това разтройство ли е

  • 324
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
здравейте мами,
бебо е на три месеца и сме само на кърма.от два дена акито му е много воднисто,но ака както обикновено по 3-4 пъти на ден.това разтройство ли е?не е отпуснат.а аз не се сещам да съм яла нещо,което да предизвика разтройство у него.утре ще отидем на лекар,но кажете случвало ли ви се е.

# 1
  • Мнения: 990
След като е изцяло на кърма е напълно възможно да е от храна която ти  си консумирала. Въпреки това една консултация с лекар е добра идея  Peace

# 2
  • Мнения: 875
Не е задължително да е разстройство. Зависи от цвета и миризмата. Ако си е жълтеникаво със семчици и не мирише по-силно от обикновено, а единствено е по-рядко, значи не трябва да се притесняваш. Моят син първоначално акаше веднъж на няколко дни, след това - към втория месец някъде - започна да ака много воднисто по много пъти на ден. Водих го на лекар, казаха ми, че не е разстройство, или по-тоно, че е физиологично разстройство харектерно за кърмачетата и не е нищо страшно. Така беше около месец и след това нещата си се регулираха и сега си ака по веднъж на ден. Разбира се, хубаво е да се консултираш с лекар. Аз просто ти казвам, при мен как са били нещата, за да се поуспокоиш.  Peace

# 3
  • Мнения: 160
много ви благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт