Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 732 отговора

София

здравейте, красавици! много полезни неща си намирам в този форум и съм ужасно доволна  Laughing

всъщност не за това ви пиша Smile.

години наред си боядисвам косата черна. до сега много ми харесваше, но нещо ми поомръзна и ми се ще да сменя цвета - кафяво или златен кестен, или нещо такова... та ме интересува има ли друг начин да го променя (без да оплешивея Smile, ако може) освен познатото ходене с израснали корени и подстригване?

благодаря bowuu

Цитирай

София

И на мен ми е интересно да разбера,че и на мен ми омръзна вече
Цитирай

имало боя на шварцкоф която била за тъмни коси
изсветлявала и боядисвала снощи гледах рекламата по телевизията  Rolling Eyes
и аз съм с черна коса ама мисля да я направя червена та се чудя дали да опитам  Rolling Eyes
Цитирай

Най-добре отиди на фризьор. Не се прави сама експерименти, защото не се знае какво ще се получи накрая.
Цитирай

... две мъжки сърца ...

Аз чаках 2 години да ми падне черната боя и нямам намерение повече да се правя такава! Naughty
Сега съм си с кафява коса и много си се харесвам! Peace
Цитирай

Плевен

Аз от черно-боядисано-се направих руса.И то не постепенно,ами от един път.Така,че не е невъзножно да се изсветли черната коса,но определено трябва да идеш на фризиор PeaceУспех  bouquet
Цитирай

Мисля, че това е един от варянтите, виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196005.0
но трябва да се поинтересуваш эа цената Peace
Цитирай

Бургас

Вчера видях моя позната, която беше с много тънки черни и тъмно кестеняви кичури.
Тя до скоро се боядисаше черна и понеже иска да я изсветли, фризьора й казал, 'е това е първа стъпка. Много добре изгледаше.
Цитирай

Варна

Преди години от черно си направих кестеняво, но с обезцветяване...косата ми сравнително се запази....с подхранващи маски и ампули може дори и да не започне да цъфти Laughing
миналата седмица реших, че искам да съм руса и от тъмно кафяво станах тъмно руса пак с обезцветяване...перфектно...нито започна косопад, нито започна да цъфти...и пак започнах да нанасям маски...така че има начини, а иначе онова с чакането на боята да падне и да ходиш като... Sick за мен е неприемливо... Peace
пиши после какво е станало   bouquet
Цитирай

BG

Аз боядисвам моята с безамонячна боя CASTING и понеже мисля да си я направя вече тъмно кестенява, че това черно ми омръзна, смятам да пробвам направо да си я намажа с такава, защото черното доста се е поизмило, а и безамонячната боя не е така силна като другите. Не знам дали ще се получи още от първия път, но ще пробвам. Дори да не стане, разликата няма да е фрапираща, и постепенно ще се получи.
Цитирай

Варна

viv@, ще стане в корените, където цветът се е измил вече светла, а в краищата - черно...и аз съм го пробвала този номер...дано при теб стане по-хубава гледката   bouquet
Цитирай

Sofia

имало боя на шварцкоф която била за тъмни коси
изсветлявала и боядисвала снощи гледах рекламата по телевизията  Rolling Eyes
и аз съм с черна коса ама мисля да я направя червена та се чудя дали да опитам  Rolling Eyes

САМО  НА ФРИЗЬОР, вчера си взех от тази рекламирана боя за тъмни коси на Шварцкоф за да я пробвам и зверски ми изгори косата, нямаше никакъв ефект - естествено,  кой знае защо се вързах на тази глупава реклама.. НЕ СИ КОПУВАЙТЕ ТАЗИ БОЯ....евтиното винаги излиза скъпо... Сега ще ходя да я обезцветявам на фризьор колкото и да не ми се щеше да се подлагам на тази процедура, а след това ще си взема ампули и маски да я поглезя.. ooooh!
Цитирай

BG

viv@, ще стане в корените, където цветът се е измил вече светла, а в краищата - черно...и аз съм го пробвала този номер...дано при теб стане по-хубава гледката   bouquet
Тя моята коса естествената си е доста тъмна, така че си мисля, че няма да стане много драстична разликата и така постепенно ще може да придобие тъмно кафявия цват. Пък и в крайна сметка винаги мога пак да си я направя черна, нали така  Wink
Цитирай

София

Вчера видях моя позната, която беше с много тънки черни и тъмно кестеняви кичури.
Тя до скоро се боядисаше черна и понеже иска да я изсветли, фризьора й казал, 'е това е първа стъпка. Много добре изгледаше.

Peace Кичури. Аз точно така ще я оправям.

Абе защо така масово се сменя черното с кестеняво?!
Цитирай

София

момичета,

моята фризьорка ме посъветва и мен за кичури, но нещо не ми допада тази идея. изобщо не искам да чакам да израсне... предпочитам да я поострижа, но пак трябва чакане, освен ако не си направя прическа ала шиниъд о'конър  Party, а някак си не си се представям така Smile.

моля, тези, които вече са си изсветлили някак си косата да ми дадат координати на фризьор, който се навива на такива процедури и има добър ефект, разбира се Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 732 отговора