Водопадите в Крушуна

  • 2 025
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

защо? Какво му е на Ловеч? Тъкмо ще видят и там много красоти.. Вароша-та, покрития мост. За Зоо-парка само отлични оценки  Laughing

Крушуна е само за разходка и пикник. Но не и за малко и все още нестабилно дете. Аз заведох моя син (на 3г.8м. беше тогава) и всяка секунда си умирах от ужас, да не го изпусне баща му. Виж, за малко по-големи деца е чудно. Щерката беше като козичка нагоре по стръмното.

П.П: Тая пък Буба не излиза от АЗАЛИЯ!   Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 676
 Ние бяхме резервирали едно хотелче в Ловеч преди да посетим водопадите. Съчетахме и обиколката из града  Peace. Разходката до водопадите не е подходящо за малко детенце, освен, ако не е в специална раничка (както е писала Буба). Ходенете не е малко, но лесно-достъпно. Има си стълбички.

# 17
  • София
  • Мнения: 82
Оу...не ме разбирай погрешно, не това имах впредвид.... Innocent
Сигурна съм, че в Ловеч е красиво, но от моя гледна точка, понеже не ходим с коли, а само с раница на гърба, е по-добре да не се налага да пътуваме и до хотел или каквото е там допълнително...
Варианта - хижичка (с кухня, по възможност  Sunglasses ), и от нея да се тръгва по разходки в природата, после обратно в хижата, ми се вижда перфектен  Wink

# 18
  • Мнения: 5 622


П.П: Тая пък Буба не излиза от АЗАЛИЯ!   Laughing

Не съм в Азалия бре  Crazy Аватара ли визираш? В Априлци е правена снимката  Mr. Green

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не съм в Азалия бре  Crazy Аватара ли визираш? В Априлци е правена снимката  Mr. Green
объркал съм съй, значИ  Blush сори   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 622
Не съм в Азалия бре  Crazy Аватара ли визираш? В Априлци е правена снимката  Mr. Green
объркал съм съй, значИ  Blush сори   bouquet

Нищо де  Wink Априлци е. Много готино хотелче, аз го похвалих в моята тема за Априлци. Хотел Center се казва. Много приятно местенце  Wink

Общи условия

Активация на акаунт