Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора
Здравейте,рядко пиша тук,но затова пък съм редовна читателка.Извинявам се  ако повтарям някоя тема,но не мога да не ви похваля нещо от което останах приятно изненадана-автобронзанта на Рубела..Успя да превърне жълтеникавия ми тен от Джонсън в приятен кафяв цвят.Не мога да си се нагледам,а и вече получих комплименти от колеги,мислейки си че съм ходила на плаж.Аз си взех за тъмен тен.Има още и за лице ,но не съм пробвала.Ако някой има впечатления нека сподели.А цената е 3 лв и някакви стотинки.
А и още нещо- в него има и ситни блестящи частички и кожата изглежда много гладка и лъскава освен че е потъмняла.
Цитирай

днес тук, утре там...

Миленka74 , след колко време доби желания тен?
Цитирай

sofia

Здравейте,рядко пиша тук,но затова пък съм редовна читателка.Извинявам се  ако повтарям някоя тема,но не мога да не ви похваля нещо от което останах приятно изненадана-автобронзанта на Рубела..Успя да превърне жълтеникавия ми тен от Джонсън в приятен кафяв цвят.Не мога да си се нагледам,а и вече получих комплименти от колеги,мислейки си че съм ходила на плаж.Аз си взех за тъмен тен.Има още и за лице ,но не съм пробвала.Ако някой има впечатления нека сподели.А цената е 3 лв и някакви стотинки.
А и още нещо- в него има и ситни блестящи частички и кожата изглежда много гладка и лъскава освен че е потъмняла.

Задължително ще се пробва, само дето още не съм го срещала  newsm78.
Цитирай

Гоце Делчев

Кажи от къде си го купи? Аз ползвам на Нивеа, ама на мен ми става оранжево. От аптека ли го взе? Много ме запали по тоя автобронзант!!
Цитирай

при Arctic Monkeys

хайде, авторката да сподели нещо повече, чакаме
Цитирай
Аз съм от Варна и си го купих от търг.център Елитис,който е от Варна и е запален по козметиката няма как да не го знае.Имаше го в два варианта-за светъл и за тъмен тен.Аз си взех за тъмен тен.Двата варианта ги има и в тубички за лице,но не посмях да ги пробвам,защото при тази цена не ми се рискуваше.По принцип бях тръгнала за Лореала,но понеже си накупих доста неща и реших този вариант.Досега ползвах Джонсън,но бях станала доста жълта.Само с едно намазване вечерта сутринта вече бях потъмняла.Сега се мажа през ден и редувам с обикновени лосиони за тяло.Снощи си сложих и малко на лицето и стана много добре.Смятам да си купя и варината за лице.Като  консистенция е много приятен,малко по-гъст е от другите автобронзанти,които съм ползвала,но това като че ли помага тенът да стане по-плътен и равномерен.Мирише приятно,но след време пак се усеща типичната миризма на автобронзант.Затова вечер се мажа,а сутрин си взимам душ и слагам друг ароматен лосион.За частичките с блестящ ефект май вече писах.
Еми това е,ако мога да помогна с друго питайте.
Цитирай

при Arctic Monkeys

мерсииииииииии  bouquet
ей сега изстрелвам брат ми да ми го купи от Елитис Peace
Цитирай

София

Уауууууу супеееееер и мен яко ме запали. В момента ползвам един на Venus ама от него също ставам жълтеникава. Можеш ли да покажеш как изглежда и колко мл е за тази цена?
 newsm17 newsm17 newsm17
Още днес отивам до Ремедиум там няма начин да го няма! Нещо взех да се паля по тази нашенска марка.
Цитирай
Нещо немога да го намеря на сайта на Рубела...Иначе е 200мл за тази цена.Шишето е оцветено в светло и тъмно кафяво със снимка на жена  отпред.Ако някой го открие нека го покаже.
Цитирай

Sofia

Сега се мажа с един автобронзант на водна основа (не си спомням името Embarassed, нещо фито... беше) и съм много доволна, нямам никакви петна и тена е абсолютно равномерен и естествен.  Но проблема е като започне да се отмива дали няма да стане на петна Rolling Eyes
Цитирай

ES

Дайте някаква снимка
Цитирай

да, странно е че го няма на сайта на рубела newsm78 иначе съм заинтригувана Very Happy
Цитирай

Аз вчера видях някакви за лице, но ги подминах. Може и на Рубела да са били  newsm78. Знам ли. След работа задължително ще отида да ги погледна.

Все пак добре би било да сложите снимка!
Цитирай

Може ли да се използва по време на бременност? newsm78
Цитирай

Гоце Делчев

Купих си го!!!  Very Happy
Ще го пробвам довечера. Дано наистина ефекта да е по-добър от този на Нивеа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора