Добър ендокринолог в Бургас?

  • 6 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Моля ако някои знае за такъв да сподели,защото вече съм се хванала за главата с лекарите в нашия град.Преди известно време ходих в клиниката която се намира срещу космос (името на лекарката не се сещам в момента),но изобщо не съм доволна.Отидох защото рязко качих доста килограми.Направи ми ехо на щитовидната и ми пусна TSH ,като през цялото време само повтаряше,че според нея по скоро имам диабет,макар че и обясних, че нямам никакви симптоми за това.След като излезна хормона и с е оказа ,че е в норма ,въпросната лекарка ми каза, че ми няма нищо просто трябвало да ям плодове и зеленчуци и да спортувам.Дотук добре,но от известно време се чувствам адски изморена и от най - малкото усилие,разсеяна съм,раздразнителна,постоянно ме стяга сърцето и за капак от седмица така ми се потят дланите и ходилата ,че като тръгна на някъде се чувствам все едно съм се качила на кънки. Tired.Мисля да си направя отново изследванията като поискам да ми се изследват и Т4 и ТАТ и МАТ,тъй като разбрах че има възможност TSH да е  в норма и пак да има някакъв хормонален проблем т.е само по един хормон не винаги може да се установи дали има проблем.

# 1
  • Мнения: 8
Д-р Димитрова най-добрия специалист в Б-с в тази област.

# 2
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
А кординати на д-р Димитрова имаш ли възможност да ми дадеш?
Мерси предварително .  bouquet

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
ами тя и димитрова приема в клиниката срещу космос.аз ходих при нея поради липса на цикъл,направих сума ти хормонални изследвания,каза ми,4е имам възпаление на яйчника,а то се оказа,4е съм бременна,аз сама си разчетох резултатите и стойностите бяха като на бренменна,но тя го отхвърли,е сега ве4е чакам бебо.
ина4е майка ми се лекува при нея навремето и е доволна.
вземи си 4ас,ина4е е трудно д авлезеш.

# 4
Аз бих ти препоръчала, ако имаш време и възможност да идеш на преглед в София, има много добри специалисти, препоръчвам например д-р Каменов

# 5
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
ами тя и Димитрова приема в клиниката срещу космос...........
Ами тогава явно именно при нея съм ходила.Ще си го спестя отново тъй като предния път смятам че изобщо не се вникна в проблема ми.Май ще взема да ида в някоя лаборатория и ще кажа кои хормони искам да ми се изследват ще си платя и ще видя дали са ми в норма.Просто ми е омръзнало от некадърници.Ако има нещо тогава може да ида до Варна.
Daya просто не мога да ида до София без да имам и идея дали действителни има нужда.Ще трябва да си правя всички изследвания там и това ще отнеме доста време.Ако имам някаква диагноза или изследвания така бих отишла без да се колебая.
Мерси на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт