Имали учители който се занимават с издаването на дипломи

  • 4 077
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
По твоята логика, Лиске, много директорки има в този форум...  Thinking

Е, няма ли, я, виж в "Какви сме по професия".
Все от цар нагоре, все интелигенция.

# 31
  • Мнения: X
Дай линк.

# 32
# 33
  • Мнения: 7 837
Ама ако решите, наистина сте ужасни...
Дано пък скоро не се появи тема, плюеща учителите, защото някой не си е получил навреме дипломата и е изпуснал срок за кандидатстване.
Тогава ще се оплюят учители, МОН, държавата... Накрая тия от чужбина ще излязат виновни, заради сроковете, които поставят.

# 34
  • Bapнa
  • Мнения: 762
sramota !!!  ooooh!
ne mi se pishe na kirilica veche ...

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако и дипломите ги напишете така както тук пишеш, защото сте много притеснени от сроковете, то няма смисъл да бързате, че никой няма да ви ги приеме такива.

И моля не се възмущавайте, че хапим и сме били лоши, та нападаме. Направо ме досрамя...

Присъединявам се към питането по какво преподаваш и да добавя - къде си получи(купи) дипломата?

# 36
  • Bapнa
  • Мнения: 762


Присъединявам се към питането по какво преподаваш и да добавя - къде си получи(купи) дипломата?
Искам и аз да знам, че много ме мързи да уча още две години  Sad Поне да си купя - пари имам, а и ако има тест по Български поне една 5-ца ще вържа

# 37
  • Мнения: 7 837
Ок, разбира се в този форум, пишат само кадърни учители.
Но пък сме заляти и от правилно пишещи некадърници из училищата. Не може да го отречете...

Няма ли някой да помогне на жената най-после с информация?

# 38
  • Мнения: 822
Тази тема за пореден път ми доказва,колко по-леко и приятно е,да си учител в страна,различна от България...В темата пишат и момичета,живеещи в други страни и те би трябвало да го знаят...
От българския учител се иска да бъде божество...Да бъде перфектен и безгрешен,да бъде човечен и да работи без пари...От отсрещната страна не се очаква нищо...освен молитви... за оценки...
Учителят в чужбина е нещо различно...Той може да те помоли,да провериш в речника дума,в чийто правопис той не е сигурен...Особено по-възрастните представители на тези среди не се срамуват да признаят,че не могат да работят все още с Power Point...И от това реномето им няма да пострада.Но това е в чужбина...
Ние,българите,сме перфекционисти...Особено ССФ...Но каквото и да прави тази ССФ,тя ще си остане "средна"...Остава й само да се упражнява в подскачане и да се опитва да надмине дори набожността на папата...Подскачайте!...

# 39
  • Мнения: 920
Така е Ниара, ние сме чудовища. Искаме учителите да са грамотни.

# 40
  • Мнения: 25 600

Оооо, хайде, моля те!  Naughty
Не говорим за компютърна грамотност, говорим за елементарна такава - ниво Начално училище! Не може да си чак дотолкова грамотен и да имаш нахалството да учиш деца! Ако въпросната дама изобщо е учителка, де, аз лично силно се съмнявам. Фамилията ми е дала достатъчно кадри на образователната система, за да преглътна такава гавра с труда им!  Naughty

# 41
  • Мнения: 2 922
От българския учител се иска да бъде божество...Да бъде перфектен и безгрешен,да бъде човечен и да работи без пари...От отсрещната страна не се очаква нищо...освен молитви... за оценки...

Аааа не. Не искам да са божества.
Аз искам само да са грамотни. А не като една моя позната, начална учителка в елитно варненско училище, която пише "зграда"  ooooh! и имаше нахалството дори да спори с мен как се пишело. Не искам неграмотни хора да ми учат децата и да им пишат дипломите.

# 42
  • Мнения: 3 423
Ниара, съгласна съм, че учителят трябва да е божество.
Защо иначе ще пращам децата си да бъдат учени, след
като аз мога да ги науча на по-добра граматика. Защо?!
Сигурна съм, че ако тази Евлогиева съществува и наистина
е учителка, бива ежедневно спуквана от подигравки и не
се радва на уважение от учениците си и родителите им.

# 43
  • Мнения: 1 216
Ако и дипломите ги напишете така както тук пишеш, защото сте много притеснени от сроковете, то няма смисъл да бързате, че никой няма да ви ги приеме такива.

И моля не се възмущавайте, че хапим и сме били лоши, та нападаме. Направо ме досрамя...

Присъединявам се към питането по какво преподаваш и да добавя - къде си получи(купи) дипломата?

Лиляна, и ти доказваш правилото, че учителите не са много грамотни. 3 грешки на 3 реда. А може и да са повече.  Едната доста фрапантна. И при все, че се стараеш. 
Стилът няма да коментирам.

# 44
  • Мнения: 822
Даскалиците,които аз познавам и уважавам,са много земни и естествени хора.Биха показали грешките на другите,без да се надсмиват...Повечето се опитват да бъдат перфектни,но за жалост не могат да бъдат божества...
Със сигурност зная,каква ще бъде реакцията на една майка от този форум,ако учител се отнесе към грешките на детето й по начина,по който го правят повечето тук...
Продължавайте с подскачането!Много е здравословно,но внимавайте,да не си подбиете стъпалата...Последното е болезнено...

П.П.Прави сте,момичета...Може би,когато англоговоряща учителка помоли мен,чужденката,да проверя правописа на дума в речника,в знак на възмущение аз би трябвало да напусна...Или трябва да вдигам ръчичка при всяка сгрешена дума на дъската и да поправям госпожата...Но в нейния случай,никой не би се усъмнил,че грешките са направени неволно,а не от неграмотност...
Как'Сийке,компютрите са само един пример...Факт е,че тукашните учители не примират от страх,ако някога сгрешат...Не се страхуват да признаят,че са сгрешили,защото никой не би им се присмял и не би ги осъдил...Но тук повечето предпочитат да тичат,а не да подскачат...Културни различия,какво да се прави...
baby_doll,факт е също,че грамотността е спаднала в световен мащаб...Познавам кореец,който има проблеми,когато пише на дъската или трябва да си води записки...И в същото време безпогрешно "набива" 60 думи в минута...И се води професор в университет...
Но съм съгласна с това,че ние,българите,не обичаме да признаваме грешките си... Продължаваме да спорим,дори когато сами виждаме,че черното всъщност било тъмносиньо...
И това пак идва от насаденото у нас усещане,че трябва да сме безгрешни...
Лиске,вече има чудесни програми-самоучители,които задоволяват претенциите на всеки амбициозен родител...Изключват всякакъв контакт с небожество...

Общи условия

Активация на акаунт