Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Слагате ли от замразените зеленчуци в пюретата?По конкретно ме интересува за броколито,вчера търсих на пазара и не намерих ConfusedНо видях в Хит някакво испанско и не посмях да го купя.Дали мога да си взема замразено  и да слагам в пюренцето,как мислите?  bouquet
Цитирай

В.Търново

Аз слагам замразени зеленчуци в пюрето-и броколи,и карфиол/купувам тези,на Бондуел-най-свежи и крехки са/....вече 2 месеца,мисля,че няма проблем-то,няма кой знае какъв избор на пазара за пресни зеленчуци,които бебка може да яде Thinking
Цитирай

Аз също понякога слагам замръзени зеленчуци,не се притесняваи слагаи си спокоино и   bouquetброколи и други замръзени зеленчуци.
Цитирай

Белгия/София

Много често правя пюретата изцяло от замразени зеленчуци. Няма им нищо. Дълбокото замразяване запазва почти изцяло дадения продукт. Можеш съвсем спокойно да даваш!
Цитирай

София

bouquetМерси,отивам за замразени Laughing
Цитирай

София

Давам броколи, грах, карфиол, моркови от замразените на Бондуеле, няма никакъв проблем.
Цитирай

Варна

Да, давам броколи, карфиол, грах, понякога моркови, зелен боб
Цитирай

София

Да, давам броколи, карфиол, грах, понякога моркови, зелен боб

Аз също  Peace
Цитирай

Някъде на път....

Давам броколи, грах, карфиол, моркови от замразените на Бондуеле, няма никакъв проблем.
Peace
Цитирай

Бургас

Често и аз си правя манджичките/а преди и пюретата/ само със замразени зеленчуци/всякакви/.
Цитирай

вече в собствен дом

И аз давам замразени от самото начало. Иначе като купя карфиол преставете си колко време ще му е нуюно да го изяде целия, ако го  държа пресен. Аз го правя на порции и замразявам. Купувам грах и зелен фасул направо готови замразени. Peace
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Още не съм купувала и тъкмо се чудех от къде да намеря броколи и карфиол. Сега вече знам.
Цитирай

София

И аз давам замразени-броколи,карфиол,глах,зелен боб.Сега ме подсетихте и за моркови-тези дни ще купя.
Цитирай

Бургас

И аз основно приготвям със замразени зеленчуци.
Цитирай

Замаразени- ок. Обаче го кисни все пак във вода, защото знам, че точно броколите ги пръскат...Ако е прясно - още повече внимавай....
« Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 00:02 от Drozi »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора