Спонтатен аборт....празнота

  • 1 479
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте момичета-моята история е до болка позната-в 6 г.с. направих спонтатен аборт,последва кюртаж,имаше усложнения,но не това е важно.Просто се случи  Cry и чувството е гадно,усещането е празнота и се чувствам смазана. Sad

# 1
  • Мнения: 4 324
Здрасти,

Много съжалявам Sad
Празнотата сега е най-силна и болката е ужанса, но с времето малко по-малко ще избледява. Няма да забравиш, няма как да стане това, но трябва да продължиш напред към твоето бебе, защото то те чака!

И при мен болката беше ужасна и смазваща, а после страха от нова бременност съвсем ме завладя. След първия преглед при доктора, нещата малко се поуспокоиха. Не пропускай този преглед (след първата редовна менструация). Наистина е много ободряващо да чуеш от лекаря, че всичко е наред и може да почнете опити за бебе.

И понеже си новичка и на теб ще кажа (виждам че си от Пловидив). Аз и още няколко момичета от форумите на 16.06 ще протестираме с балони пред сградата на общината, а междудругото и ще се запознаем на по чашка кафе. Ще се радвам да се видим, а и това може да те разведри. Ще ни бъде приятно да дойдеш.

Силна прегръдка от мен.

# 2
  • Мнения: 1 951
Съжалявам, мила  Hug

# 3
  • Мнения: 869
Съжалявам миличка,но ще ти кажа нещо,което може в момента да ти прозвучи отвратително,но е самата истина.Миличка,природата си знае работата.Аз съм майка на увредено детенце и всеки един момент си мисля колко ли страда и с нищо не мога да му помогна.Горе главата.Знам,че е тежко,но живота е пред теб и ти няма да се предаваш.Бъди силна,защото бъдещото ти детенце заслужава една силна,борбена и нежна майка.

# 4
# 5
  • Мнения: 7 718
Съжалявам Sad Sad Sad.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Ужасно съжалявам за случилото се, миличка! Cry Cry Cry
Но, моля те, толкова си млада и живота е пред теб...! Сигурна съм, че след това нещастие са ти отредени хиляди щастливи мигове.! Не се предавай!
Една силна прегръдка от мен! Hug

# 7
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета-моята история е до болка позната-в 6 г.с. направих спонтатен аборт,последва кюртаж,имаше усложнения,но не това е важно.Просто се случи  Cry и чувството е гадно,усещането е празнота и се чувствам смазана. Sad
Нито си първата,нито последната!Съжелявам много,живот и здраве бебето ще дойде!Кураж и спокойствие! newsm10

# 8
  • Мнения: 2 120
Съжалявам, гадно е, но ще мине време-ще го преживееш. Hug

# 9
  • Мнения: 226
Нито си първата,нито последната!Съжелявам много,живот и здраве бебето ще дойде!Кураж и спокойствие! newsm10
Ох, сигурно е така ... Много момичета тук са го преживели ... За нея е първият път .... И най-страшният ...
Да, преживява се. Но винаги имаш едно наум. И някак си сега я нямам тази безметежност, че нищо лошо не може да се случи.
Само времето помага. Да забравиш ... макар и за малко. Иначе, надежда има! Бебе ще има за всяка от нас!
Прегръщам те, мила terileks! И ти пожелавам с помощта на близките и тук от форума да нмериш сили да се справиш с емоциите.

# 10
  • Мнения: 191
Съжалявам много, мила.  Cry
Знам как се чувстваш - случвало ми се е три пъти... След хиляди изследвания не откриха причина... Всеки път си мислех, че повече не мога да понеса, ужасно много исках и ужасно много се страхувах - пиех си всички видове изписани лекарства, не ходех никъде, лежах в болница...внимавах как дишам... И четвъртият  път реших, че няма да се страхувам, че ще се радвам и ще скрия страха дълбоко в себе си, защото детенце има право да започне на чисто, а не в моя страх /повтарях си, че страха пречи на кислорода да храни бебчо, а радостта и спокойствието го хранят и пазят/. Напук на всички лекари обиколихме България, ходихме до Гърция, къпах се в морето, карах сноуборд, изкарах една прекрасна бременност. Бебчо се роди 2450 и 46 см една седмица преди термин. Сега е голям седеммесечен бебок, много щурав и много усмихнат. И си казвам, че той си има ангели пазители, защото дори и шестседмичните бебоци за мен са бебоци... Не се страхувай - щом е станало, значи е трябвало. Стискам палци за следващата успешна бременност! Hug
Много дълго стана, извинявайте, ако съм досадила...

# 11
  • Мнения: 15 619
Не се отчайвай, мила!
Зная, че боли и никога няма да го забравиш напълно, но ти ще имаш  детенце. Не спирай да искаш, да вярваш и ще стане.
Прегръщам те. Hug Hug Hug

# 12
Не се отчайвай, мила!
Зная, че боли и никога няма да го забравиш напълно, но ти ще имаш  детенце. Не спирай да искаш, да вярваш и ще стане.
Прегръщам те. Hug Hug Hug
втябва силно да вярваш за следващия път и ще стане. събери сили и продължавай напред. успех. Hug  bouquet

# 13
  • Мнения: 7
Благодаря на всички Ви мили момичета Simple SmileПоотпуснах се малко и започвам да събирам сили за новото начало...Наскоро се оженихме с мъжа ми и ще си направим най-хубавият подарък-ще си имаме бебенце-дай боже това да стане час по-скоро.Целувам ви всички и благодаря за подкрепата  love001  love001  love001

# 14
  • Мнения: 7 718
За всички ще има бебета. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт