Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Вижте това- http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1055285
Просто нямам думи...
Цитирай

ужас Crying or Very sad Crying or Very sad
и аз нямам думи
Цитирай

София

Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!
Цитирай

София

...което само подкрепя твърдата ми позиция, че невинни операции няма! Бог да прости малката душичка Praynig
Цитирай

Самоков

Какво не можеш да повярваш? В България се случва всичко. Аман, вече от немърливи глупаци. И както винаги виновни няма.  smile3512
Цитирай

На една звезда

Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig
Цитирай

София

От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Rose Rose
Горките родители  Crying or Very sad
Цитирай

София

Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

Взела си ми думите от устата!
Лека й пръст!!!
Цитирай

НЯКЪДЕ ТАМ...

Потресена съм!Жалко за детенцето и за нещастните му близки.Много лекарски грешки станаха и все са безнаказани.Досега не сме чули за осъден лекър.Всички са безгрешни и големи специалисти.Такива неща се случват постоянно в България и за жалост,ще се случват и занапред.Кога лекарите ще поемат отговорността си за подобни престъпления?
Цитирай

Варна

От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Rose Rose
Горките родители  Crying or Very sad

Също.... Ох!  Sad
Цитирай

София

Бог да го прости детенцето,поредната жертва на лекарите и грешките им!Докога няма да има никакви санкции и ще ходят безнаказани убийци??
Цитирай

УБИЙЦИ !!!!!!!

направо за за разтрел, газовата камера им е малко  #2gunfire
Цитирай

Добрич- Firenze

Такива неща само в България  могат да се случат,нямам думи просто  smile_angry
лека му пръст на детенцето  Rose
Цитирай

Бургас

Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!
Prosto neznam kakvo poveche da kaja!  Crying or Very sad
 Rose Rose
Цитирай
Я, нов симпозуим на ясновидки! Всички явно знаят какво, как и защо се е случило. Ако се хванете на работа в полицията, неразкрито престъпление няма да остане. После за забавление можете и тотализатора да фалирате.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора