бебе и включване на машика против комари

  • 753
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
искам да ви питам ,мами знаете ли дали може при 9 месечно бебе да се включва машика на Райт срещу комари от тези с таблетките??? тя си излъчва миризма, но пък гадовете са като нокаутирани  hahaha ако не става предпазването с този вариант, с какво може да го заместя ?

# 1
  • Мнения: 2 673
В магазин ПИГИХАУС гледах на ЧиКО специални машинки и таблети и други разни.....Не бих рискувала с РАЙД..

# 2
  • Мнения: 1 516
В магазин ПИГИХАУС гледах на ЧиКО специални машинки и таблети и други разни.....Не бих рискувала с РАЙД..

А колко струват  newsm78 ?

# 3
  • Мнения: 245
да, и мен ме интересува колко струват. всички ни чакат лято и комари , който има инфо да сподели моля  Hug

# 4
  • Мнения: 195
В Пигис хаус са на Chico и цената е около 20 лева.
Мен пък ме интересува дали стават за новородено?!?  newsm78

# 5
  • Мнения: 6 164
На Чико са с ултразвук, без таблетки, без химикали. Мисля, че за бебе това е безвредният вариант. На кутийката на устройството /поне на нашето Райд/ си пише, че не е подходящо за бебета.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Chicco

# 7
  • Мнения: 1 230
На Чико са с ултразвук, без таблетки, без химикали. Мисля, че за бебе това е безвредният вариант. На кутийката на устройството /поне на нашето Райд/ си пише, че не е подходящо за бебета.
Stop

# 8
  • Мнения: 2 208
Аз включвах РАЙД още като беше новороден. Естествено преди това питахме и ни обясниха, че не е опасно ако е отворен прозореца и се проветрява....
Иначе ЧИКО е най-добрия вариант - те са с ултразвук. За това лято и аз ще взема такъв!

# 9
  • Мнения: 6 155
Преди питах педиатъра и каза, че може  Райд, но течния. Може да се включва, но за малко (примерно половин час работи, 1 ч. не) и да се проветрява по-често Peace

# 10
  • Мнения: 393
Много благодаря за линка.  Hug

Гледам, обаче че има 3 вида машинки за комари? Може ли някоя мама, която е ползвала да сподели мнение.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 531
да - чико - аз си взех точно това за към 20лв и си е за 0+  Peace  разликата е дали е с батерия (за пътуване) или в контакт (за вкъщи) или нещо подобно друго... виж от някоя аптека каталог на чико  Peace

# 12
  • Мнения: 4 546
на райд знам, че не е хубаво да се включват като има малки деца. имаше едни на билкова основа, но забравих как се казват.
но щом си има специални бебешки, май най-добре от тях  Peace

# 13
  • Мнения: 508
Купих си машинката на Чико с ултразвук-пълен боклук. Дъщерями все си е нахапана, а е до главата и почти. Не е да е свършила батерията, нахапаха я на втория ден. Смених батерията и пак. Сега я покривам с мрежа против корами, мисля да взема и кремче за бузките

Общи условия

Активация на акаунт