Нов ректор на СА "Д.А. Ценов" - гр. Свищов

  • 15 991
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Жалко за добрата стара академия.
Завършила съм я отдавна и ми стана мъчно като прочетох от кого ще се ръководи. Най-вероятно ще се превърне в ЕООД.

А за Тонков и аз бих могла да разкажа доста ... Laughing голям смях падаше на неговите лекции.

# 16
  • Мнения: 1 282
А какви са ви впечатленията за Любен Кирев? По икономика преподава...
Чудесни! Чудесен човек и преподавател!
Мисля, че го бяха предложили за ректор, но той отказа кандидатурата. Не му се занимава на човека с глупости.

Аз съм пристрастна, защото Кирев е от Гоце Делчев, но няма какво да си кривя душата-той  наистина е прекрасен човек и преподавател. Да бяха всички като него студентсвото щеше да е песен! Жалко, че се е отказал от кандидатурата.

# 17
  • Мнения: 8 917

 The Sun, Всичко, което казваш е вярно, припомних си и аз доста случки, коя, от коя, по-весели!
Например - как протича заветната вечер на спец. Финанси. За това фермани могат да се изпишат!
Обичаен гост на вечерта - Ивана, за която се носят слухове, че е била близка с Вили Адамс, докато е следвала в Свищов. Wink


Това за вечерта на специалността съвсем съм го забравила ooooh! Сега ти ми то припомни Grinning Но по мое време Ивана не беше това, което е сега. Идваха някакви да пеят, но въобще не мога да се сетя кои. Само се сещам, че вечерта ни бе в Калето, но не в кръчтмата долу, а горе в ресторанта с изглед към Дунав.

# 18
  • Мнения: 984
Хех, Тонков LaughingАма той още ли преподава??? Този човек е комедия от грешки, неповторим просто. Какво събиране на вестници беше при него, като се сетя само и се заливам от смях. Ами тетрадките, които трябваше да илюстрираме за красота с цветя и какво ли още не, разноцветни химикали и пр. Laughing Laughing Laughing
А за Величко - no comment. Twisted Evil
и с решена кръстословица

# 19
  • Мнения: 8 917
Хех, Тонков LaughingАма той още ли преподава??? Този човек е комедия от грешки, неповторим просто. Какво събиране на вестници беше при него, като се сетя само и се заливам от смях. Ами тетрадките, които трябваше да илюстрираме за красота с цветя и какво ли още не, разноцветни химикали и пр. Laughing Laughing Laughing
А за Величко - no comment. Twisted Evil
и с решена кръстословица
И някакви безумни баланси ooooh!

# 20
  • Мнения: 984
а за Вили Адамс знам, че любовницата и жена му родиха в един и същи ден

# 21
  • Мнения: 364
http://img216.imageshack.us/my.php?image=svishtovxxx3wu.jpg

През 2003 г. ВАК отхвърля молбата му да бъде избран за професор с мотива, че е преписвал от трудовете на френски и английски професор. Като компенсация за нараненото си самолюбие през същата година той поръчва на художник от Велико Търново да изрисува в апартамента му фреска по мотиви от картината на Леонардо да Винчи "Тайната вечеря". Ликът на доцента е в средата на мястото на Исус, а в ръцете си държи 10-годишния си син. Вместо апостолите, около него са наредени преподаватели от академията в Свищов. "Да, имам такава картина в дома си. Това е белег за моето предпочитание към изобразителното изкуство. Не намирам нищо странно в това. Художникът ми беше познат и като благодарност за услуга, която му извърших, нарисува мен и останалите преподаватели", заяви пред "Политика" Величко Адамов.

Как ще коментирате това!?!? Shocked


Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 11:33 от love_sunrise

# 22
  • Мнения: 8 917
Болен мозък Wink
Разпознавам Жоро Лихвата, Валери Ненков /тоя пък каква шматка е Mr. Green/, а на този с очилата - младият му забравих името Thinking

# 23
  • Мнения: 16
Цитат
Явно след това е дал фира Rolling Eyes При мен само "бисери" ръсеше и едва успявах да ги напиша - тонове имам Simple Smile А истории - хиляда Grinning. караше първите 3 реда /който се излъже да седне там/ да повтарят един по един нялкаква формула , но с думи и всеки започва, а другите се хилят като луди...и така например 20 пъти и на всички им е писнало, а той си остава сериозен Laughing....почти всяка от нас гласеше за сина си, който бил незнам къде си, но шял да се върне

Всичко беше точно така, както го описваш!!! Laughing Аз, за съжаление имам толкова слаба памет и много неща ми убягват, но като човек не беше лош, това ми е ясен спомен. Докато жена му си беше  Twisted Evil
Sun, ти кой випуск си? Имам чувството, че сме учили по едно и също време. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 8 917
Sun, ти кой випуск си? Имам чувството, че сме учили по едно и също време. Rolling Eyes

Учила съм там от 1995 и завърших 2000-та. Може и да сме се засекли. Във форума открих вече едно момиче /и приятеля й, с който вече са семейство официално/, които бяха Финанси с мен Peace

# 25
  • Мнения: 16
Аз бях от 1994 до 1999 Laughing Специалност Маркетинг и Планиране. От Финанси нямам много познати, само куп физиономии са ми останали в главата.

# 26
  • Мнения: 8 917
Аз бях от 1994 до 1999 Laughing Специалност Маркетинг и Планиране. От Финанси нямам много познати, само куп физиономии са ми останали в главата.

Ние сме се разминавали със смените. Нали едните бяха сутрин, другите - следобяд.
При вас ли бяха близнаците от Свиленград или те бяха по-предният випуск newsm78 От тяхната група имам позната. За спец.Маркетинг става въпрос Peace

# 27
  • Мнения: 16
Имаше в една от другите групи Маркетинг двама близнаци, много красиви момчета с черни къдрави коси и сини очи май бяха, за същите ли става въпрос?

# 28
  • Мнения: 8 917
Имаше в една от другите групи Маркетинг двама близнаци, много красиви момчета с черни къдрави коси и сини очи май бяха, за същите ли става въпрос?
newsm10 smile3521 Жоро и Антон Peace В тяхната глупа имах позната - Роза се казва. Значи сте били един випуск Simple Smile

# 29
  • Мнения: 16
 Laughing Laughing Party Но Роза нищо не ми говори.  Rolling Eyes Аз имена никак не помня Embarassed, но видя ли физиономия, няма забравяне.

Общи условия

Активация на акаунт