Колко струва смяна на стартер?

  • 11 551
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
След като миналата седмица ми гръмнаха компа и телевизора, сега дойде ред и на колата Twisted Evil Не може да запали, горкото...Тази сутрин умря окончателно...след като от поне месец ми прави проблеми със запалването, тази сутрин вече се предаде Cry Не е акумулатор, защото радиото и климатикът си работят, таблото свети...А от двигателя не се чува ни звук, ни стон...Мисля, че е стартер...Та, колко струва едно такова нещо, има ли някой идея/ с идване на майстор до вкъщи, защото посмъртно не мога да я закарам до сервиз/. Марката е рено, ако това има някакво значение. Фалирах отвсякъде...

# 1
  • Мнения: 6 029
зависи от колата. на предишната ни кола - фиат уно - беше към 100 лв, втора употреба с 6 месеца гаранция. за сегашната - рено 19 - не знам все още  (дано не узная скоро)

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Не се панирай може да е само бендикс. Сваляне и поставяне на стартер е от 20 до 30 лева. Един бендик е горе долу 40 лева.

# 3
  • Мнения: 1 849
Какво рено ти е колата?

# 4
  • Мнения: 667
Попитай на Родопи (931 02 78, 931 06 22, 324 529), там винаги са ми давали най-добрите цени на авточасти.

Не се панирай може да е само бендикс. Сваляне и поставяне на стартер е от 20 до 30 лева. Един бендик е горе долу 40 лева.
Е как бендикс. Колата не издава никакъв шум. Ако е бендикса ще хърка.
Аз залагам повреда в контактния ключ...

П.П. Ако е стартер или някаква част от запалването с бутане трябва да запали.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Стартер беше. Направо си бил заминал, горкият. Некви четки там били...не знам, не съм от тука Laughing Да е жив и здрав тоя майстор и момчето, дето бута колата, та да запали и да я закараме до сервиза. Струваше ми 50 лв., между другото, съвсем прилично според мен Peace

# 6
  • Мнения: 233
Стартер беше. Направо си бил заминал, горкият. Некви четки там били...не знам, не съм от тука Laughing Да е жив и здрав тоя майстор и момчето, дето бута колата, та да запали и да я закараме до сервиза. Струваше ми 50 лв., между другото, съвсем прилично според мен Peace

Тази цена е сигурно само за четките+смяната им. Иначе цената на нов стартер е към 250 -500 кинта.

Общи условия

Активация на акаунт