Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юни 2007, 20:21 ч.

Специални пълнени чушки

• 5 969
  • 35
  •   1
Отговори

Пълнени чушки

14 бр. чушки от кръглите (не знам как се казват тези newsm78)
3 голями глави лук
3 голями моркова
1 заквасена сметана от малките
около 400 гр. сирене
копър, чубрица, сол

В тиган с малко олио (масло,зехтин) задушавате нарязаният ситно лук и настърганияте моркови. Когато вече са омекнали и придобили златист цвят им сипвате сметаната и ги махате от котлона, добавяте към сместа настърганото сирене и подправките. Получава се това :

Пълните  изчистените чушки, сипвате чаша вода в тавата и печете на 200 градуса около 50 минути. Това е  Hug Ето и разрез  Crazy

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 09:26 от L е о

# 1
  • София
това изглежда много вкусно..и аз ще го пробвам Peace

# 2
  • Гърция
L е о, много ти калорични рецептите в последно време, много сметана, много нещо Wink.

# 3
L е о, много ти калорични рецептите в последно време, много сметана, много нещо Wink.

Laughing Знам, ама вкусно пусто ooooh!, замести я с кисело мляко Thinking

# 4
  • СОФИЯ
ааааа вчера напълних чушки по стандартната рецепта чак ме е яд че не видях по рано тази  Sad

# 5
  • София
Благодаря за идеята, Лео!Ще ги направя още утре,само ,че ще заменя сметаната с кисело млекце,а и мисля едно яйце да чукна в сместа. Hug  bouquet

# 6
  • BABYLAND
ЛЕО, мерси!   bouquet
п.п.Обичам пълнени чушки и задълже ще ги пробвам.

# 7
  • Пловдив
Много обичам пълнени чушки-ще се прави!  chef

# 8
  • София
Лео    bouquet
Ще ги пробвам  Grinning

# 9
  • София
Ще се пробва Simple Smile

# 10
  • София
Колко вкусно звучи, а как само изглеждат събота и неделя като не съм на работа задължително ще ги пробваме  Simple Smile

# 11
  • Белгия/София
Лео, мизерницо, ще ми провалиш диетата  #Cussing out
Изглеждат страхотно, записвам си ги  Peace
Досега не съм яла без ориз или кайма, сигурно са интересни. Нашенска ли е рецептата?

# 12
Лео, мизерницо, ще ми провалиш диетата  #Cussing out

Нашенска ли е рецептата?

Mr. Green Mr. Green Ква рецепта, жено  ooooh! Вчера го измислих туй с наличните материали  Laughing Нали си пълня гъбите с подобен бъркоч и експериментирах вчера и с чушките . Даже другия път може и малко шунка да им туря за аромат  newsm78 или малко беконче за капаче  newsm78

# 13
  • София
Супер са чушките ЛеоPeace
Аз ги правя по подобен начин, различното е, че понякога слагам сирене и извара, може и чесън, олио, но ще пробвам и със сметана.

# 14
  • Белгия/София
Mr. Green Mr. Green Ква рецепта, жено  ooooh! Вчера го измислих туй с наличните материали  Laughing Нали си пълня гъбите с подобен бъркоч и експериментирах вчера и с чушките . Даже другия път може и малко шунка да им туря за аромат  newsm78 или малко беконче за капаче  newsm78

Така, така, продължавай  Crossing Arms
Браво на теб, коки,   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт