E ли възможно?

  • 661
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 700
Вчера, в квартална градинка на сред центъра на София ми се стори, че видях бяла лястовичка. В първия момент не загрях за какво става дума (птичето беше чисто бяло, по-голямо от врабче, но на половина по-малко от гълъб). Появи се един мъж, който каза, че това било бяла лястовичка и адски радостен се опита да я заснеме. Та, питането ми е възможно ли е птичето действително да е било бяла лястовичка? Гледах в гугъла изображения - прилича си, но все не ми се вярва. Вие виждали ли сте?

# 1
  • Мнения: 4 406
не съм.... дано да е ...

# 2
  • Мнения: 5 539
Как да не е възможно Wink
Не съм виждала, но не съм се и заглеждала много по лястовичките

# 3
  • Мнения: 1 492
Не знаех,че наистина съществува бяла лястовичка. Blush Дано наистина е била.
Успя ли онзи човек да я снима?

# 4
  • Мнения: 2 700
Успя ли онзи човек да я снима?

Успя, но аз не го познавам и надали бих го срещнала някога, за да разгледам снимката. Лястовичката, или птицата, се разхождаше по алея и затова не беше трудно да я заснеме.

# 5
  • Мнения: 25 449
Не съм виждала лястовички да се разхождат по земята. Те се хранят с насекоми, които ловуват във въздуха.
Може да е било папагалче или нещо подобно, изпуснато отнякъде.
Не, че и на мен не ми се иска да е било бяла лястовичка, де!  Peace

# 6
  • Мнения: 389
Виждала съм на снимки. Преди години такава се беше появила, мисля в Котел.

Напълно е възможно да си видяла бяла лястовичка.  Но лястовичките не ходят по земята.  Thinking

# 7
  • Мнения: 2 700
Като казвам, че се е разхождала, не искам да кажа, че е изминала метри и метри. Просто беше кацнала на земята и направи няколко крачки преди да отлети.

# 8
  • Мнения: 3 521
Не съм виждала, ако е било бяла лястовичка ще е супер Grinning

# 9
  • Мнения: 6 417
Виждала съм доста отдавна, по време на път.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт