Прощъпулник

  • 495
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Скъпи мами, какво ви беше менюто, с което посрещнахте гостите си на прощъпулника на хлапето ви? Аз ще поканя моите гости към 16 часа и смятам да има питка и някаква торта ще направя и отделно ще купя сладки, соленки, бонбони, кафе и някакъв алкохол, ще нарежа и малко мезета. Но тъй-като никога не съм правила и не съм наясно много споделете вие какво приготвихте!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Тази тема е по-подходяща за Готварския  Wink - повече отговори ще получиш там.

# 2
  • Мнения: 27 524
Нищо специално, освен питката и баклава май имаше. Иначе салати, мезета, пържоли, картофи.

# 3
  • Мнения: 5 362
Изядохме питката,която търкулнахме  Mr. Green + солени и сладки работи,кафе,безалкохолно,горе-долу това.
Не съм канила гости за прощъпулника.Бяхме само близки роднини.

# 4
  • Мнения: 423
Тази тема е по-подходяща за Готварския  Wink - повече отговори ще получиш там.
В готварския ще получа информация как да приготвя нещата, а не какво!!!!:)))))))

# 5
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Сматам , че щом ще е за 16 часа това , което си решила да сложиш е достатъчно!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 907
Понеже и аз го правих в ранния следобед бях приготвила малки сандвичи, соленки, сладки, ядки, безалкохолни, чай, кафе ... за друго не се сещам  newsm78 .

# 7
  • Мнения: 1 555
Това което си намислила да купиш е напълно достатъчно !!! Иначе при нас имаше питка и сладки като основно, но аз не съм канила много гости , бяхме си най-близките  го направихме заради адета, както се казва !  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт