Разделно хранене-част 11

  • 13 049
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 392
Момичета сутринта се успах и си забравих плодовете в къщи.Сега до обяд ще съм само на вода.
Алекс ЧЕСТИТО!!!И още много бъдещи успехи на младите таланти!
Шарли - аз се мера веднъж месечно , за да не се отчаям.
Дими - черен шоколад по няколко блокчета ,следобед може,но по принцип не е много разделно.
ДидиП - къде се изгуби толкова време.Щом малките искат кюфтенца добре,няма лошо ,но им ги изпечи вместо да ги пържиш.Със салатка хем е вкусно,хем е здравословно.
Ками как ти стига времето да правиш по две ястия + салата.Както винаги менюто ти е супер.
Успешен разделен петък ви пожелавам!

# 46
  • Мнения: 2 724
Здравейте мили мои другарчета  Hug.Благодаря ви за поздравите, предадох ги на дъщеря си, а във вторник ще ги предам и на другите деца Heart Eyes. Всички са като мои рожбички ,защото съм с тях от 9 години, бяха едни малки бубенца, когато започнаха ,а сега вече са млади дами  Grinning.С няколко думи да ви опиша за какво става въпрос: Конкурсът е за забавна песен на фолклорна основа .Това, което нашите момичета изпълниха ,малко професионални групи се наемат да изпеят, особено" Лале ли си ,зюмбюл ли си ",защото се пее на 6 гласа и песента е с невероятно широк диапазон. После ще ви пусна и клипчетата. Въпреки гафа на озвучителя, който беше изключил монитора, децата се справиха страхотно. Да поясня ,че монитор е колоната, която е обърната към изпълнителите и без нея, те чуват музиката и собcтвените си гласове със закъснение. Сега ви става ясно какви герои са мамините пиленца .http://images17.snimka.bg/003103260.jpg

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 09:52 от aleks

# 47
  • Мнения: 505
здравейте момичета..чета ви и атдавна си мисля да се присъединя към отбора ви..но май времето настъпи... приемате ли ме   bouquet

# 48
  • Мнения: 338
Здравейте, дами!Алекс, ЧЕСТИТООО!!!  bouquet  bouquet smile3501 smile3501 newsm44 ПОЗДРАВИ ДЕЦАТА ОТ МЕН!
Бифана, моите отношения с 1/2 за момента са прекрасни Laughing   Възхищавам ти се за туризма. Преди и аз ходих всяко лято на походи.
wily, добре дошла при нас Hug

# 49
  • Мнения: 2 724
здравейте момичета..чета ви и атдавна си мисля да се присъединя към отбора ви..но май времето настъпи... приемате ли ме   bouquet
wily,приемаме те с разтворени обятия  Hug Hug Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 6 461
Дими - черен шоколад по няколко блокчета ,следобед може,но по принцип не е много разделно.
Благодаря ти  bouquet
Вчера така ми се прияде шоколад ....че хапнах Blush

# 51
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро Hug

Диди,ако си мислиш,че Калоян много обича да яде-неее Mr. GreenЗлояд си ми е и той,но пък тези неща,които съм го научила да яде,не ги отказва.Иначе салам по никакъв начин не мога да му пробутам,а и ние не купуваме.Или пък някаква манджа с много месо Sick.Обича да си хапва направо от чинийката печено пиленце,заек.Всичко обилно залято със сок от лимон LaughingЛимона навсякъде и всякак го обича Wink
Уф,пък гадните солети и пръчки и той ги яде SickИ напоследък се научи бонбони,от тези гадните,гумените.Бля Crazy.Като бяхме в Добрич баба му и дядо му всеки ден му купуваха и като се прибираха ми се хавалеха,че бил изял 1-2 пакетчета CrazyТака и не можах да им вкарам в главите,че такива работи не давам и не искам да му дават.Кой знае какви боклуци ще яде сега като отиде при тях Sick

Лилиет,и аз ще я карам шарката на дърти години.Няма да има измъкване този път Tired
Относно захранването-не съм го захранила разделно Калоян.Е,то си беше разделно,защото един месец се захранвахме с пюре от моркови hahaha
Аз и сега не го храня съвсем разделно.Например,в супата със спанак и овесени ядки му слагам и кисело мляко.Хапва си овесени ядки с мляко,понякога слагам сухар в супата.Но като цяло,както готвя за нас,така яде и той Wink

Юзърче,ми те тези ястия са страшно лесни и бързи.Двете ги направих за 15 мин.,салатката за още 5 и готово Laughing

Хайде,лек разделен ден на всички Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,Вили,радвам се да те видя сред нас Hug
Успех в РХ  Grinning

