Нов ректор на СА "Д.А. Ценов" - гр. Свищов

  • 15 993
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 215
Хей, мами,
хайде да възродим темичката за свищовските възпитанички!
Да се представя - завършила съм 2000 г. - маркетинг, 2001 г. - магистратура пак същото. Живяла съм в 5 и 6 блок. Много вървежна по мое време беше Ла Пиовра, особенно лятната. Много приятели ми останаха от тогава и много хубави спомени. А иначе за преподавателите - все колоритни личности - Тонкова и Тонков са ми предавали, Кръстевич по специалните, много ни беше страх от него...
По настоящем съм женена с дете, но не за студентската  си връзка, но това е друга тема.
Хайде вие сте!

# 46
  • Мнения: 11 607
По настоящем съм женена с дете, но не за студентската  си връзка, но това е друга тема.

По настоящем съм омъжена с деца,но за студенската си, свищовска любов и сме точно за темата.......

# 47
  • Мнения: 364
Хей, мами,
хайде да възродим темичката за свищовските възпитанички!
Да се представя - завършила съм 2000 г. - маркетинг, 2001 г. - магистратура пак същото.

...... Кръстевич по специалните, много ни беше страх от него...


 Joy hahaha Joy
Май говориш за научният ми ръководител, нарочно си взех тема за магистърския проект при него. Стопи ми лагерите, но не съжалявам! Peace

За протокола - 2004г. бакалавър, Маркетинг, 2005г. магистър, Маркетинг.
Еееех, как бързо лети времето! Tired
Помните ли свищовските банички? Какво не бих дала за една такава баничка! Party
Колоритни преподаватели:
Станка Тонкова
Никола Янков - помните ли го този ми ти баламурник?! Crazy Пускаше задачки по време на лекции и в края на семестъра броеше събраните листи. По тях отчиташе брой присъствия! Mr. Green
Надежда Веселинова/ хубавото Наде/ - повече от некадърна, но....близка с Борислав Борисов. Flutter
Пенка Горанова - радио точката. Ако нещо те интересува, питай Пенка! Joy
Любими преподаватели:
Тодор Кръстевич, разбира се! Никой не може да му стъпи и на малкия пръст! Зад обвивката на педант, стои прекрасен човек!
Марчевски, страшен пич! Много земен, с чудесно чувство за хумор, посещавах лекциите му с интерес!
Други май не останаха. newsm78

Семейно положение:
 Омъжена за студентската си любов, надяваме се скоро да имаме дете!

Боже, как ми липсва онова време....... Tired

# 48
  • Мнения: 1 187
И докато учих във Варна, а сега и в София идват преподаватели от Свищов. И в двата университета идващите от там "професори" ме карат да си купувам учебниците им само за един подпис. Един вид - задължително. Никъде го няма това изнудване. Но това е просто един от малките проблеми. Като цяло от там не съм попаднала на нито един добър преподавател, който да ни е научил на нещо. Винаги идват - продават една кола с учебници, дават подписи, пишат служебно оценките и си заминават. Последният чук - Атанас Дамянов бе просто върхът на сладоледа. Пуши в аудиторията, обижда колегите, държа се арогантно и грубо, изгони бременната ми колежка, за да може да си пуши на спокойствие. Накара ни да си купим учебника му, даде ни да правим проекти, който дори и не погледна при оценяването. Гледаше пазви, дълги бедра, големи.... абе грозна картинка. И това ако е професор...  #2gunfire От Свищов май по-голямата част са  всичко друго, но не и преподаватели, най-вече са търговци  Crazy.

# 49
  • Мнения: 211
От Свищов май по-голямата част са  всичко друго, но не и преподаватели, най-вече са търговци  Crazy.

Абе взе да ме избива на съвест вече Confused
Има и свестни, просто на теб такива са ти се паднали Wink
Ама какво говоря и аз, то ние българите така сме си устроени - отсяваме си лошото, коолкото се може по-лошото и само него си виждаме.
Аз от трите си години на студентстване (не ми се смята колко преподаватели са ми преподавали)... та от целия брой около 10 (мааксимум) процента са били скапани. Останалите така са ми преподавали, че винаги съм чела с интерес материала. И съм го научавала без проблем.

# 50
  • на село
  • Мнения: 1 028
Вили Адамс ректор  Shocked ! Боже, боже.... Аз го помня единствено със задължителните нови учебници, на които слагаше подпис, иначе не минаваш. Мое гадже навремето ми разказваше как негов приятел му е превеждал някакъв учебник от английски и после си е видял превода дума по дума в последния му учебник. И любовните му истории, разбира се! Точно срещу моята квартира живееше едно негово гадже, което вземаше всеки ден и беше на годините /ако не и по- малка/ на неговата дъщеря. А тогава се чуваше, че новата му жена е бременна  Confused. Да не говорим как се слагаше на по- хубавите колежки, да минели в неговата катедра. Имаше един много противен асистент /някой май го беше споменал/ - Проданов! Сигурно и той вече е изпълзял по йерархичната стълбичка.

От Дамянов и аз имам само хубави спомени.

А Какво стана с Камен Каменов - тази светла личност? Още грее като слънце в съзнанието ми!

# 51
  • Мнения: 1 187
Има и свестни, просто на теб такива са ти се паднали Wink
Ама какво говоря и аз, то ние българите така сме си устроени - отсяваме си лошото, колкото се може по-лошото и само него си виждаме.

