Възможно ли е бебето да стане от един път?

  • 3 973
  • 65
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте на всички!Пожелавам много скоро да се похвалите в седмичната тема с положителен тест.Ние този месец не можехме да работим по въпроса, тъй че не мога да се надявам на нещо. Пробвали сме само един път по време на предполагаемата овулация /цикълът ми започна на 15 май, а сме го правили на 26/.Ще ме извините ще пускам нова тема, но ми е интересно да разбера имали такива от вас при които бебето да е станало от раз. smile3504 Споделете според какви шансове да сме успели, писна ми всеки месец разочарования.  Cry

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Възможно е. За шансовете не съм водила статистика. При мен стана от веднъж секс в месеца първия път като забременях. Нещо друго интересува ли те?

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:43 от Goldie

# 2
  • Мнения: 31
При мен винаги е ставало от първия път. Интересното е, че като се пазехме са се случваали гафове, но не съм забременявала. А в момента, когато решим да бебеправим се получава от първия път.

# 3
И при мен бе от раз и първия път и сега. Страшен ловец са ми яйцеклетките.Дано само сега всичко свърши както трябва.

# 4
  • Мнения: 1 919
 Hug  можееее

# 5
  • Мнения: 3 116
 Tired

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 11:36 от ritka

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
При нас стана от раз, но аз познавам кога съм в овулация и правихме секс без предпазване точно тогава... Wink

Успех  thumbsup

# 7
  • Мнения: 27 524
При мен не, но е възможно, разбира се.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Възможно е нали си чела как става,  но и при нас ни стана веднага, наложи се да почакаме малко.
Какво ли е да стане веднага и изобщо да не чакаш newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Какво ли е да стане веднага и изобщо да не чакаш newsm78

Хубаво е... Crazy

# 10
  • Мнения: 780
Момичета не смятат ли че разисквате абсолютно безмислена тема  newsm78
и не смятатели също че може да има дооооооооста момичета тука които чакат от достс вереме и въпреки че ЗНАЯТ кога им е овуто пак не се получава и че е възможно да накарате някой да се почувства мнооого зле
кви са тия глупости
страшни ловци на яйца
 и при нас се получи първият път и то случайно
и при нас
 а да и при нас  #Crazy

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Предполагам Laughing Н а т и  Laughing
Но аз въпреки, че 2 месеца работихме по въпроса, когато видях положителния резултат ми трябваха няколко дена да свикна с мисълта, че ще ставам Мама Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 029
да, при нас така стана втория път.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гита, сега по-добре ли се чувстваш newsm78 Събра си цяла агитка да обясни как се забременява от раз. Сега какво, по-леко ли ще изкараш дните до М. А ако ти дойде и прочетеш темата отново как ще се почувстваш newsm78 И изобщо тук ли беше мястото да събереш бременни и майки от целия форум да ни обяснят колко е хубаво да стане от първия път. И те изобщо знаят ли значението на "хубаво" в случая. Защото и аз си мислех ми "хубаво" първия път - бременна съм, но едва сега разбирам какво е наистина да се почувстваш "хубаво", когато си страдал и си бленувал нещо толкова дълго. Не си от вчера тук, много добре знаеш, че потенциален шанс за бременност има винаги, когато правиш секс без предпазни средства, особено пък по време на овулация. Н пъти вече ти казахме, че е добре да помислиш преди да пуснеш тема, но ти си знаеш своето Shocked Тази статистика достатъчно представителна ли е за теб Thinking
Пожелавам ти от все сърце бременност, съвсем искрено, дано тогава вече проумееш някои неща Praynig

# 14
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ей. Голди, Рошко, недейте така! Според мен девойката питаше дали е възможно от секс веднъж в месеца да се забременее. Ами при мен така се получи. Нищо, че от година и половина опитваме. Чаках овулация, смятах и всеки път се разочаровах, а когато реших, че сега не е моментът за бебе ( гроздето е кисело  Simple Smile) то взе, че ме изненада, а правихме само 2 пъти секс в месеца по стечение на обстоятелствата.

Общи условия

Активация на акаунт