Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Скъпи мами, какво ви беше менюто, с което посрещнахте гостите си на прощъпулника на хлапето ви? Аз ще поканя моите гости към 16 часа и смятам да има питка и някаква торта ще направя и отделно ще купя сладки, соленки, бонбони, кафе и някакъв алкохол, ще нарежа и малко мезета. Но тъй-като никога не съм правила и не съм наясно много споделете вие какво приготвихте!!!
Цитирай

София

Тази тема е по-подходяща за Готварския  Wink - повече отговори ще получиш там.
Цитирай

Белгия/София

Нищо специално, освен питката и баклава май имаше. Иначе салати, мезета, пържоли, картофи.
Цитирай

Старата столица

Изядохме питката,която търкулнахме  Mr. Green + солени и сладки работи,кафе,безалкохолно,горе-долу това.
Не съм канила гости за прощъпулника.Бяхме само близки роднини.
Цитирай

Тази тема е по-подходяща за Готварския  Wink - повече отговори ще получиш там.
В готварския ще получа информация как да приготвя нещата, а не какво!!!!:)))))))
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

Сматам , че щом ще е за 16 часа това , което си решила да сложиш е достатъчно!
Цитирай

Sofia

Понеже и аз го правих в ранния следобед бях приготвила малки сандвичи, соленки, сладки, ядки, безалкохолни, чай, кафе ... за друго не се сещам  newsm78 .
Цитирай

София Западен парк

Това което си намислила да купиш е напълно достатъчно !!! Иначе при нас имаше питка и сладки като основно, но аз не съм канила много гости , бяхме си най-близките  го направихме заради адета, както се казва !  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.