# 53
  • Мнения: 861
Добро утро и от мен!

Алекс, честито на твоите момичета!  smile3501 Дано все така те радва Аличка!
Ками, да знаеш прияде ми се такъв спаначен огретен. Предполагам рецептата я има в готварския. Аз много много не го посещавам, че нямам време да готвя. Вчера му викам на мъжа ми, че и тиквички ми се ядат покрай вас, но все така става, че се храним навън.
Диди, моите деца доста често си хапват кюфтенца. Като ги питам какво ще си поръчат все това си избират (като изключим пилешките хапки с корнфлейкс, които обожават), но обикновено са печени на скара.
Мише, радвам се, че изяснихте недоразуменията с 1/2. Моят мъж не мога да го позная тази седмица. Първите два дни му се цупех, ама той такова внимание проявява, особено пък вчера: купи ми панталон и потник, след това се разходи до пазара  Shocked за домати и огромни хрупкави череши. Утре пък ще ни води на плаж чак в Лозенец. Е, той само ще ни остави там, че има работа в Резово, но като я свърши ще дойде при нас, ще обядваме на някое капанче на пясъка. Голям жест, като се има предвид, че мрази жегата и плажа. Е, а не се настройвам, че проблемите са минало, но все пак ще се възползвам от вниманието му. Вчера го питам: "Това да не е затишие пред буря" Той се смее: "Може".  Rolling Eyes. Аз пък си казвам колкото-толкова  newsm53.

Вчера си взех огромна зелена плажна чанта, която да побира трите хавлии за плажа  newsm44. Зелена е защото банския и дрехите ми за плажа и чехлите са ми в зелено  Wink. Басейнът на децата мисля да не го взимам още, че водата си е студеничка, този път само кофичките.

Шарли, моят кантар не само че не ме радва, направо ме отчайва  smile3515. Обаче ми писна вече да мисля за това. Май ще взема да се примиря с настоящите си кг, ще спра да се тегля и ще престана с тези невероятни ограничения. Та аз правя всичко по силите си: плодове, зеленчуци, тренировки три пъти седмично, какво повече?!  Crossing Arms . По този повод освен плодовете през деня, които са си задължителни, снощи ядох салата от зеле и моркови с риба тон (нямаше марули) и пъстърва на скара.
Wily, добре дошла при нас!
Сега май ще ида да си допия второто кафе, че ужасно ми се спи  smile3507. Вече всеки ден е така: вечер не ми се ляга, сутрин едва ставам  Tired. Ох, чакам си отпуската с нетърпение - точно 1 месец дотогава. Лек ден на всички и ако не се появя във форума до понеделник значи си прекарвам чудесно и просто нямам време  thumbsup Хайде, целувки!!!

# 54
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Слънчев ден Дами

Не мога да не ви се похваля - само 1 седмица  ВМ-НВД + РХ и имам намаление на сантиметърчетата . Лененото семе го ям сутрин с ягодите . Като млени лешници е  Heart Eyes
Благодаря ви , че ви има  Hug

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Колко мами от вас не комбинират яйце и сирене на един прием?

Здравейте bowuu първо с това трябваше да започна, и извинете отсъствието ми последните дни

Алекс честито за детето и още много такива весели моменти да имате заедно

# 56
  • Силистра
  • Мнения: 288
Я, и аз да се запиша..
Здравейте!
Аз не съм се наспала тук последните дни малкото говедо е болно с Т и такава кашлица, че имам чувството че ще си изкашля дробчето..
Иначе горе долу съм разделна с малки прегрешения МНОГО ми се яде шоколад ...
Пращам ви   bouquet и поздрави от крайдунавска Добруджа...

# 57
  • Мнения: 338
ReGe, забелязала съм, че колкото по-кофти се държа с 1/2, толкова повече ми огажда. Може ли някой да ми обясни, защо тия мъже ни карат да се държим с тях зле, за да са по-мили те с нас? newsm78  А това че твоя мъж е добричак тази седмица...наслаждавай се  bouquet

# 58
  • Мнения: 861
[. Може ли някой да ми обясни, защо тия мъже ни карат да се държим с тях зле, за да са по-мили те с нас? newsm78 

В една книга "Мисли и афоризми" бях чела следното: "С колкото повече милости една жена дари един мъж-толкова повече го обича тя и толкова по-малко я обича той"  Crazy

# 59
  • Мнения: 338
И извода е: Бъдете цербери с мъжете си, за да ви обичат и обгрижват повече! - УЖАС

Общи условия

Активация на акаунт