Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Здравейте! Решила съм да си взема някой от ексфолиращите гелове за лице, но не знам кой е по-добрия на Лореал или на Гарние? Зная, че черните точки няма да изчезнат напълно, но все пак кожата се изглажда. Така че, ако някой има информация моля да я сподели с мен:)
Цитирай

РусЙе

L'oreal Wink Просто не може да се сравняват
Цитирай

Джонсън - Clean & Clear  Mr. Green
Цитирай

Белгия/София

Лореал.
Цитирай

Лореал разбира се, просто няма място за сравнение.
Взимаш си гела за измиване за всеки ден Лореал Пюр и след това ексфолианта Лореал Пюр. Около 10-12лв са всеки.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

Благодаря, Ви много! Аз гелче за всеки ден си имам мн хубаво на Бронли, но нямах ексфолиращо и исках да видя кое е по-хубаво:)
Цитирай

Софее

И аз мисля, че на Джонсън е по - хубаво Peace
Цитирай

Италия

И аз съм по-доволна от L'oreal Wink
Цитирай

в ябълковата градина

И аз се чудих точно между Лореал и Гарние. Накрая аптекарката ми препоръча един гел за измиване на лице на Neutrogena. Хареса ми. Беше по-скъп от Лореал и Гарние с 1-2 лева.
Цитирай

L'oreal Wink Просто не може да се сравняват
Peace
Цитирай

Чак да не могат да се сравняват Smile Според мен е до голяма степен въпрос на кожа:) Страшно много харесвам Л'ореал като марка, но точно от Пюр Зон ми се пресушава кожата и се лющи,така че гласувам за Гарниер  Smile
Цитирай

София

Има един на AVENE не помня точно как се казва, но тази козметика е медицинска и гарантира много добри резултати.Цената е около 20лв.
Цитирай

Ползвала съм и двата, Гарние е по- добрия, Лореал е доста силничък и предизвиква още по- голяма поява на черни точки. С Гарнието нямам този проблем.
Сега обаче ще пробвам и аз Джонсън.
Цитирай

Чак да не могат да се сравняват Smile Според мен е до голяма степен въпрос на кожа:) Страшно много харесвам Л'ореал като марка, но точно от Пюр Зон ми се пресушава кожата и се лющи,така че гласувам за Гарниер  Smile

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора