Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Здравейте на всички!
Опитваме от 1 г да си направим бебенце и все не става. Направихме си всички необходими иследвания.На мъжа ми са перфектни, но на мене ми откриха раничка на шийката на матката.Та моят въпрос е дали тази раничка може да оказва някакво влияние в/у бебеправенето. И дали тя е причината да не става до сега?
Цитирай

София

Раничката не е причина да не става.
Успех Very Happy и дано скоро да стане чудото
Цитирай

София

Какво означава всички необходими изследвания?
Цитирай

Пловдив

И аз съм с раничка,но до сега не са ми казали,че пречи на опитите за забременяване.Ти какви други изследвания имаш?
Цитирай

аз дълги години я търпях моята раничка, защото все ми казваха да родя и тогава. А пък сега при поредната неуспешна бременност лекарката ме насмете първо да ходя да я горя, после да мисля за бременност..........
Цитирай
Ами направих микробиологични изследвания,( отли4ни резултати), няколко цитонми маски, които показаха нали4ие на ненормални клетки;поскоитален тест, проходимост на трабите, иследвне за HPV- отрицателен.Сега ми остана само тази раничка която ми саздава проблем.
Цитирай

Пловдив

Какво ти препоръчва лекарят ти?Щом има наличие на ненормални клетки не знам от това какво следва да се направи.Може би колпоскопия.
Цитирай
Да направих вече колпоскопия,но резултатите не са готови.Каза ми да чакам да август месец и да продължаваме с опитите,но мене точно това ме тревожи дали тази раничка не е причината да не мога да забременея  Thinking.Той избягва да дава каквито и да е обяснения.
Цитирай

София

сама по себе си раничката не пречи на забременяване.
не видях дали са ти изследвали хормони и дали ти е правена фоликулометрия  Smile
отделно спермограми правени от лаборанти в лаборатории, а не от ембриолози в специализирани клиники не дават достоверен резултат ...
Цитирай
Що се отнася за раничката,аз имах такава и ми я гориха.В началото чувах различни мнения дали да се гори или не,но ако не се изгори,тя нараствала и можело да се получи рак на шийката на матката.Сега аз също правя опити да забременея,но се притеснявам дали не мога от това,че са ми я горили,но пък ми казаха,че това не е причина.Така че явно тя не пречи и да я има и да я няма.А някой знае ли къде бихме могли със съпруга ми да си направим необходимите изследвания,най-вече за него-спермограма и т.н???  Thinking
Цитирай

София

А някой знае ли къде бихме могли със съпруга ми да си направим необходимите изследвания,най-вече за него-спермограма и т.н???  Thinking
Във всяка специализирана клиника. Звъниш по телефона за час и го пращаш да даде материал ...
Цитирай

Пловдив

От колко време опитвате за бебе
Цитирай

B HONDA CIVIC

Да направих вече колпоскопия,но резултатите не са готови.Каза ми да чакам да август месец и да продължаваме с опитите,но мене точно това ме тревожи дали тази раничка не е причината да не мога да забременея  Thinking.Той избягва да дава каквито и да е обяснения.
Какво значи............??? -ТОЙ ИЗБЯГВА ДА ДАВА КАКВИТО И ДА Е ОБЯСНЕНИЯ #2gunfire
Цитирай
ДА ммери направих хормонални изследвания - добри са. Правих и фоликуметрия.Сега си меря температурата и след 1 седмица ще ходя за да провери дали съм имала уволация/ според него не уволирам добре.

Здрасти Мaiapetrova. Ами мога да ти дам пр:последния тък ми правиха колпоскопия.Той си взе пробичка и ми каза приятен ден. Трябваше да го гоня по коридора за да ми даде някакво обяснение.
Цитирай

Пловдив

Луда работа.Това е направо нямам думи!!!!!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора