Кога отслабнахте?

  • 2 678
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 222
Сега година след раждането съм 2 килограма по малко отколкото бях като забременях, бях ка4ила 30 кг, които свалих с ограни4аване на храната, но не и гладуване

# 31
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
При първата бременност качих 6 кг при втората 10кг когато родих направо се стопих ,май всичко каквото хапнех отиваше в кърмата. newsm78

# 32
  • Мнения: 500
Отслабнах  чрез разделното хранене. Много съм доволна макар че има и дни в които си позвулявам всичко

# 33
  • Мнения: 2 039
Качих към 18 кг(от които,подчертавам,5-6 само цици  #Cussing out).Бях 59кг.,сега съм 62.Имам да свалям още 6,за да стана страшна мацка Crazy Свалих килцата с ограничаване на въглехидратите и движение  Peace През цялата бременност и 6 месечното кърмене плющях тестяно и сладко като разпрана  Embarassed Embarassed Embarassed

# 34
  • Мнения: 1 169
Отслабнах  чрез разделното хранене. Много съм доволна макар че има и дни в които си позвулявам всичко
Hug Hug Hug

Аз когато бях при вас не свикнах да се храня разделно сега и още не мога да се наканя да си сваля килограмите
да не говорим, че все нещо вкусно имаше за хапване цунки на Алекс

# 35
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
6 месеца след раждането бях дори по-малко кг от преди да забременея. през цялото време кърмих. имам чувството обаче, че щом спрях кърменето към годинката, взех да качвам отново. така че си мисля, че при мен кърменето помогна за връщането на формата.
точно така е.То е доказано,че докато кърмиш метаболизма е с повишена активност.Аз се бях притеснила,че доста отслабнах-забременях 56 и излезнах от родилно 54 и докато кърмех още свалях-и лекарката ми обясни подробно с което не смятам да ви занимавам.Сега вече малчо е голям но гледам да поддържам 55кг.

# 36
  • Мнения: 4 111
Koga li.... ami... ne sum  Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 849
При всеки е различно .Качих 30 кг ,година след раждането съм пак във форма .Не съм полгала никакви лишения,упражнения и диети .И аз съм чувала,че след като спреш да кърмиш ,ще се вталиш . Grinning

# 38
  • Мнения: 291
Свалих 6кг с раждането, още 5кг през първите 2 седмици в къщи, но оттогава - ницки  #Cussing out Кърмя, но се храня много внимателно, на принципа 'важно е качеството, а не количеството', така че категорично подкрепям мнението, че всичко си е строго индивидуално

# 39
  • Мнения: 6 461
След първото ми раждане много бързо възстанових килограмите си.За около 2/3 месеца .Тогава кърмих големия ми около 15 дена.
След като родих малкия и го кърмих в продължение на 8 месеца наддавах като бебчето Mr. Green , но след това леко по леко започнах да си влизам в дрешките от преди да забременея. ...

# 40
  • София
  • Мнения: 1 423
Все още не съм отслабнала  #Cussing out

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 97
около 2 години от както родих, за съжаление

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
И двата пъти за по-малко от месец станах по-слаба от преди да забременея (е, имах само по 3 кг за сваляне) - този месец беше нужен на матката да си върне нормалните размери , за да нямам коремче.
Първото раждане -нормално и кърмех - всичко стана по-бързо сякаш, не ядях повече от нормалното и калориите отиваха за кърма, а аз слабеех.
Второто - нормално+секцио (двуплодна) , не кърмех - коремът малко по-бавно се прибра.
Тогава отслабнах повече заради проблеми с децата.

Надявам се и сега бързо да вляза във форма.

# 43
  • Мнения: 865
останали са ми около 5-6 кг,за да си достигна моите.бях напълняла 25 кг и от около 2 месеца се ограничавам в яденето.започнах да ходя и на фитнес,но май само си дадох парите за карта #Cussing out

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз качих по време на кърменето.

Все още не съм отслабнала,или по-скоро слабея ,но със зверски усилия,като тренировки,диети и пр.
Вече година и половина след раждането...

Общи условия

Активация на акаунт