Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В чудо се виждам и искам да попитам  и тук.
Търся албума Are You Listening на Dolores O'riordan, вокалистката на Cranberries.
В книжарницата на Сиела в МОЛ-а го имаЛО, ама свършил. Питам: "Как свърши бе?" и ми отговарят, че са поръчали само 1бр. Стана ми смешно и попитах за следващата доставка - не се знаело кога Sad.
Открих го в един сайт за 42лв. от САЩ, но това са много пари, ако го издават в БГ трябва да е около 20-25лв., макс. 30лв.
Ако сте го виждали по рафтовете някъде само ми посочете магазина, аз си знам от там нататък!

Благодаря на всички, които ще прочетат темата!
Ако не можете за албума, кажете някоя баячка, че ми излиза ечемик...   Mr. Green
Цитирай

непрекъснато в някой филм

Питах на едно място за албума, ама не са го получавали. За ечемик - натъркай го с венчален пръстен(златен и да е минал през черква), може също и с венчална рокля. От баба го знам Laughing
Цитирай

Питах на едно място за албума, ама не са го получавали. За ечемик - натъркай го с венчален пръстен(златен и да е минал през черква), може също и с венчална рокля. От баба го знам Laughing

Добре, ми то ще трябва да ми заемете една рокля, че аз съм още мома... мъжа ми не ще да ме вземе.
Обаче, много данке!
Цитирай

непрекъснато в някой филм

Peace Питай някоя комшийка Smile
Цитирай

The road i'm on

За download :
Are You Listening
Цитирай

Калпазанке, браво!!! Обаче забравих да кажа, че искам да зарадвам един скъп за мен човек с оригинален албум.
Но за лична употреба ще го смъкна!
Цитирай

Fight club

mebbeth,
Тук го продават, но е за 32 и 35 лева.
Ще продължавам да търся.
Цитирай

Fight club

А, намерих го за 27 лв!  Very Happy
Цитирай

mebbeth,
Тук го продават, но е за 32 и 35 лева.
Ще продължавам да търся.

Лора, благодаря! Това ме устройва и то доста, само доставката да е бърза. Ще проверя.

Относно аватара ти да кажа, че Garbage снимат нов клип в момента. Подсетих се Smile!
Ако това е Шърли Менсън де...
Цитирай

Fight club

Тук доставят за 24 часа срещу 4 лева. Но ти можеш да си го вземеш и директно от магазините, за да е по-бързо...

П.П. Шърли Менсън е.  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.