Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
Венеца на единият от предните ми долни зъби е оголен доста (от около 2-3 години). Аз живея в малък град и когато отидох при стоматолога ми за съвет, той каза, че не може да се възстанови ShockedСкоро разбрах, че не е така. Въпросът ми е някой от вас имал ли е подобен проблем? Доколкото разбрах възстановяването става по хирургичен път. Всяка информация ще ми е полезна.
Благодаря Hug
Цитирай

Gorna Orqhovica

Да,извършва се хирургична корекция,но от хирург-пародонтолог,едва ли в града ти има такъв,според мен най-добре е това да се направи в София.Самата корекция е безболезнена,извършва се с упойка,използват се различни техники и материали,оттам и разлики в цената.Най-добре е да се консултираш със съответния специалист,така виртуално е невъзможно.Успех Peace
Цитирай

Да, в моя град няма такъв специалист. Мисля да потърся добър хирург-пародонтолог в Пловдив.
Честно казано ужасно се притеснявам и много ме е страх ooooh!
Цитирай

UK

Разбира се че се извършва такава корекция , не можеш ли да отидеш в по голям град за да ти е направят.Но не мисля че е и евтина защото касата не поема нищо за тези процедури.Ако си близо до пловдив мога да ти дам координатите на моя зъболекар да се консултираш с него. Peace
Цитирай

Да, дай ми ако обичаш. Може и на лични.
Цитирай

Bili, а ти подлагала ли си се на такава операция?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.