Нов ректор на СА "Д.А. Ценов" - гр. Свищов

  • 16 000
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 164
http://www.minfin.bg/images_content/atanas_kanchev.jpg
който е завършил Маркетинг випуск 2000 в Стопанска академия ще се сети newsm53 newsm53 newsm53 newsm53
Познавам го. Какво за него?

А-а  ooooh!, заместник министър на финансите! Ами, да му е честито  Simple Smile

# 61
Здравейте момичета,
Аз също съм випуск 2000-Маркетинг. Бях 12-та група. За годините в Свищов си спомням с много емоции. Омъжена съм вече, но не за студентската си любов. Когато с мъжът ми си говорим за студентски години, той не може изобщо да разбере "що е то студентски живот в Свищов". Какво да ви кажа: софиянче, учило в София-скука, нали?
Новият зам. министър на финансите го познавам добре. Не можах да повярвам на очите си, като го познавам, какво представлява и как преписваше #Crazy newsm78 Rolling Eyes
За Вили Адамс , не мога да взема някакво отношение, защото всичко което знам е от слухове. Не съм имала честта да застана очи в очи с него.
Хайде мамчета, свищовски студентки, пишете!

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм свищовска студентка. Просто искам да знам името на един некорумпиран ректор. Само едничък ми кажете.  Praynig

# 63
  • Мнения: 720
А какво стана с темата за завършили в Академията ?
Пусна ли някой такава?

# 64
  • Мнения: 1 209
имаше, ама явно е стара, 4е не я намирам.

# 65
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз в момента карам магистратура(второ висше) в Свищов.
Бих искала да попитам някой имал ли е изпит по "Независим финансов одит" при Божков и "Финансово отчети на търговските дружества" при Аверкович и Симеонова и може ли да ми кажете как минават.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 235
Здравейте момичета,
Аз също съм випуск 2000-Маркетинг. Бях 12-та група. За годините в Свищов си спомням с много емоции. Омъжена съм вече, но не за студентската си любов. Когато с мъжът ми си говорим за студентски години, той не може изобщо да разбере "що е то студентски живот в Свищов". Какво да ви кажа: софиянче, учило в София-скука, нали?
Новият зам. министър на финансите го познавам добре. Не можах да повярвам на очите си, като го познавам, какво представлява и как преписваше #Crazy newsm78 Rolling Eyes
За Вили Адамс , не мога да взема някакво отношение, защото всичко което знам е от слухове. Не съм имала честта да застана очи в очи с него.
Хайде мамчета, свищовски студентки, пишете!

Ми то не е учудващо, че е преписвал, а сега къде е. Като му видях трудовата биография бая се чудех на някой неща, ама айде.

А иначе и аз съм свищовски кадър, 1997-2001, маркетинг, 10 група. Кръстевич е единствения професионалист за мен, не пропуснах негова лекция. А иначе с добри спомени съм и за Янков, много ме забавляваше, харесвах и преподавателя си по математика, но не помня сега как се казваше.

# 67
  • Мнения: 1 209
оооо янков беше уникален , аз бях СФК , и той ми водеше маркетинга Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 725
http://www.minfin.bg/images_content/atanas_kanchev.jpg
който е завършил Маркетинг випуск 2000 в Стопанска академия ще се сети newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

Мама Гали аз съм била в твоя поток,само че 13 група,позната си ми по физиономия,а този който си показала що ми е познат и той, да на би да е учил с нас Peace

# 69
  • Видин
  • Мнения: 168
Лелее,страхотна тема ! Припомних си всичко Laughing
И аз да се запиша за протокола, 2007 г.завършила магистър -Аграрана икономика ,половинката ми също тогава ,само че Счетоводство и контрол.
А за В.Адамов няма да забравя боя дето му тръснаха след изпита трима задочници пред погледа на всички .Бяха с нас редовните и ги скъса на изпита. Оказа се че им е искал за рушвет хладилник за да им пише тройки .На отговора им защо ги е скъсал след като всичко е уредено ,отговора бил "А защо беше празен" Mr. Green
И още колко мога да разказвам.....

# 70
  • Видин
  • Мнения: 168
Божкее,милото ме скъса от майтап  hahahaНаписала съм 2007 ,а сме завършили '97г ooooh!

# 71
  • на село
  • Мнения: 1 028
Оказа се че им е искал за рушвет хладилник за да им пише тройки .На отговора им защо ги е скъсал след като всичко е уредено ,отговора бил "А защо беше празен" Mr. Green
И още колко мога да разказвам.....

Оооо, номера с хладилника е класика в жанра!

# 72
  • Мнения: 3 405
Това за хладилника е на Данчо Тройката  Grinning

# 73
  • Мнения: 3 405
имаше, ама явно е стара, 4е не я намирам.

Старата тема е безвъзвратно изчезнала. Аз я пуснах, отдавна, но е изтрита при голямото форумско прочистване. Ще пусна нова таква (не с това заглавие)?
Ще я пусна (от носталгия), а тази да я заключат. А?

 Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235427.0 ето я, заповядайте!

# 74
  • Мнения: 1 209
става, мъ4но ми е, ходи ми се там, но ве4е не същото. 4увствам се лелка. а имам скъп на сърцето ми свищовлия. крайно време е фамилно да се занесем у него на гости- мама, тати и мал4о.

ако някога забогатея , ще отворя "жълтото такси" и "морън "отново, та ако ще само застаряващите (тогава )пияндета да обера кат клиентела. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт