Yves Rocher

  • 8 504
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 414
Ползвате лидекоративна козметика на Ив Роше и доволни ли сте от нея?
Аз се интересувам предимно от фон дьо тените,защото в момента се колебая между един на Ив Роше и един на Буржоа. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 002
Определено съм за Ив Роше.Всичко,което купувам от там си заслужава парите.Буржоа е като Лореал,Манхатън,Мейбълин,Римел... все тая кое ще хванеш

# 2
  • Мнения: 2 407
Да, шампоан и душ гел,доволна съм.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От това което съм ползвала съм доволна. Съвсем скоро имаше такава тема, ако искаш потърси я и ще видиш доста мнения.

# 4
  • Мнения: 1 234
От това което съм ползвала съм доволна.

И аз съм по същия начин Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.

# 6
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Останах приятно изненадана от фдт на Ив Роше и цената му е доста прилична, количеството също. Взех си Sans Trace, демек Без следи. Единственото е, че е по-лек, не е супер покривен, за лятото е идеален. Лицето ми не лъщи от него, ако ще и цял ден да мине.
Всъщност от всичко на Ив Роше съм мн. доволна - лосиони и кремове за лице, млека за тяло, душ-гелове...само нямам впечатления от останалата декоративна козметика.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Аз имам фдт и пудра -мн доволна и от двете. Фдт е като крем плътен, ползвам го зимата, а сега за лятото ползвам фдт на Клиник и чесно не виждам смисъл да дам 46лв при условие,че мога да дам 26 и резултата да  е същия newsm78  Мисля да си взема за лятото техен фдт, но течен да се ди по-лек, че все пак жеги идат  Flutter
На мен лично техните фдт ми харесват повече от Виши примерно  Crossing Arms
Мисля, че няма да сбъркаш с избора, успех с покупката Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Почти нищо на Ив Роше не харесвам. Доста среден клас, ама от долните нива  Rolling Eyes
Буржоа са страхотни!

# 9
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.
Може ли да кажеш от кой точно си доволна? Grinning

# 10
  • Мнения: 2 414
Останах приятно изненадана от фдт на Ив Роше и цената му е доста прилична, количеството също. Взех си Sans Trace, демек Без следи. Единственото е, че е по-лек, не е супер покривен, за лятото е идеален. Лицето ми не лъщи от него, ако ще и цял ден да мине.
Всъщност от всичко на Ив Роше съм мн. доволна - лосиони и кремове за лице, млека за тяло, душ-гелове...само нямам впечатления от останалата декоративна козметика.
Аз точно него мислих да си взема-20 лв е и дори да не е нещо особено няма да се дразня,че дъм си хвърлила парите на вятъра. Wink

# 11
  • Pb
  • Мнения: 1 183

Цитат
Аз точно него мислих да си взема-20 лв е и дори да не е нещо особено няма да се дразня,че дъм си хвърлила парите на вятъра. Wink

Така е. Още повече, че спокойно може да го пробваш в магазина и така да прецениш.
Освен това, мн. се изкефих, че имаше цвят, който идеално ми пасна.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.
Може ли да кажеш от кой точно си доволна? Grinning

Ами трябва довечера да погледна, бурканчето е в форма на капка със зелена капачка, но малко след като си го купих (от Бонжура) им смениха фасона.

# 13
Здравейте, по повод Ив Роше знаете ли техни телефони, но не в магазините, а на управителите им.
ълго време ползвах кремът им първи бръчки, но последният път, когато си го купих, беше много рядък и миришеше ужасно.
Няма и да ми го върнат, а и не пазя касовата бележка за съжаление.
 Embarassed

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз съм доволна от всичко, което съм ползвала на Ив Роше - шампоани, душ-гелове, мляко за тяло. Не съм ползвала само продуктите им за гримиране или както там се казва Embarassed
Една приятелка ходи на почистване на лице в техния център на Витошка. Жалко че  във Варна няма такъв Sad

# 15
  • Мнения: 2 700
Доста среден клас, ама от долните нива  Rolling Eyes

Абе, не знам какъв клас са, но имам лак за нокти на 12 и кусур години, който не съм изхвърлила, но ползвам сигурно веднъж в годината (доста специфичен цвят) - не се е втвърдил и не пада.

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Почти нищо на Ив Роше не харесвам.
И аз мисля така....

# 17
  • Мнения: 1 973
Душ - геловете и млеката за тяло - всичките са ми на Ив Роше от 2 години вече:)Много съм доволна Hug Hug Hug
Доволна съм и от един техен парфюм-Evidanse  (май така се пишеше) не съм ползвала по-траен от него,колкото и скъпи да са били,подариха ми го и останах супер доволна Peace

# 18
  • Мнения: 19 244
Почти нищо на Ив Роше не харесвам.
И аз мисля така....


и аз не харесвам.особено парфюмите им са като разредени помади.

# 19
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте, по повод Ив Роше знаете ли техни телефони, но не в магазините, а на управителите им.
ълго време ползвах кремът им първи бръчки, но последният път, когато си го купих, беше много рядък и миришеше ужасно.
Няма и да ми го върнат, а и не пазя касовата бележка за съжаление.
 Embarassed
това е френският сайт на фирмата, долу в ляво имат тел за  мнения, ако ти сезанимава може6 да им се обади6....

# 20
  • Мнения: 3 241
Аз съм ползвала някой продукти и съм доволна, има интересни млека и лосиони.
Мисля, че са прилични като цяло.

# 21
  • Мнения: 671
Az dosta go polzvah po edno vreme zaradi podaratsite koito davat imam mnogo gel du6ove te sa dobri Za kozmetikata im namiram ia leka no puk sam mnogo dovolna ot pudrata koiato si vzeh Luxurious Loose Powder
Az pazaria ot tuk  http://yvesrocher.ca/control/main/ i daje sega imam 6alchetata kato podarak ot parfumite samo Evidence i Ming Shu mi haresvat
Ob6to vzeto za tsenata si sa ok

Общи условия

Активация на акаунт