Програма за при4еска - или как да си избера най-подходящата за мен???

  • 9 810
  • 19
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Омръзна ми от косми  на всякъде - косата ми пада като невидяла.След раждането косата ми беше супер,после на 2-3я месец се запо4на косми тук,косми там.......Запо4нах терапия естествено,с италиански продукти,имат огомен ефект,но продължавам да си срещам космите навсякъде,и днес ми писна - може би трябва да сменя имиджа,въпреки,4е старателно си я отглеждах Sad И се сетих за онези компютърни програми,които с твоя снимка,определят най-подходящата за лицето при4еска.

Моят въпрос е  - има ли ги,ефективни ли са,как да процедирам??????????????

# 1
  • Мнения: 2 631
Записвам се за темата  Peace, защото и аз от доста време търся тези програмки, че иначе нещо ме е шубе да се подстригвам наслуки Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 211
http://www.freedownloadscenter.com/Multimedia_and_Graphics/Anima … e_Screenshot.html

Пробвай, но не съм я ползвала понеже съм с Мак.

# 3
  • Мнения: 2 152
Magnoliamm, не бързай толкова, за да не съжеляваш.
Аз , както сигурно и много други ,минах през същия период и сериозно се замислях, да се подстрижа, защото започнах да се плаша, че ще стана плешива. Shocked
Тъкмо когато почти се бях навила, за яка подстрижка - косата ми е до кръста - тя спря да пада.Синът ми беше на 6-7 месеца.

Така че, нормално е да ти пада.Още малко изтрай.Най-много два месеца.Подстрижи й краищата, смятам, че ще е достатъчно Peace

Ако все пак си се решила и искаш къса коса - действай Peace

# 4
  • Мнения: 2 196
Cosmopolitan Virtual Makeover
Това е програма,с която можеш да се видиш с различни прически,грим.
Не беше лоша.Мисля,че можеш да си я свалиш от ''замунда''-та.
Също и в сайта на ''Арома'' има виртуален фризьорски салон,където можеш да качиш снимка и да пробваш различни прически. Peace
http://www.aroma-bg.com/index1.php?lg=bg

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 19:02 от bianka

# 5
  • Мнения: 211
http://www.lhj.com/lhj/category.jhtml?categoryid=/templatedata/l … l_Application.xml

Това е перфектно регистрираш се с американски измислен адрес , избираш щат -NJ, а зип код 07801, като се регистрираш зареждаш своя снимка и даваш напред, проблема е че можеш да ползваш 2-3 прически, якото е че са като на известни актриси. За да пробваш повече от три трябва да плащаш, нп сайта е добър пробвай тези три опита.

# 6
  • Мнения: 211
Упс грешка можеш да пробваш колкото искаш само че с прическите без катинарче. Програмата е супер !

# 7
  • Мнения: 1 028
Tази програмкаhttp://www.freedownloadscenter.com/Multimedia_and_Graphics/Anima … e_Screenshot.htmlизглежда много приятна,ама иска ключ.

# 8
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей,много ви мерси.  Hug Hug
Моята коса не ми пада в стил оплешивяване,просто всеки ден,навсякъде, намирам свои косми Rolling Eyes И колкото и пъти да си дръпна косата,толкова пъти излиза шепа косми - разли4ни дължини. Подстригвам се редовно,боядисвам се, косата ми изглежда много добре.
Ама на - издразних се........а и ми е горещо, ина4е съм я докарала като на 4алгарка Rolling Eyes/от ония, с удължените коси,ама си е моя Mr. Green/

# 9
  • Мнения: 211
Сега като го разказа имам приятела живее от години в Чикаго имаше коса до кръста равна навсякъде, но започна да пада. Отиде при много добър специалист там и й казаха, че когто косъма стане много дълъг натежава и се разхлабва в корено, след което се "изхлузва" от фоликула . Тя реши проблема като се подстрига на етажи. Дължината беше същата. Защо не помислиш за прическа, която да намали обема, но да не намаляваш дължината много. Според мен не е добра идея да я скасяваш с повече от педя, защото може да съжеляваш.

# 10
  • Мнения: 7 418
  Прическа на етажи е най-добрия вариант в случая,според мен...... Thinking
  Запазваш си дължината,прибавяш обем с помощта на "етажите"(важното е  Naughty да не ти филират косата) .

# 11
  • Мнения: 1 028
Аха намерих си крак за таз програмка,много фешън прически има,даже се зарибих да си сменя главата.

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да се похваля, след като реших да не се подстригвам нула номер Mr. Green, в4ера посетих фризьорката си, и имам нова глава - пак съм си с дълга коса, но имам малко,аз му казвам "италианско бритон4е"/забелязала съм 4е италианките много го ползват Laughing/, боядисана съм,имам малко по-светли ки4ури  за блясък,тук таме/от години не съм правила ки4ури,4е и на тях се наситих/, абе доволна съм Mr. Green

# 13
  • Мнения: 211
Честито! А какво точно е ова италиаско бритонче? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: X
Не става - иска регистрация за 40 Долара Close.
Можеш да пробваш демото с една дама, но не е същото като с твоята снимка.
Иначе аз си играя на Фотошоп - избирам си подходяща за мен прическа и с малко умения става забавно. На мъжа ми така сложих прическата на Бекъм, че и неговите диамантени обеци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт