късно захранване ?

  • 918
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
благодаря ви много за изчерпателните отговори и съвети Simple Smile вече съм убедена в ползата от късното захранване и .... смятам захранването да почака !!!

# 16
  • Мнения: 3 205
Вярно ли е, че ако прекалено късно захраните детето си ( ако е само на кърма) има опасност да не иска да яде друго освен кърмата???Моля ви дайте препоръки за това, защото моята дъщеричка е само на кърма и е на 3 месеца, а на мен ми се иска да се кърмиме още поне 2 месеца преде да я захранвам.?!

Няма такава опасност. Това от личен опит го казвам, днес синчето е изяло повече твърда храна, отколкото съм изяла аз.

# 17
  • Мнения: 3 760
Дъщеря ми се захрани в края на 10-я, началото на 11-я месец (до тогава инцидентно хапваше по някоя лъжичка варен картоф или тиквичка, като започнах да предлагам на 6,5 месеца). Сега яде всичко, което й предложа в количества, които няма да споделя, за да не ме обвините в драматична хиперболизация Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 191
Според мен няма пряка зависимост между "късното" захранване и злоядството. Дали детето ще се храни добре зависи от много други неща - наследственият фактор, начинът на захранване, повдението на майката, вкусовете, ит.н., и т.н.
Така че, правилно си решила, желая на момиченцето ти безпроблемно захранване!

Общи условия

Активация на акаунт