Можехте ли да готвите преди да...

  • 4 336
  • 92
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Можехте ли да готвите преди да се съберете с половинките си, или после се научихте.Аз казвам да ,защото майка ми ни научи със  сестра ми .Навремето тя като се е омъжила за баща ми само едни яйца и пържени картофи  е знаела да прави .Темата реших да я пусна защото мой та приятелка  не може и нейната майка само  и казва трябва да се научиш ,какво ще ядете като се омъжиш .А тя е вечно с усмивка на уста  и каза  че ще си намеря някой да може да готви.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Можех да пържа само яйца и картофи, нищо друго.Но имах голямо желание да се науча да готвя и меся и желанието ми се осъществи много бързо!

# 2
  • Мнения: 393
Аз готвя от 16 годишна тогава се наложи майка ми да замине и аз останах сама, а баба ми беше болна и се наложи да се науча защото иначе глад  Crazy А това че ще си намери твоята приятелка някои дето може да готви не означава че той ще готви непрекъснато.Моя приятелка по същия начин говореше ама нещо много бързо я научи да готви неиния приятел (който може да готви и то разкошни неща ама скоро не се е изявявал)

# 3
  • Мнения: 4 451
И аз не можех да готвя. Но сега много обичам. Научих се, след като се омъжих. Взех със себе си старата готварска книжка на мама и така започнах с първите опити. За моя изненада, отдаваше ми се добре. Grinning

# 4
  • Мнения: 1 708
Аз готвя от 14-годишна възраст!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Можех да готвя, живеех сама 7 години преди да се омъжа и нямаше начин да не се науча за това време.

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, можех да готвя. Благодарение на голямото ми желание още като 14-15 годишна  Laughing се научих.

# 7
  • Мнения: X
Да, можех.
Никой не ми едавал зор да се уча, но ме влечеше.После се радвах, че съм се научила преди да се омъжа.

# 8
  • Мнения: 27 524
Не, изобщо. Майка ми е страхотна готвачка, но и аз, и сестра ми се научихме (и се учим още) едва след като се омъжихме.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Можех. Майка ми ме научи още като ученичка.

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Да, можех.
Никой не ми едавал зор да се уча, но ме влечеше.После се радвах, че съм се научила преди да се омъжа.
И аз така Mr. Green Сестра ми като по-голяма ми готвеше и ме запали още от дете. Още си пазя едни тетрадки от 5-6 клас с изрезки от вестници на най-различни рецепти  Blush

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Не, започнах да готвя чак покрай кашите и пюретата на детето. Но оттогава ми е страст.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Можех, но не всичко, което сега мога да готвя.

# 13
  • Мнения: 4 546
преди да заживеем заедно бях правила 1-2 опита и толкоз /сандвичите,пиците, пържените яйца и картофи ги изключвам - на тях още в училище ни учеха  Simple Smile/
започнах да готвя като заживяхме заедно. така или иначе, като аз трябваше да готвя се научих  Simple Smile не съжалявам, че съм си запълвала времето с други неща, а не с готвене, докато съм била при мама  Grinning

# 14
  • Мнения: 5 713
Да, можех да готвя. Майка ми ме научи, а и аз имах желание. Готвя от 12-13 годишна: салати, предястия, постни манджи. Определено си бях помощ вкъщи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт