Търся идейки за прощална вечер????

  • 2 979
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте на всички,
Обръщам се отново към Вас с молба да ми помогнете.Синът ми завършва 7 клас,но както завършващите средното си образование /в луксозен ресторант/ще проведат прощална вечер.Много ми е трудно да подбера начин по който той би трябвало да бъде облякан.Някой би казал що за глупост е това .Но аз не искам детето да се чувства  потиснато.Искам де се чувства равен с всички.Благодаря Ви!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Разберете се с останалите родители, така облеклото на децата ще бъде еднотипно за всички и няма да има никой, който да се чувства неудобно.

# 2
  • Мнения: 3 782
Разберете се с останалите родители, така облеклото на децата ще бъде еднотипно за всички и няма да има никой, който да се чувства неудобно.
Peace Ще е много кофти,ако на него му купиш костюм примерно, а другите момчета са с ризки и дънки. Затова наистина е добре да се разберете предварително.

# 3
  • Мнения: 6 164
Много кофти ми прозвуча заглавието Crazy ... Другите са те посъветвали правилно, а и момчетата са по-лесни, дори с дънки и ризка може да е елегантен.

# 4
  • Мнения: 211
Според мен децата вече са си говорили доста или поне се познават добре. Питай детето си най-добре в какви дрехи би се зарадвало да бъде. Важно е да се чувства удобно все пак вчерта е най-важна за него.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 605
Според мен децата вече са си говорили доста или поне се познават добре. Питай детето си най-добре в какви дрехи би се зарадвало да бъде. Важно е да се чувства удобно все пак вчерта е най-важна за него.
Peace

# 6
  • Мнения: 164
Благодаря Ви за предложенията.Аз съм на мнение ,че не би трябвало кой знае какво официално облекло.Те все пак са още ученици.Нещо спортно и най-важното удобно.Но тъй като ми е за първи път исках да се допитам до Вас.Пък  и синът ми ми зададе въпроса-Мамо аз как ще  бъда на прощалната вечер?Как ще  съм облякан?То това ме обърка.Благодаря Ви!

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Тъй като подобен тип тържества са нововъведения, най-добре ще бъде синът ти да поговори със съучениците си, за това каква е представата им за вечерта. От там ще си изясниш и въпросите, които поставяш за обляклото! Сигурно с костуми ша са облякват! Щом те пита, вероятно ще иска нещо по-специално!

# 8
  • Мнения: 2 891
100% децата са говорили помежду си. Питай го. Ако искаш нещо по-специално, отидете двамата на пазар и го остави сам да избере стилът.

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Май идеята за дънки и риза е хубава. Оправи си заглавието - подвеждащо е!

# 10
  • Мнения: 164
Благодаря Ви!Едно не разбрах защо заглавието да е подвеждащо?

# 11
  • Мнения: 901
Добре си ти е заглавието. Аз не се подведох. А те къде ще го правят това и при какви условия(финансови)?

# 12
  • Мнения: 164
Добре си ти е заглавието. Аз не се подведох. А те къде ще го правят това и при какви условия(финансови)?
Здравей,
Прощалната им вечер са я организирали в един от най-големите ресторанти,но по думите на сина ми нищо особено.Като куверт е 13 лева,като в това влиза вечеря /основно ястие + десерт и безалкохолно/Това е по негови думи.

# 13
  • Мнения: 901
Добре си ти е заглавието. Аз не се подведох. А те къде ще го правят това и при какви условия(финансови)?
Здравей,
Прощалната им вечер са я организирали в един от най-големите ресторанти,но по думите на сина ми нищо особено.Като куверт е 13 лева,като в това влиза вечеря /основно ястие + десерт и безалкохолно/Това е по негови думи.
Много е словоохотлив синът ти.

# 14
  • Мнения: 500
Според мен децата вече са си говорили доста или поне се познават добре. Питай детето си най-добре в какви дрехи би се зарадвало да бъде. Важно е да се чувства удобно все пак вчерта е най-важна за него.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт