Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 24 372
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 586
Благодаря, от такива съвети имам нужда.   bouquet
Имам конкретно питане - ако най-, най- училищата в града са 2, а неговото желание е едното от тях, ако не пишем другото, ще има ли повече шансове за следващите желания, или да пишем и другото, защото е за предпочитане от компромисните варианти.
Леле, как го обясних само.  Embarassed

# 76
  • Мнения: 164
Я кажете,кога се попълва това с желанията?

# 77
  • Мнения: 901
Я кажете,кога се попълва това с желанията?
Като излязат резултатите

# 78
  • София
  • Мнения: 346
Не мога да си разпечатам днешния тест от Стандарт   Sad  Някой може ли да помогне на една майка, която е зле не само с пунктуацията , ами и с РС-то ?

# 79
  • Мнения: 25 586
Ще мога довечера, ако някой друг не го направи преди мен.
Дай някакъв мейл.

# 80
  • Мнения: 901
Ариана,
Аз не съм го правила,  ама КакСийка преди време ни научи, че трябва да го копнем целия в уърдовски файл, за да се чете по-добре.
Ако дадеш имейл, ще пробвам да ти го пратя. Или по скайп.

# 81
  • Мнения: 2 386
Как Сийке, сакън! Не давай детето в Сградото, аз съм местна, вервай ми! Mr. Green
Ако случайно се издъни... по - добре в Електртониката, Химията, Васил Левски....

Препоръчвам ти Езиковата, без значение с какъв език. Всички са добри.
Математическата, икономическия и руската също са добри варианти, според мен.

# 82
  • София
  • Мнения: 205
Да напомня: Утре 14.06 в училищата - гнезда ще бъдат изнесени списъците с разпределението по класни стаи . На децата трябва да им дадат и листчета с входящия номер и изпитите, на които ще се явяват.

# 83
  • Мнения: 448
Как Сийке, сакън! Не давай детето в Сградото, аз съм местна, вервай ми! Mr. Green
Ако случайно се издъни... по - добре в Електртониката, Химията, Васил Левски....

Препоръчвам ти Езиковата, без значение с какъв език. Всички са добри.
Математическата, икономическия и руската също са добри варианти, според мен.
Това за кой град се отнася?
Да напомня: Утре 14.06 в училищата - гнезда ще бъдат изнесени списъците с разпределението по класни стаи . На децата трябва да им дадат и листчета с входящия номер и изпитите, на които ще се явяват.
При нас си ги взеха днес.

# 84
  • Мнения: 25 586
Как Сийке, сакън! Не давай детето в Сградото...

Расизъм ли долавям тук?  tooth

За Стара Загора става въпрос.

Езиковите отпадат, поне на този етап. И двамата с баща му сме единодушни, че един мъж трябва да владее някакъв занаят, с който евентуално да може да храни семейство.
Пък оттам-нататък, щом му се учи, начини ще намери.  Peace

# 85
  • Мнения: 901
Не знам за момче, което е завършило "Ромен Ролан" да не си храни семейството добре. След гимназията следват, стават лекари, юристи, икономисти. Пък и за момиче такова не знам , поне като мисля за наборите около моя.

# 86
  • Мнения: 25 586
Ами ей ме на, примерче.  Embarassed
Нищо, че съм завършила Ромен Ролан, 8 години дремах вкъщи. След няколко месеца пак ще дремя.
Имам съученичка, живее в Пловдив. И тя дреме.  Confused
Една гимназия къща не храни.  Stop

# 87
  • Мнения: 901
И ден не съм дремала вкъщи (не дай боже), но ти си знаеш. Ако отиде в университет, има по-добри шансове, мисля си просто. Ама пак казвам, ти си знаеш най-добре детето.
Щото примери и аз много мога да ти дам, хора от гимназията напреднаха много, туй вече е за клюкарника.

# 88
  • Мнения: 2 386
Една гимназия къща не храни.  Stop

Моята я храни прекрасно.. Аз съм с английски език, брат ми е с френски-в ГПЧЕ 'Ромен Ролан', Стара загора. Въобще не намесвам висшето образование.

Като си говорим с поговорки...'Две птички пролет не правят.'  Stop

# 89
  • Мнения: 901
Една гимназия къща не храни.  Stop

Моята я храни прекрасно.. Аз съм с английски език, брат ми е с френски-в ГПЧЕ 'Ромен Ролан', Стара загора. Въобще не намесвам висшето образование.

Като си говорим с поговорки...'Две птички пролет не правят.'  Stop

Но ще се съгласиш, че гимназията ти дава по-добра възможност да продължиш образованието си, нали.


Общи условия

Активация на акаунт