Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юни 2007, 11:59 ч.

Добър ендокринолог в Бургас?

• 3 446
  • 5
  •   1
Отговори
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
Моля ако някои знае за такъв да сподели,защото вече съм се хванала за главата с лекарите в нашия град.Преди известно време ходих в клиниката която се намира срещу космос (името на лекарката не се сещам в момента),но изобщо не съм доволна.Отидох защото рязко качих доста килограми.Направи ми ехо на щитовидната и ми пусна TSH ,като през цялото време само повтаряше,че според нея по скоро имам диабет,макар че и обясних, че нямам никакви симптоми за това.След като излезна хормона и с е оказа ,че е в норма ,въпросната лекарка ми каза, че ми няма нищо просто трябвало да ям плодове и зеленчуци и да спортувам.Дотук добре,но от известно време се чувствам адски изморена и от най - малкото усилие,разсеяна съм,раздразнителна,постоянно ме стяга сърцето и за капак от седмица така ми се потят дланите и ходилата ,че като тръгна на някъде се чувствам все едно съм се качила на кънки. Tired.Мисля да си направя отново изследванията като поискам да ми се изследват и Т4 и ТАТ и МАТ,тъй като разбрах че има възможност TSH да е  в норма и пак да има някакъв хормонален проблем т.е само по един хормон не винаги може да се установи дали има проблем.

# 1
  • Бургас
Д-р Димитрова най-добрия специалист в Б-с в тази област.

# 2
А кординати на д-р Димитрова имаш ли възможност да ми дадеш?
Мерси предварително .  bouquet

# 3
  • nqkyde tam
ами тя и димитрова приема в клиниката срещу космос.аз ходих при нея поради липса на цикъл,направих сума ти хормонални изследвания,каза ми,4е имам възпаление на яйчника,а то се оказа,4е съм бременна,аз сама си разчетох резултатите и стойностите бяха като на бренменна,но тя го отхвърли,е сега ве4е чакам бебо.
ина4е майка ми се лекува при нея навремето и е доволна.
вземи си 4ас,ина4е е трудно д авлезеш.

# 4
Аз бих ти препоръчала, ако имаш време и възможност да идеш на преглед в София, има много добри специалисти, препоръчвам например д-р Каменов

# 5
ами тя и Димитрова приема в клиниката срещу космос...........
Ами тогава явно именно при нея съм ходила.Ще си го спестя отново тъй като предния път смятам че изобщо не се вникна в проблема ми.Май ще взема да ида в някоя лаборатория и ще кажа кои хормони искам да ми се изследват ще си платя и ще видя дали са ми в норма.Просто ми е омръзнало от некадърници.Ако има нещо тогава може да ида до Варна.
Daya просто не мога да ида до София без да имам и идея дали действителни има нужда.Ще трябва да си правя всички изследвания там и това ще отнеме доста време.Ако имам някаква диагноза или изследвания така бих отишла без да се колебая.
Мерси на всички  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт