Рицарки на бялото кантарче - 4.06. - 10.06.

  • 19 737
  • 581
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
Айче, Пинки, Авентура  Hug
Айче - отивай за роклята  Peace Наистина е стимул. 2-3 кила - колко са - ще ги отнесеш като бръмбар сламка. Откъде ли го бях чула това - много ми хареса.
И моя гардероб е пълен с дрехи дето не ми стават  Joy
Хубав ден на всички пожелавам   bouquet

# 61
  • Мнения: 1 369
Дубрутру момичета   bouquet
Айче, отивай и купувай роклЕто  Hug и честита причОска  Heart Eyes
Вещи, дано бързо да мине тоз зор  Hug
Мариетка честити придобивки   bouquet И аз много ги уважавам таквиз покупки  Flutter
Отчетя ми за вчера е мого шарен и не съвсем редовен  Embarassed кантарят се държи прилично  Crazy
Ей, щях да забравя - Умма честито   bouquet Пинки и на теб.
Пиле  Hug
Тани ми липсва. И Майчето, и Асса, и Дика и всички, които скоро не са се яввали  Hug
хубав ден момичета  Hug

# 62
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Направо се чудя от къде да започна... толкова неща за казване...
Май не се справям с Мама-ролята. Детиту болно, а мен ме няма. Птиче, съжалявам  breastfeeding  ще гледам да се реванширам ... ама като си си избирала Мама, да си мислила  Mr. Green  Надявам се, че си по - добре вече. Може и да е нещо инцидентно - кофти е времето и докарва подобни проблеми.

Айя, честито поредно мръдване.  Hug

Таня,  Hug  надявам се работата да понамалява, чеее.... много си ни рядко тука.

Мими, ти нали щеше в неделя да се теглиш. Кво стана?

Теис,  Hug  (ама се разпрегръщах тая заран) ... радвам се отновно да си при нас.

На новата Рицарка - слънчев привет!

Хъфи, красивите неща не са съвършени. Нали знаеш колко изследвания има, че красивите жени имат НЕсиметрични лица. Това симетрията не е много за нас. А коняче с нескуик - неочаквано оригинална комбинация. Айде да си желязна - от все сърце ти пожелавам.

Мариетке, как е мъничето?

Умма, вероятно е да истина новото тегло, щото новата работа така влияе - малко стресиране и тръгва леко надолу. Честито! Липсваш ни.

... ако съм пропуснала някой, моля да ме прощавате  Hug  Hug  Hug

За себе си - кантарини неволи. Пусто, синдрома рицарски ... голямо клатене и така и не можах да разбера какво ще ми казва кантарът, а разликата е в половин кило ... иначе съм режимна, с леко овъглехидратване под формата на плодове.

# 63
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416
Слънчев ден Дами  Hug

# 64
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, слънчевки Hug!
Айче, бЕга ли до магазина Rolling Eyes? Давай да видим роклята.
Ассе, мишката си е добре, ама мама й пак не можа да спи тази нощ и сега ми е едно такова чоглаво и сънливо smile3507...

Стискайте палци на мъжо - днес има сЮрьозни служебни изпитания Praynig.

# 65
  • Мнения: 49
Здравейте слабички и пухкави сладурани!
Мога ли да се включа и аз при вас???..и моля ви, кажете колко дни глад е членският внос??Simple Smile)

# 66
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте слабички и пухкави сладурани!
Мога ли да се включа и аз при вас???..и моля ви, кажете колко дни глад е членският внос??Simple Smile)
С глад тука не приемаме Naughty, а с умерен и разумен режим Peace.
Тъй и тъй си ми паднала в ръчичките - бързо давай мерки и теглилки да те изтипосам на първа страница smile3508.

# 67
  • Мнения: 49
ЕЕЕ, това си беше шегичка:)))../аз гладна немога стоя/...
та...за протокола...
преди /9дни/ - 96кг
сега                -91кг
цел                 -60/..дали ще доживея тоя момент кантара да покаже 6 отпред?/...
годините са 33 /едва ли ще станат с (-)...ама знае ли човек, може и такава диета да се появи:)))
ами...това е ...дано издържа изпита!

# 68
  • София
  • Мнения: 8 348
Моля за листчето.

Асса - премерих се и съм 65 кг. Не е много но е нещо. Ама с месеци го влача това нещо.
Днес ме боли коремче нещо и не знам какво да ям.
За сего ще изпия едно кафе, че и без него не става.

# 69
  • Мнения: 4 806
Mммммиме, добре е - все пак и спортуваш, а това никак не забързва теглото (а мерките що не следиш?). А коремчето да оздравява. Не знам какво да те посъветвам, щото ... ако съм аз - просто няма да ям, а това не е добре  Mr. Green

Здрасти, Здрасти  Laughing ... м-да, добра шегичка ... а сериозна ли си? В смисъл нашите изисквания са по - така ... хем да си веселуша-свежарка (а май си), хем да си сериозна - ама това по отношение на режимче някое. Ако ли е така, тогава да река моето "Добре дошла"...  Hug

Мариетке, що не си спала? Какво те е мъчило? Стискам палци на мъжа ти днес - дано премине изпитанието успешно. И дано се успокои, че голямо патИло пАтило.

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетке, що не си спала? Какво те е мъчило? Стискам палци на мъжа ти днес - дано премине изпитанието успешно. И дано се успокои, че голямо патИло пАтило.
Поради същото туй изпитание - размисли разни Confused...

# 71
  • Мнения: 1 890
Добро утро на всички!
Пия си кафенцето /второто/ и ви чета, и ви се радвам.  И аз днеска имам с кво да се похваля -500, въпреки че пак не са ми много сигурно, щото цяла седмица ги въртя тако  +,-,,+, - , та незнам.  Ама вчера изядох една кола продукти, плюс половин кутия бонбони /солано без захар/. Незнам дали стават, ама ни ми отчетоха грешен кантар.
    Откога не съм обличала рокличка , а искам  Laughing

  
   И аз така, много ми се носи , ама още не смея. Като си я вземеш докладвай, може и аз да се навия. Simple Smile
Лек и спорен ден момичета Hug

# 72
  • Мнения: 1 890
Много се радвам АССА че  си тук, защото честно казано ти ме запали по режима. Чета ти писанията от първата тема и ме мотивира. Иначе каквато съм кифла, досега да съм се отказала сто пъти.

# 73
  • Мнения: 448
Добро утро кАрсавици неземни.  lovekiss
Пия кафе. Боли ме глава. Рядко ми се случва. Confused Ми то пък и може вътре да няма много за болене и само като стане течение  Twisted Evil Снощи четох до късно ( и чоплих семки  smile3538) и ми се спи . Пък къде го сега Лейдито дето малко съм била яла  Hug
Кантара нещо иска да ми каже, ама само да... и всички ще чуят. Mr. Green
Хъфиии, отличничката , коняче с нескуик а? Mr. Green
Здрасти на Здрасти, още малко и няма да съм на 33г и почвам да си мисля, че в същност това е хубава възраст  Twisted Evil
Таня, липсва онова изречение, прекрасното.  Hug
Мариетка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Лек и усмихнат ден ви желая   bouquet

# 74
  • Мнения: 4 806
Фоли,  Hug  малко ти остана, ама после идва не по-лесното - задържането. Ти всичките с Дюкана ли свали? Добър резултат, ако е така. Всъщност, и да не е така, пак е добър резултатът Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт