Малко досадно,ама...

  • 937
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
...да питам и аз за един парфюм! Ето този:
http://megashop.bg/cshop/images/omnia-amethyste_c.jpg

Никъде не мога да го намеря,за да го помириша. Ако някой вече е имал късмета, да споделя... Hug

# 1
  • Мнения: 9 063
Сигурна съм, че ще ухае прекрасно, ако съдя по Омниа, бялата Blush

# 2
  • Мнения: 1 243
Сигурна съм, че ще ухае прекрасно, ако съдя по Омниа, бялата Blush


Ми то и аз затуй питам.  Crazy

# 3
  • Мнения: 9 063
Ако го мярна в някой магазин, ще докладвам Blush

# 4
  • Мнения: 1 881
И аз да похваля бялата Омния, но сигурно и тази е хубава Simple Smile

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В Бюти зоната в МОЛ- а мисля, че го мернах  newsm78. Вчетвъртък ще ходя, ще го тествам и ако успея ще ти опиша аромата  Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 3 268
В момента ползвам Омниа Крикталине и много ми харесва.Сигурно и този е от типа леки лятни парфюми.Не може да го няма в МОЛ на Стамболийски.Там има всичко.

# 7
  • DE
  • Мнения: 967
Омния ми е любим. Ще следя с интерес!

# 8
  • Мнения: 211
Omnia Amethyste   
Bvlgari presents a new floral fragrance inspired by the precious iridescence of the amethyst: The essence of Omnia Amethyste is as precious and delicate as the scent of iris and rose gardens caressed with the morning dew. Elegant and refined, Omnia Amethyste is dedicated to the young woman who expresses herself through an enveloping, yet fresh fragrance. Her graceful personality reflects the combination of pure and authentic notes while the amethyst, symbol of balance, evokes her noble spirit full of grace and harmony. Her strong femininity reveals itself through her discreet sensuality.
Notes:
Green Sap, Pink Grapefruit, Iris Flower, Bulgarian Rosebud, Heliotrope, Solar Wood.
Style:
Graceful. Elegant. Extremely Fresh

# 9
  • Мнения: 211
А за тези, които имат бялата ето да сравните с лилавта:
Omnia Crystalline   
Capturing the glowing clarity of crystal light, Omnia Crystalline illuminates, reflects, and reveals a woman's unique radiance, her femininity, her beauty - the inexpressible, irresistible lightness of her being.
Notes:
Bamboo, Nashi, Lotus Flower, Balsa Wood.
Style:
Airy. Radiant. Feminine
.

# 10
  • Мнения: 1 243
В момента ползвам Омниа Крикталине и много ми харесва.Сигурно и този е от типа леки лятни парфюми.Не може да го няма в МОЛ на Стамболийски.Там има всичко.

Aз съм от Бургас!  Laughing Сигурно го има някъде, ще трябва по-усилено да потърся...

# 11
  • Мнения: 1 243

Много ти благодаря, ама нещо описанието не ме грабна...Хмм, абе трябва да се подуши! Hug

Общи условия

Активация на акаунт