Нов ректор на СА "Д.А. Ценов" - гр. Свищов

  • 16 001
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
http://www.focus-news.net/?id=n717133

Срам и позор!!!

Един, доказано корумпиран доцент, стана ректор!
Думи нямам! Това само в България може да стане!

За тези, които все още не знаят кой е Величко Адамов, вижте тук:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=coruption&Number= … mp;sb=3&part=

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 17:53 от love_sunrise

# 1
  • Мнения: 7 837
Ама това, че ще е е ректор, беше ясно още преди години  Mr. Green
Днес учебниците подписва доцент, а от утре най-вероятно - професор  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 282
Уча в Свищов. Вече трета година и да ви кажа нищо не ме учудва. Аз лично се натъкнах на един професор, който е просто...абе не ми се говори. Много съм разочарована!!!

# 3
  • Мнения: 7 837
Кой професор, кой?
Тонков да не е станал вече професор?

# 4
  • Мнения: 16
Хех, Тонков LaughingАма той още ли преподава??? Този човек е комедия от грешки, неповторим просто. Какво събиране на вестници беше при него, като се сетя само и се заливам от смях. Ами тетрадките, които трябваше да илюстрираме за красота с цветя и какво ли още не, разноцветни химикали и пр. Laughing Laughing Laughing
А за Величко - no comment. Twisted Evil

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ами преди седмица - две стана още един във вашият регион, който се прави на света вода ненапита, но все още си спомням как съседката ми изкара 3 на един приемен изпит, а след 10 дена вече се записваше за педагог по закона за близнаците, тъй-като  сестра й беше изкарала изпитите. Разликата им е 10 ГОДИНИ.

# 6
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Тонков на времето беше много готин преподавател.По мое време не ни е карал да събираме вестници и да рисуваме цветя.А  Величко Адамов беше един обикновен асистент и нищо особено в катедра "Финанси".На мен ми е чел Международни валутно-финансови отношения, но не ми е оставил трайни впечатления с нещо. По това време много по-впечатляващи като ерудирани преподаватели в същата катедра бяха Васко Василев,Боби Грозданов,Емо Михайлов,Владинка Костова,Гриша Вазов.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А какви са ви впечатленията за Любен Кирев? По икономика преподава...

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
Ама това, че ще е е ректор, беше ясно още преди години  Mr. Green
Днес учебниците подписва доцент, а от утре най-вероятно - професор  Laughing

Разбира се, че беше ясно още преди години. Мен лично не ме учудва. Той се домогваше до този пост от доста време и то явно - всички го знаеха.
Съквартиранта на мъжът ми пишеше дипломна работа по тема, за която имаше много малко информация. За да не цитира В. Адамов се разрови и доволен намери учебник от 39 година и какво да види дословно преписано в учебника на В.Адамов(само дето никъде не беше споменат този ми ти автор открит от нашият приятел).
 Що да не стане професор човека? Mr. Green

Нали разправял, че Адам Смит му бил дядо hahaha

# 9
  • Мнения: 8 917
Тонков на времето беше много готин преподавател.По мое време не ни е карал да събираме вестници и да рисуваме цветя.
Явно след това е дал фира Rolling Eyes При мен само "бисери" ръсеше и едва успявах да ги напиша - тонове имам Simple Smile А истории - хиляда Grinning. караше първите 3 реда /който се излъже да седне там/ да повтарят един по един нялкаква формула , но с думи и всеки започва, а другите се хилят като луди...и така например 20 пъти и на всички им е писнало, а той си остава сериозен Laughing....почти всяка от нас гласеше за сина си, който бил незнам къде си, но шял да се върне.....искаше да ни учи на стенография и понеже курса му бил незнам си колко, ако нямаме пари, да отидем с него в селото му, да обиколим комшиите му и да съберем яйца и след това да ги продадем на пазара Joy.....беше се появил веднъж без зъби /върнал се от зъболекар/ и само ни се тюхкаше и си криеше устата с ръка, за да не пръска "Аз отивам и тя ми вади един зъб - Я, ама той здрав. Ами здрав я! Грешките на лекарите били за 2 метра под земята, а на зъболекарите - стърчали на хората из устата" Crazy.........наистина мога да разправям до безкрай hahaha

 За Величко Адамов - ами ясно си беше, че все някога и това ще стане. Аз съм "Финанси" и след това "Банково дело" и благоволи да се появи 2 или 3 пъти за 5 години и най-накрая той ни връчваше дипломите. Още тогава се разкарваше с 2-3 коли, а от Жоро Лихвата  Laughing /понеже пък тогавашният ми приятел се имаше с доста хора, но от по-"низшите" кръгове - като асистенти и т.н. - Сирашки, Стоян Проданов, Шишманов и др. и сме се събирали с тях/ знам, че беше нещо като консултант на 3-4 банки и си изкарваше доста добри пари и това в Академията бе между другото. Адамов съм го запомнила с безупречните му костюми и иделаният бял и остър ръб на яката на ризите ми - имаш чувстото, че е като бръснач Wink
А нали знаете, че  в неговата тухла "Финанси на фирмата" която просто "бъка" от глупости на 610 или 620-та страница /вече не се сещам, а и тя е при майка ми newsm78/ като акроним е изписано "Нина е всичко, което търсих в жените. В.Адамов"

# 10
  • Мнения: 8 917
По това време много по-впечатляващи като ерудирани преподаватели в същата катедра бяха Васко Василев,Боби Грозданов,Емо Михайлов,Владинка Костова,Гриша Вазов.

Емо Михайлов ми преподаваше на мен и понякога идваше доста фиркан. Crazy Знаехме се с дъщеря му - много готина мадама, но й забравих името. Беше женена за някакъв младеж от Любимец или Свиленград /някъде към границата беше. И той беше готин, но не знам след това дали не се разделиха. newsm78

# 11
  • Мнения: 211
Да, аз също уча в Свищов. Но нямам лични наблюдения върху Адамов. Имам познати, които го познават лично, но пак нищо такова.... Де да знам. Статийката я бях чела, когато излезна. Тогава естествено целият сайт или по-точно форум гръмна - нали сме много чувствителни на тема "Ние" Laughing
Интересно ми стана като видях "Свищов", но честно нямам мнение по въпроса за Величко Адамов. Но и не ме учудват такива работи - да не забравяме къде живеем.

# 12
  • Мнения: 364
А какви са ви впечатленията за Любен Кирев? По икономика преподава...
Чудесни! Чудесен човек и преподавател!
Мисля, че го бяха предложили за ректор, но той отказа кандидатурата. Не му се занимава на човека с глупости.
Другият кандидат е бил проф. А. Дамянов. Малко преди изборите за ректор обаче, излизат доста компромати за него.
 
The Sun, Всичко, което казваш е вярно, припомних си и аз доста случки, коя, от коя, по-весели!
Например - как протича заветната вечер на спец. Финанси. За това фермани могат да се изпишат!
Обичаен гост на вечерта - Ивана, за която се носят слухове, че е била близка с Вили Адамс, докато е следвала в Свищов. Wink

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Един от преподавателите в академията ще се кандидатира и за кмет.
Избяга ми името, съчинявах въпросници за поне 15 общини и ми е каша в главата, но ще погледна кой точно.
Дано да е от добрите Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 152
И аз не мога да разбера, защо се учудваш.  CrazyДаже много се забави този пост, според мен. Отдавна си мислех, че ректор ще е Вили
Айде да не се лъжем, сигурна съм, че това го имна в почти всеки университет в Бг.

Общи условия

Активация на акаунт