Нов ректор на СА "Д.А. Ценов" - гр. Свищов

  • 15 994
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 910
За Любен Кирев мога да кажа само хубави неща!
А за А. Дамянов - предполагам че в това което е излязло като "компромати" има поне малко истина.

# 31
  • Мнения: 8 917
Laughing Laughing Party Но Роза нищо не ми говори.  Rolling Eyes Аз имена никак не помня Embarassed, но видя ли физиономия, няма забравяне.
Hug За който трябваше да се сетиш, се сети  Mr. Green  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 164
А какви са ви впечатленията за Любен Кирев? По икономика преподава...
Добри. Харесвах го. Преподавал ми е Микро- и Макроикономика, след това Икономика на труда.


Другият кандидат е бил проф. А. Дамянов. Малко преди изборите за ректор обаче, излизат доста компромати за него.
За Атанас Дамянов ли става въпрос? Той беше ректор по мое време, водил ми е и лекции. Много свестен човек, според мен.

# 33
  • Мнения: 140
Ужас! Дамянов лично ни прибра по 50 лв под предтекст, че ни абонира за списание, което така и не получихме...... никога. А още по-нагло от негова страна е, че ни издаде фактури на академията без касови бележки /още си пазя моята/. Не съм решила дали да не си потърся списанието Simple Smile Така над 100 човека си платихме изпита... и това ако не е корупция. Жалко, че петни името на академията.

# 34
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
По мое време Дамянов беше гл.асистент и ни водеше упражненията по Планиране.А лекциите ги четеше Тонков.А жена му не ми е предавала и съм забравила какво водеше.От онова време ми е останал като спомен лафа на Тонков за жена му - "моята другарка Станка..."

# 35
  • Мнения: 11 607
Леле...аз съм випуск 97 в СА.....

И сега къде е Нено Павлов? Като чуя за Врачовски и изтръпвам...Като знам как мота една колежка за един изпит и по-точно как си го търсеше......

Любен Секирев, Тонков и Тонкова...А за Вили Адамс...Той лекции не чете, само първата и останалото е в учебника му. Ужасно е това,че той е станал ректор.....

По мое време Дамянов бе ректор.

Жоро Бармана, Люси Несторов.....Ех, спомени, спомени.....

Калето, дискотеките, капанчета около горните общежития..Живот, живот....

# 36
  • Мнения: 16
Другарката му Станка  Grinning  беше декан на нашия факултет и ми водеше Стратегически анализ и Планиране. А Тонков - Сестеми баланси и национални сметки. А аз от Дамянов имам само хубави спомени

# 37
  • Мнения: 603
Тонков го махнаха, заради безумните лекции, заради стенографията, заради изпитите, продължаващи до 22ч и заради вестниците. При нас имаше случай - колежка закъснява за лекция и той я изтъпанчва пред всички и я кара да каже "Колеги, извинявайте, че закъснях за лекция".

За Вили Адамс - видях го 1 път на лекция. Обясни връзката между любовта и парите и си тръгна. Пак по-добре той, отколкото Камен... ooooh!

# 38
  • Мнения: 215
Аз малко извън темата ще попиша. Преди време бях попаднала на една много хубава тема за мамите, завършили Стопанската академия в Свищов. После нали имаше един период в който се загуби част от архива и много пъти съм я търсила, но неуспешно.
Та понеже и аз се подвизавах из Свищов от 1996 до 2001 г., много интересно и приятно ще ми бъде да се запознаем с тези от вас, учили там. Аз бях сп. Маркетинг.
А по въпроса за Вили Адамс - не е никак на добре тая работа.

# 39
  • Мнения: 1 744
И аз имам много хубави спомени от там. Завърших 2002 бакалавър- СК, е сега съм първи семестър магистратура дистанционно- ФКСМ. Даже пуснах нова тема за студентите от Свищов. Все още очаквам попълнения.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196967.0
Поздрави на всички!

# 40
  • Мнения: 2 015
Аз съм от Свищов, но това се знаеш, както ти казваш "Това само в България може да стане."Студентка съм трета година и дано да го изтикам, че ми писна от купуване на нови учебници само за един подпис.Всички са такива корумпирани, но Величко Адамов го прави по открито.

# 41
  • Мнения: 3 405
Преди време бях попаднала на една много хубава тема за мамите, завършили Стопанската академия в Свищов. После нали имаше един период в който се загуби част от архива и много пъти съм я търсила, но неуспешно.

Темата я пуснах аз, но е изтрита, не е архивирана, за съжаление. В нея беше весело и приятно, точно в духа на студентстването в Свищов.
В. Адамов го харесвам, не се е държал кофти на изпит с мен, не е искал рушвет или нещо друго.  Peace
Браво, че е спечелил ректорския пост!

# 42
  • Мнения: 39
Абе аз като разказвах на хората преди време за академията никой не ми вярвяше.
Ама сега много ще се изкефя тази темичка да стане достояние на много хора.

# 43
# 44
  • Мнения: 3 405
За Атанас Дамянов ли става въпрос? Той беше ректор по мое време, водил ми е и лекции. Много свестен човек, според мен.

Аз имам точно обратното впечатление за него  Peace но не ми се говори за това Confused

Общи условия

Активация на акаунт