Yves Rocher

  • 8 502
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Ползвате лидекоративна козметика на Ив Роше и доволни ли сте от нея?
Аз се интересувам предимно от фон дьо тените,защото в момента се колебая между един на Ив Роше и един на Буржоа. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 002
Определено съм за Ив Роше.Всичко,което купувам от там си заслужава парите.Буржоа е като Лореал,Манхатън,Мейбълин,Римел... все тая кое ще хванеш

# 2
  • Мнения: 2 407
Да, шампоан и душ гел,доволна съм.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От това което съм ползвала съм доволна. Съвсем скоро имаше такава тема, ако искаш потърси я и ще видиш доста мнения.

# 4
  • Мнения: 1 234
От това което съм ползвала съм доволна.

И аз съм по същия начин Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.

# 6
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Останах приятно изненадана от фдт на Ив Роше и цената му е доста прилична, количеството също. Взех си Sans Trace, демек Без следи. Единственото е, че е по-лек, не е супер покривен, за лятото е идеален. Лицето ми не лъщи от него, ако ще и цял ден да мине.
Всъщност от всичко на Ив Роше съм мн. доволна - лосиони и кремове за лице, млека за тяло, душ-гелове...само нямам впечатления от останалата декоративна козметика.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Аз имам фдт и пудра -мн доволна и от двете. Фдт е като крем плътен, ползвам го зимата, а сега за лятото ползвам фдт на Клиник и чесно не виждам смисъл да дам 46лв при условие,че мога да дам 26 и резултата да  е същия newsm78  Мисля да си взема за лятото техен фдт, но течен да се ди по-лек, че все пак жеги идат  Flutter
На мен лично техните фдт ми харесват повече от Виши примерно  Crossing Arms
Мисля, че няма да сбъркаш с избора, успех с покупката Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Почти нищо на Ив Роше не харесвам. Доста среден клас, ама от долните нива  Rolling Eyes
Буржоа са страхотни!

# 9
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.
Може ли да кажеш от кой точно си доволна? Grinning

# 10
  • Мнения: 2 414
Останах приятно изненадана от фдт на Ив Роше и цената му е доста прилична, количеството също. Взех си Sans Trace, демек Без следи. Единственото е, че е по-лек, не е супер покривен, за лятото е идеален. Лицето ми не лъщи от него, ако ще и цял ден да мине.
Всъщност от всичко на Ив Роше съм мн. доволна - лосиони и кремове за лице, млека за тяло, душ-гелове...само нямам впечатления от останалата декоративна козметика.
Аз точно него мислих да си взема-20 лв е и дори да не е нещо особено няма да се дразня,че дъм си хвърлила парите на вятъра. Wink

# 11
  • Pb
  • Мнения: 1 183

Цитат
Аз точно него мислих да си взема-20 лв е и дори да не е нещо особено няма да се дразня,че дъм си хвърлила парите на вятъра. Wink

Така е. Още повече, че спокойно може да го пробваш в магазина и така да прецениш.
Освен това, мн. се изкефих, че имаше цвят, който идеално ми пасна.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам фон дьо тен на Ив Роше и съм много доволна.
Може ли да кажеш от кой точно си доволна? Grinning

Ами трябва довечера да погледна, бурканчето е в форма на капка със зелена капачка, но малко след като си го купих (от Бонжура) им смениха фасона.

# 13
Здравейте, по повод Ив Роше знаете ли техни телефони, но не в магазините, а на управителите им.
ълго време ползвах кремът им първи бръчки, но последният път, когато си го купих, беше много рядък и миришеше ужасно.
Няма и да ми го върнат, а и не пазя касовата бележка за съжаление.
 Embarassed

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз съм доволна от всичко, което съм ползвала на Ив Роше - шампоани, душ-гелове, мляко за тяло. Не съм ползвала само продуктите им за гримиране или както там се казва Embarassed
Една приятелка ходи на почистване на лице в техния център на Витошка. Жалко че  във Варна няма такъв Sad

Общи условия

Активация на акаунт