Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в Бургас
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 281 отговора

Бургас

ПОВЕЧЕ БАЛОНИ - ПОВЕЧЕ ДЕТСКИ УСМИВКИ
Сдружение Зачатие организира протест с балони в Деня на Репродуктивно Здраве на 16 юни 2007 г. В Бургас. Програмата е:  събираме се 9.00 часа на Охлюва в Морската градина; 9.30ч. тръгваме по Богориди към Общината и 10.00ч. - градинката пред Общината.

За повече информация може да се обърнете към Goldie или да погледнете тук (инфото е за София).

Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава
по-скорошна тема за раждането и акушер-гинеколозите в Бургас и пак без особена промяна
Курсове за бременни в Бургас - актуална информация към 2007 г.
Къде на заведение в Бургас с дете?
Къде в Бургас....
Къде в Бургас - 2 (АКТУАЛНА ТЕМА)

карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл

Пишещи мами от Бургас
                                                                      6nolka                                     6u6on4eto                                     Amelia                                     ady
                                                                     Alek                                        alex126                                         aq_kiara                                     dida_p
                                                                     AngelEyes                              bacio                                             chockolina                                   Cweti
                                                                     Cygnus                                     daffodil                                         dar79                                       Didik
                                                                     Diorella                                    Eduina                                          eli101                                       Elia
                                                                     ellyst                                         elmi73                                          Fineti                                          FY
                                                                     galiq_82                                  Goldie                                          GJK                                         gk77
                                                                     Jaklins                                       jeijei                                             Ji                                             Kasidy
                                                                     LaDiDa                                   Laurelin                                       lucyl30                                     Magika
                                                                     Magito                                    mam4e                                             marianamama                          Mari-Anna
                                                                     Mira(vatan1919)                     Mishel                                         Moonlady                                 mle4ko
                                                                     muna33                                   Nadejdica                                      Narina                                       Nikki_Ivanova
                                                                     nuna                                        Pete                                             Pupelina                                    Rachoni
                                                                     raika                                          ribka                                           rose_madder                                Rossica_G
                                                                     Rossie                                       Sanimama                                   Sesana                                         shedi
                                                                     Sinara                                     siska                                              Slyncho                                     sneji20
                                                                     benna                                        Soleada                                         tadela                                           bubi4ko
                                                                     Tani4ka*                                  tanya_79                                     tedi@az                                        tedka*
                                                                     teodorastamova                      tonny                                            tsachi - C-3PO                            uma
                                                                     vania_ip                                     Veselushka                                 wish                                            zlatinna
                                                                     Вери                                         Гали                                           Галхен                                         Дея
                                                                     Дими                                      Катка                                           Ксения                                         Лилита
                                                                     Маева                                       Малчо                                         Миленика                                    Попи
                                                                     Ренито                                    Танина                                     тити
                                                                     Райна                                   Тина78                                        mimikrushkova

Бременни от Бургас:

zuza1984 - с термин 3 юли 2007
didi78 - с термин 22 юли 2007
6u6on4eto - с термин 26 юли 2007
marianamama - с термин 8 август 2007
rose_madder - с термин 15 август 2007 
Megita - с термин 24 август 2007
Lexy - с термин 18 септември 2007
katalina - с термин 8 октомври 2007
mimi_mimi - с термин 11 октомври 2007
STELLA_B - с термин 16 ноември 2007

Пишеща баба от Бургас:
Галя2

Старите темички:
На капаните в  БУРГАС с бира, с цаца и със нас
Весело е във БУРГАС от зори до късен час (25)
Към БУРГАС поемай друже, на ваканция заслужена (24)
Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)
БУРГАСКОТО море, много е добре... (22)
БУРГАЗЛИЙКА ли си - то е ясно, умна си и тъй прекрасна! (21)
Червени яйчица ще боядисват БУРГАСКИТЕ слънца!(20)
Поредната БУРГАСКА тема (19)
Пролет нежна се задава, БУРГАС с любов дарява (18 )
БУРГАС с романтика се слави, тук много бебета се правят (17)
За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе! (16)
Само след някой час Европа ще почва от БУРГАС  (15)
Правим Коледен купон за БУРГАСКИ регион! (14)
Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)
В БУРГАС, по паркове и в градини, не ден, не два, а лятото премина...(12) 
БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...(11)
БУРГАС, морето и неговите прелестни майки(10)
Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! - (9)
Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8 )
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5

Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем ....
Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем - 2 - АКТУАЛНА ТЕМА

нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Автор на заглавието:  ellyst
« Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 00:09 от Amelia »
Цитирай

Бургас

Пу първа Laughing
Тръгвам след малко да внасям молба за разрешаване провеждането на протеста; стискайте палци Praynig
Амелия, окончателният вариант за протеста е 9 часа - Охлюва; 9.30 тръгваме по Богориди към Общината и 10 часа - градинката пред общината. Това го пиша, ако има нужда да се уточни в инфото в началото на темата Hug
Цитирай

Вече сред любими хора

за какъв протест става дума newsm78
Цитирай

Бургас

за какъв протест става дума newsm78
има линк под големия червен надпис в началото на темата
Цитирай

Abu Dhabi

ще мога да дойда в петък на срещата, но с малкия и не за дълго. Няма кой да го гледа.
Сега ще чета за протеста.
Цитирай

Хайде тогава на Мърфи-то. Само измислете час. На който му се налага да е с детето, ще е добре там. Другите да не се срамуват и да идват. Smile

Амелия
Галхен
Мегита
Бубичко
Солеада
Тити
Снежи
Люсил
Тадела
Карим
Ваня
Тедка
Яна
Цачи
Синара
аз

Който не е потвърдил от списъчето, да потвърждава и да се сформираме.  Smile Махнах въпросителните, щото станаха много.  Laughing
Цитирай

Bourgas

Запис
Цитирай

Бургас

Хайде този път, на Мърфито, кой с деца кой без - към 18.00-18.30 е идеално според мен
Галхен, на теб разчитаме да запазиш места   bouquet
Следващия път/към края на месеца/ по-рано с организацията и без децата, та после на диско  Laughing
Цитирай

Бургас

Часа за срещата ме устройва.
Марианче, благодаря за букета, ама моят принос е нищожен. Заслугата си е изцяло твоя. Хайде сега и бебето по същият път ако стане нужда  Wink.
Цитирай

Мен не ме бройте за резервацията. Ще успея да дойда чак към 21, а то май няма да има смисъл.... ако ходите след това някъде, може да се включа Smile
Цитирай

Бургас

Да се разпиша и аз....
За "Мърфито" става,но...още не смея да обещавам че искам да го оставя да го гледа някой.
Цитирай

Хоп записах се за новата темичка Peace
Цитирай

краставицата

Хайде и аз в новата темата. Има ли някоя мама слагала пентаксим, да ми каже след годинката кога е реимунизацията
Цитирай

Бургас

Момичета, за утре ще ми трябва кожен лекар! Препоръчайте ми някой от който сте доволни от опит! Нямам време да пиша сега друго- за срещата все още незнам - може да съм с малкия!
Цитирай

UK

Момичета много се извинявам но ме отпишете от списъка  Crying or Very sad много лошо съм се подсякла от вътрешната страна на бедрата не ме мога да си сложа панталон и ходя много разкрачена от болка  Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 281 отговора