Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Сборна отчетна за бременност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мамчета!
Аз съм нова . Какво ще кажете ако имате възможност да спортувате по време на бременността си дали бихте се за писали на курс по танци подготвен за бременни жени. Като знаете , че това ще ви помогне да се чувствате по добре през цялата бременност, пък след това и бебчето ще обича музиката и ще му действа успокояващо.
Цитирай
Здравейте мамчета!
Съвсем наскоро родих своето момиченце и през цялата бременност танцувах. Искам да споделя с вас , че страшно добре ми се отрази. Танците се оказаха нещо изключително благодатно. През цялото време , а и след раждането не съм изпадала в никаква депресия. Поддържаха доброто ми настроение. Благодарение на плавните движения нямах никакви проблеми с краката- подувания, разширени вени и т.н. За да танцуваш трябва да заемеш правилна стойка  и от тук нямах болки в гърба и кръста. Бебчето ми беше толкова спокойно докато танцувах , че имах усещането че и  то се наслаждава на приятната музика. Сега когато се роди и има тежки моменти като невероятни колики , ставам даже посреднощ и  и пускам познатите ритми . Тя ги разпознава сякаш и се успокоява. Невероятно е , но е факт! По време на часовете по танци намерих и много приятелки. Препоръчвам ви ги!
Цитирай

На една звезда

Честито бебче най-напред! Да ти е живо и здраво момиченцето!  bouquet Възхищавам се на това, което си направила. Браво! Да, аз бих прегърнала идеята с удоволствие. Very Happy
Цитирай

Pyce

Поздравявам те!!!!Мъничетата усещат всичко от момента на зачеването,всяка наша емоция,душевно състояние и съпреживяват всичко заедно с майката.Неслучайно за бременната жена е много важно да е спокойна и заобиколена от приятни хора и гледки  Peace
Това,което си направила е страхотно,а ефекта тепърва ще го виждаш    Peace
Цитирай

София

Аз докато бях бременна,пеех на бебчо Зайченцето бяло доста често.Особено в банята го поливах с топла водичка и го галех и пеех.
Сега само тази песен признава и я пеем по 1000 пъти на ден. Mr. Green Mr. Green
Но и на мен отначало ми направи впечатление,че като ревне  и аз почвам да пея и той се успокоява.
Цитирай

Велико Търново

Наистина запомнят и разпознават. Аз съм фен на ACDC и общо взето в колата само това слушам. Сега, като ги кача в колата и ако чуят ACDC, скачат да танцуват. Laughing Съжалявам, че не си записах диск с детски песнички, докато бях бременна! После щеше да им действа хем познато, хем успокояващо.
А танците наистина са много добър вариант за раздвижване по време на бременността! newsm10
Цитирай

Варна

Наистина запомнят и разпознават. Аз съм фен на ACDC и общо взето в колата само това слушам. Сега, като ги кача в колата и ако чуят ACDC, скачат да танцуват. Laughing Съжалявам, че не си записах диск с детски песнички, докато бях бременна! После щеше да им действа хем познато, хем успокояващо.
А танците наистина са много добър вариант за раздвижване по време на бременността! newsm10

35 И моя син обича АС/DC , на кого ли се е метнал  Laughing
Цитирай

Bapнa

Слушаме Шаги и танцуваме на него - още докато бях бременна усещах, че го харесва, пък аз не  Mr. Green
Цитирай

София

Сега когато се роди и има тежки моменти като невероятни колики , ставам даже посреднощ и  и пускам познатите ритми . Тя ги разпознава сякаш и се успокоява. Невероятно е , но е факт! По време на часовете по танци намерих и много приятелки. Препоръчвам ви ги!

А с какви танци точно се занимаваш? Много ми е интересно. Обожавам да танцувам.
Цитирай

В подножието на планината

Четох докато бях бременна,за танци за бременнни,но реших да не е експериментирам сама и така
нищо не предприех.Слушах предимно Ред Хот Чили Пепърс,но албумът не е при мен сега и не знам
дали ще ги познае като ги чуе.Наскоро танцувах на бебчо,като му държах ръчичките,мисля че
остана очарован.
Цитирай

Старата столица

Вярно е това за музиката.И аз се убедих вече Peace
Цитирай
Четох докато бях бременна,за танци за бременнни,но реших да не е експериментирам сама и така
нищо не предприех.Слушах предимно Ред Хот Чили Пепърс,но албумът не е при мен сега и не знам
дали ще ги познае като ги чуе.Наскоро танцувах на бебчо,като му държах ръчичките,мисля че
остана очарован.

това е лЮбимата група на моя  Peace
Цитирай

Бургас

Това, което си  направила е страхотно. Поздравления.
Цитирай

София

И един контрапример.

По време на бременността много слушах и си пях един диск на Патрисия Каас. Когато Кирчо беше малко бебе, а и по-късно му пусках същия диск и дебнех за реакция, но не наблюдавах нищо особено

...
 По време на часовете по танци намерих и много приятелки. Препоръчвам ви ги!
.
evi06, аз също искам да попитам къде си посещавала занятия   bouquet
Цитирай

some where over the rainbow

това е супер яко, ако знаех за такива танци и аз бих го направила, за второто живот и здраве ще гонаправя
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.