Спомените ми от Дамянов са съвсем пресни. Изпита ми при него беше на 03.07.07 или от преди няколко дни. Просто кошмарно отношение има към студентите този човек. НИКАКВО уважение. Не говоря ей така, на изуст или от преди сто години спомени.  Колежката ми плувкиня ли била, културистка ли, че имала такива широки рамена?!  Shocked Естествено момичето се обиди и й стана адски неудобно пред колегите. Бременната ми колежка пък бе нагло изгонена, защото момичето учтиво го помоли да не пуши в катедрата докато си води лекциите, в резултат - който не понася се изнася. От къде на къде?! Какъв е че ще си придава такава важност пред студентите. Ми не става така. После и учебници ни изнуди да купуваме. Еее... нямаше граници просто. 
Не гледам на нещата от лошата страна, тя просто си е черна тази страна на тези "преподаватели". Аз съм отишла там и си плащам за да науча нещо, а не за се държат с мен с пренебрежение и неуважение. И да ме изнудват - нагло и грозно.
И да, наистина не съм попадала на свестен преподавател от Свищов. А не съм студентка от вчера. Това е изцяло в моя вреда разбира се, но фактите са такива.  А не съм черногледа. Иска ми се всички, или поне по-голямата част от преподавателите да са с ума си, да се държат с аудиторията с уважение, да ни учат и ни предават от своя опит и знания, да ни зареждат с позитивизъм и да ни запалят интереса, така че сами да пожелаем да купим труда им който са събрали в книга. Но не....

При тях важи принципа - купуваш си учебника = вземаш си изпита.
Затова много хора им се кефят - били лесни изпити и готини преподаватели ooooh! Ами не - не са!

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:20 от klamerche

# 52
  • Мнения: 16
Хей, мами,
хайде да възродим темичката за свищовските възпитанички!
Да се представя - завършила съм 2000 г. - маркетинг, 2001 г. - магистратура пак същото.

...... Кръстевич по специалните, много ни беше страх от него...


 Joy hahaha Joy
Май говориш за научният ми ръководител, нарочно си взех тема за магистърския проект при него. Стопи ми лагерите, но не съжалявам! Peace

За протокола - 2004г. бакалавър, Маркетинг, 2005г. магистър, Маркетинг.
Еееех, как бързо лети времето! Tired
Помните ли свищовските банички? Какво не бих дала за една такава баничка! Party
Колоритни преподаватели:
Станка Тонкова
Никола Янков - помните ли го този ми ти баламурник?! Crazy Пускаше задачки по време на лекции и в края на семестъра броеше събраните листи. По тях отчиташе брой присъствия! Mr. Green
Надежда Веселинова/ хубавото Наде/ - повече от некадърна, но....близка с Борислав Борисов. Flutter
Пенка Горанова - радио точката. Ако нещо те интересува, питай Пенка! Joy
Любими преподаватели:
Тодор Кръстевич, разбира се! Никой не може да му стъпи и на малкия пръст! Зад обвивката на педант, стои прекрасен човек!
Марчевски, страшен пич! Много земен, с чудесно чувство за хумор, посещавах лекциите му с интерес!
Други май не останаха. newsm78

Семейно положение:
 Омъжена за студентската си любов, надяваме се скоро да имаме дете!

Боже, как ми липсва онова време....... Tired

И на мен времето страшно ми липсва. И аз, като Дани-ела, не съм омъжена за свищовската си любов Grinning, и аз гласувам с две ръце за Кръстевич, Марчевски и Никола Янков Peace,  и тримата - страхотни професионалисти и хора!!! Всички се смееха на Янков, но за времето си той беше на светлинни години напред, винаги представяше най-новото в областта на Планирането и го правеше по много атрактивен начин!!!! Peace Радвам се, че 6 години след като завърших, тези хора още са били там и са си тежали на мястото. Споделям и коментарите за Горанова и Надето.  А Надежда ще я запомня с онези светлосини, стъклени очи, имаше много студена красота, на моменти плашеща.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 405
Хей, мами,
хайде да възродим темичката за свищовските възпитанички!

Хайде, но нека да е отделна тема. Тази с ядосания емотикон в заглавието не ми допада. Спомените ми са хубави, усмихнати  Grinning Защо не пуснеш друга?

# 54
  • Мнения: 364
Хей, мами,
хайде да възродим темичката за свищовските възпитанички!

Хайде, но нека да е отделна тема. Тази с ядосания емотикон в заглавието не ми допада. Спомените ми са хубави, усмихнати  Grinning Защо не пуснеш друга?

Разбира се! И на мен не се нрави вече заглавието!
Хайда да формулираме сносно заглавие на тема и да пуснем нова! Peace
Дайте предложения!  bouquet

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
да,да пуснете, но сложете линк и тук!

Предложението ми е "Свищов врати към живота ни отвори, хайде нека поговорим"

# 56
  • Мнения: 3 405
Моята изгубена тема беше със заглавие : Завършили СА "Д. А. Ценов", гр. Свищов - разпишете се тук!

Пак го предлагам  Wink

очакваме още

# 57
  • Мнения: 215
На Анджелина заглавието ми допада, защото и предишната беше с това. Може повече мами като я видят да им се стори позната и да понапишат нешо.

# 58
  • Мнения: 1 209
срам и позор, желая му от сърце кратък мандат  newsm78

# 59
  • Мнения: 636
http://www.minfin.bg/images_content/atanas_kanchev.jpg
който е завършил Маркетинг випуск 2000 в Стопанска академия ще се сети newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт