Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zdraveite mili mami.imam 1 vapros i 6te sam vi blagodarna da mi pomognete.moiata priatelka e bremenna v 10 sedmica lekarkata kazala 4e bebeto e s normalen sarde4en ritam no okoloplodnata te4nost e s tamen cviat.kakto sami razbirate tia e dosta pritesnena kakvo moje da e tova i ima li opasnost za bebeto.blagodaria vi predvaritelno
Цитирай

На острова с детелинките

Аз не съм чувала за такова нещо, лекарката как е разбрала, не е като да може да види цвета на водата с видеозон?! Предполагам че са и правили амнио, но те тогава изследват течноста ако се притестняват за нещо. Дано някой да го е чувал, по Гугъл не мога да намеря нищо.
Цитирай

София

За първи път чувам. За амнио е рано. Звучи ми невъзможно да се установи такова нещо. защо приятелката ти не се консултира с др. лекар?
Цитирай

B HONDA CIVIC

За опасност мисля , че има  newsm12..................а тя пуши ли???????????????? newsm12
Цитирай

Пловдив

При моята кума беше така,но това се видя чак след като бебо се роди.Биеха му някакви антибиотици и слава богу малката госпожица си е здравичка.Кумата ми нито пиеше,нито пушеше,имаше напълно безпроблемна бременност и не се знае защо са били такива околоплодните води.Да потърси още едно мнение.
Цитирай

под земята.... (може и да съм картоф)

Аз знам, че на пушачите водите са зелени.  newsm78  Crazy
Цитирай
blagodaria vi mili mami.konsultirala se e o6te edin lekarka ot vita vednaga e oti6la za6toto se e pritesnila mnogo d-r maia vasileva ot vita i e kazala 4e niama takova ne6to.no nali razbirate 4e pritesnenieto si ostava i moje bi 6te se konsultira s o6te niakoi lekar.a ina4e pu6i no se starae da gi spre.
Цитирай
o6te edna molba bihte li mi prepora4ali ginekolog na koito da otide va6ite otzivi kakvi sa za bolnici lekari.blagodaria vi mnogo za pomo6ta
Цитирай

B HONDA CIVIC

Виж белия списък.  bouquet flower2
Цитирай

София

За пръв път чувам, че на ехограф се виждало подобно нещо. Да отиде при друг гинеколог задължително! Както Мая Петрова е казала - виж Белия списък. Мисля, че д-р Джонгова от МЦ "Лора" е добър диагностик с ехографа, но може би има и по-тясно специализирани гинеколози, които да дадат още по-точна информация. Късмет на приятелката ти  Peace
Цитирай

София

Цвета на околоплодната течност с ехограф не може да се види. При раждане може да има тъмни, зелени околоплодни води, защото детето изпуска мекониум /т`ва, което му е в червата/. Означава страдание на бебето, преносване, остарявяща плацента. Ама в 10 г. с. , пък и с ехограф- това си е комично.
Цитирай

B HONDA CIVIC

Да калинчица е права
Цитирай
Mnogo vi blagodaria.Konsultira la se e ne s edin s o6te 2-ma lekari i niama takova ne6to vzeli sa i sekret da vidiat vse pak ima li ne6to obespokoitelno i sega 4akame rezultati.
Цитирай
За пръв път чувам, че на ехограф се виждало подобно нещо. Да отиде при друг гинеколог задължително! Както Мая Петрова е казала - виж Белия списък. Мисля, че д-р Джонгова от МЦ "Лора" е добър диагностик с ехографа, но може би има и по-тясно специализирани гинеколози, които да дадат още по-точна информация. Късмет на приятелката ти  Peace

Ходих при Джонгова, за диагностик е добра,но само до там !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.