Преди брака

  • 3 785
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

Съжителство преди брака

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 920
Вие сте- ха-ха.

# 1
  • Мнения: 6 167
няма отговор ' както дойде'. защото нещата в общия случай май така стоят.
аз съм за секса преди брака. по-важно ми е, някак.  Laughing
живяла съм със съпруга си само един месец преди венчило.

# 2
  • Мнения: 46 436
Задължително!
Иначе се полуават неприятни изненади  Laughing

Ние живяхме заедно 4 г. преди брака, каквито кусури имахме, всички се показаха, приехме ги и подписахме  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 155
За
Не съм
Полезно
ха-ха

# 4
  • Мнения: 3 423
По-важно ми е съжителството след брака.

Но и за другото съм "за".
Две години живяхме без брак.
И с отделни здравни осигуровки.

# 5
  • Мнения: 3 447
По-важно ми е съжителството след брака.

И секса след брака, все пак  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 27 524
Не е ха-ха, а е важно, коки  Naughty
Твърдо съм ЗА. Няма база за сравнение между двама, които си чукват среща някъде, хапльо-пивльо и цуни-гуни пред входа и двама, които се прибират заедно, пърдят, серат и си перат кюлотите заедно. Не се смейте, така си е  Peace Розовите пепруди и представи отлитат, но това не става веднага, искам се време за предодоляване на изненадата, инстинктивното отхвърляне и негодуванието. С времето нещата се наместват. Против съм резките промени, по-трудно е!

# 7
  • Мнения: 2 792
  "За", защото иначе, не би трябвало да живея с човека до мен.

# 8
  • Мнения: 2 677
За! Едно е на среща и после кой откъде е, друго е като се събереш с някой под един покрив и го разбереш що за птица е. И той тебе де. Wink

# 9
Задължително е съжителството!!!
 В такъв период двойките разбират дали са един за друг, дали имат общи интереси и
виждания по отношение на дома и семейството...

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
За!
Блонди го е казала много точно  Peace

# 11
  • Мнения: 3 447
А то всъщност в днешно време има ли изобщо вариант без някакво съжителство преди брака? Така, както го е описала Блонди - на кино, на кръчма, в парка, тук-там секс (хайде, дори и да не е по пейките), и после - хоп, женят се и едва тогава заживяват заедно... Нереално ми звучи, макар че ще ми е интересно да чуя и такава история.

# 12
  • Мнения: 6 167
А то всъщност в днешно време има ли изобщо вариант без някакво съжителство преди брака? Така, както го е описала Блонди - на кино, на кръчма, в парка, тук-там секс (хайде, дори и да не е по пейките), и после - хоп, женят се и едва тогава заживяват заедно... Нереално ми звучи, макар че ще ми е интересно да чуя и такава история.

доне, ние.
скок подскок, тук-там и аз пристигнах януари. февруари беше сватбата.
нямали сме проблеми с приемането на мръсните кюлоти, развенчаването на митовете около любимия и тн..
но ние сме извънземни, все пак. не мисля, че общия случай е такъв.
аз ако трябва 6 години да се намествам до един човек...

# 13
  • Мнения: 68
А то всъщност в днешно време има ли изобщо вариант без някакво съжителство преди брака? Така, както го е описала Блонди - на кино, на кръчма, в парка, тук-там секс (хайде, дори и да не е по пейките), и после - хоп, женят се и едва тогава заживяват заедно... Нереално ми звучи, макар че ще ми е интересно да чуя и такава история.

Има-аз ходих една година преди да се омъжа с човека, бяхме гаджета, оставала съм да спя в тях, на сутринта си отивах да си доспя в мойто си легло.  Laughing Забременях и се оженихме без да имаме и един ден съвместно съжителство. След година бяхме вече разведени. Голямо "несходство на характерите" се оказа, но докато правехме секс и ходихме по дискотеките не си личеше.
Та.... "ЗА' съм, определено.

# 14
  • Мнения: 2 829
За!
Блонди го е казала много точно  Peace

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт