойствие и почивка.Точно затова се спряхме на този избор,защото селцето е малко и не е пренаселено..Преди това сме ходили на Приморско и за там мога да кажа,че краката на съседа са ти в устата.


# 10
  • Мнения: 27 524
Блонди,не разбрах обаче кое точно не ти хареса на Черноморец.Защо да няма плаж-тясна е плажната ивица,но я има.Малко е ,защото все пак е село-не град.Защо да е смотано-защото  не звучи музика от всякъде и не е лудница като на някой курорт ли?
Ние сме с две деца на 2 и 10 год.Не търсим дискотеки и шумни атракции,а само спокойствие и почивка.Точно затова се спряхме на този избор,защото селцето е малко и не е пренаселено..Преди това сме ходили на Приморско и за там мога да кажа,че краката на съседа са ти в устата.

Е, не го приемай толкова лично, де. Според мен е смотано и си в грешка да мислиш, че търся шум и дискотеки. Нито ги търся, нито ходя. Никога не съм го правила. Търся хубаво място, няй-вече с някаква атмосфера и основно - да има плаж. Има някакъв, да, но той е крайно недостатъчен за селото и почиващите. Хубавото е, че Градина е наблизо, от него по-хубав плаж няма май вече. Атмосфера някаква също не намирам. Това е моето мнение, не ангажирам никого с него. Всеки е свободен да ходи където пожелае. Пита се - отговарям.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 67
И това лято ще сме там отсядаме във вила Спика на мен ми харесва на плаж ходим на Градина.

# 12
  • Мнения: 234
Ще отидем и ще видим как е.Но със сигурност ще видим този плаж на Градина.След като го хвалите толкова,значи трябва да е готин.

# 13
  • София
  • Мнения: 570
Ние миналото лято бяхме на Черноморец. На плажа ходихме само първия ден. Много е малка и тясна плажната ивица. После ходихме само на къмпинг Градина с колата. Иначе кръчмичките в Черноморец не бяха лоши - на лоша храна за 10 дни не попаднахме нито веднъж. Има достатъчно заведения на прилични цени.

# 14
  • София
  • Мнения: 580
didimka , разбира се тази година пак сме там, вече и с новия член на семейството.
това е доста обнадеждаващо
благодаря ви момичета мисля да опитаме въпреки че има и доста негативно отношение към селцето 
но все пак всичко е и доста индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт